رژیم لاغری سریع

Discovery UK سرویس پخش جریانی Discovery + Real-Life Entertainment را برای بریتانیا و ایرلند – Discovery, Inc.Discover+ بر اساس موفقیت dplay است که برندهای تلویزیون پولی Discovery UK و برندهای رایگان را برای اولین بار گرد هم می آورد و خانه ای برای سرگرمی های دنیای واقعی ایجاد می کند.

طرفداران غذا، خانه، ماشین، ماجراجویی، عروسی، جنایت واقعی و موارد دیگر می توانند نمایش های مورد علاقه خود را در طیف بی نظیری از دسته بندی ها پخش کنند.

Sky اعلام کرده است که شریک انحصاری راه اندازی تلویزیون در یک معامله بی سابقه بین Discovery UK و Sky خواهد بود.

لندن، ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ Discovery UK اعلام کرده است که dplay در ماه آینده همراه با راه‌اندازی سطح اشتراک به Discover+ در بریتانیا و ایرلند تغییر نام خواهد داد. سرویس پخش واقعیت سرگرمی کانال‌های تلویزیون پولی ممتاز و بدون برند Discovery UK را گرد هم می‌آورد و مقصد نهایی را برای درگیر کردن محتوای واقعی، سبک زندگی و واقعیت ایجاد می‌کند. این به طور مستقیم برای تمام مصرف کنندگان در بریتانیا و ایرلند و برای مشتریان Sky Q به مدت ۱۲ ماه بدون هزینه اضافی در دسترس خواهد بود.

Discover+ طرفداران را دعوت می کند تا برنامه های مورد علاقه خود را از گروه ۱۳ کانال برتر Discovery UK پخش کنند. مارک های تلویزیون پولی از جمله Discovery Channel، TLC، Animal Planet، ID، Discovery Science، Discovery Turbo و Discovery History و همچنین مارک های رایگان مانند Quest، Really، Quest Red، HGTV، Food Network و DMAX. این شامل یک اشتراک در Entertainment Pass و یک سرویس تبلیغاتی است که به طور کامل به علایق مختلف و نیازهای محتوای مصرف کنندگان بریتانیا پاسخ می دهد.

مجوز سرگرمی شامل تلویزیون زنده و ۳۰ روز برای دنبال کردن طیف وسیعی از مارک‌های برتر Discovery UK است. بیش از ۳۰ کشف + دارایی مانند شاهزاده اندرو، ماکسول و اپستین، جعل آن: جیمی ساویل و شکارچیان نجات: طراحی کلاسیک با راه اندازی های جدید هر ماه؛ انتشار اولیه آدرس های شبکه موفق از جمله بزرگترین ماشین های دنیا و ماجراهای ارواح؛ ترکیبات چک باکس گسترده فرنچایزهای معروف مانند عجله به طلا و نامزد ۹۰ روزه با انتشار همان روز به عنوان ایالات متحده; و گروه های سوپرفن حول استعدادهای اصلی یا ژانرهای اصلی. این سرویس با بودجه تبلیغاتی شامل تلویزیون زنده و ۳۰ روز برای دنبال کردن برندهای Discovery به صورت رایگان است.

مشتریان می‌توانند مستقیماً از طریق وب مشترک Discover+ شوند یا برنامه را با هزینه ماهانه ۴.۹۹ پوند یا هزینه سالانه کاهش یافته ۲۹.۹۹ پوند (برای مدت زمان محدود)، قیمت استاندارد ۴۹.۹۹ پوند در بریتانیا، یا هزینه ماهانه ۵.۹۹ یورو یا هزینه سالانه کاهش یافته ۳۴.۹۹ یورو (برای مدت زمان محدود)، قیمت استاندارد ۵۹.۹۹ یورو در ایرلند، با ۱۴ روز آزمایش رایگان در هر دو بازار.

مشتریان Sky Q به مدت ۱۲ ماه بدون هزینه اضافی به Discover+ دسترسی خواهند داشت و این برنامه مکمل پیشنهاد خطی Discovery موجود در Sky خواهد بود. پس از پایان ۱۲ ماه، مشتریان Sky می توانند Discover+ را مستقیماً به صورت حساب Sky خود اضافه کنند. این برنامه به طور کامل در پلتفرم Sky Q به همراه خدمات SVOD موجود در پلتفرم مانند Netflix و Disney+ یکپارچه خواهد شد.

جیمز گیبونز، معاون اجرایی مدیرکل بریتانیا و کشورهای شمال اروپا گفت: ما به تازگی بهترین سه ماهه را برای جذب مخاطب جشن گرفتیم، و به لطف این موفقیت، ما خوشحالیم که راه اندازی Discover+ را اعلام کنیم تا تقاضای رو به رشد مصرف کنندگان برای پخش همزمان محتوا و بر روی دستگاه مورد نظر خود را تقویت کنیم. خانه سرگرمی اشتهای رو به رشد مصرف کنندگان را برای سرگرمی های ممتاز و ثبت نشده، از غذا و خانه گرفته تا اتومبیل و ماجراجویی، راضی می کند، و خدمات پخش جریانی را که در حال حاضر در بازار وجود دارد، تکمیل می کند. ما به خصوص خوشحالیم که این لحظه مهم را با شریک دیرینه خود Sky به اشتراک می گذاریم. ، که در هر مرحله از راه در تلاش ما برای دستیابی به طرفداران سرگرمی های واقعی در هر کجای بریتانیا که هستند همراه ما بوده است.”

در سال گذشته، پس از ادغام کانال‌های قبلی UKTV، سهم مخاطبان Discovery UK به ۵٪ رسید (۱۷٪ افزایش نسبت به سال گذشته). گستردگی پورتفولیوی آن اکنون گروه متنوعی از مصرف‌کنندگان را جذب می‌کند که به شبکه می‌آیند تا علایق خود را در دنیای واقعی دنبال کنند. کانال Discovery برند پیشرو با آگاهی تا ۸۰ درصد یکی از محبوب‌ترین مارک‌ها در میان مصرف‌کنندگان است و پایه‌ای قوی برای Discover+ فراهم می‌کند.

Discover+ در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ روی دستگاه‌ها و پلتفرم‌های اضافی منتشر خواهد شد.

تمام کردن

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید