یک کاسه ساده سیب زمینی شیرین و سبزیجات


این کاسه سیب زمینی و سبزیجات شیرین راهی عالی برای لذت بردن از ترکیب طعم و بافت پاییزی است!

سیب زمینی و سبزیجات شیرین به دلیل تنوع زیاد و به دلیل یافتن آنها در اکثر فروشگاه های مواد غذایی و بازارهای کشاورزان ، در بسیاری از خانواده ها جزء اصلی هستند.

این کاسه دارای یک ترکیب فوق العاده پاییزی است که فکر نمی کنید آنقدر بخرید – انجیر.

انجیر نه تنها عطر دلپذیر دلپذیری را برای متعادل سازی مواد شور و تند اضافه می کند ، بلکه فیبر فوق العاده ای دارد ، فیبر محلول و نامحلول دارد که به سیستم گوارشی ما ثابت می ماند و قند خون را ثابت نگه می دارد. انجیر همچنین سرشار از مواد معدنی مانند منگنز ، منیزیم ، کلسیم و پتاسیم است. همه اینها برای سلامت قلب و عروق ، سلامت استخوان ها و کاهش فشار خون مهم هستند.

ترکیب مواد موجود در این کاسه تقریباً همه جوانه های چشایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد!

برای ایجاد این کاسه متعادل سیب زمینی و سبزیجات ، از پنج مورد برتر استفاده کنید

در صورتی که در جامعه NS تازه کار هستید و در روش ما ، سیستم “پنج مورد برتر” ایجاد رژیم غذایی متعادل را آسان می کند که به بدن شما غذای مورد نیاز برای توجه دقیق ، هضم آرام ، انرژی قوی ، خواب سالم و سلامتی طولانی مدت. قادر به لذت بردن از غذای مورد علاقه خود.

پنج ماده اصلی شامل پنج ماده مغذی شامل پروتئین ، چربی ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای و یک عامل طعم (که نشاط ، خوشمزه و لذت بخش وعده های غذایی شما است) است.

این دستور شامل هر پنج عنصر است و آن را به یک غذای متعادل برای شما تبدیل می کند!

تو می توانی راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید این برنامه شما را از طریق سیستم “پنج مورد برتر” راهنمایی می کند تا غذاهای متعادلی ایجاد کنید که می توانید این هفته برای پخت و پز یا پخت تازه استفاده کنید!

دیدگاهتان را بنویسید