یک تقویت کوچک برای سیستم ایمنی بدن شما


نمی دانید چگونه می توانید از اشتباهات ناخوشایند جلوگیری کنید؟

به نظر می رسد همه در حال حاضر مریض هستند – در محل کار ، با دوستان ، با خانواده … و گاهی اوقات ، هنگامی که ما از نظر کار و زندگی به طور کلی طولانی هستیم ، معمولاً مصرف مکمل های خوب ویتامین یا مواد معدنی را فراموش می کنیم.

من دو مخزن از همه “معمولی” خود دارم – یکی در کیف کار من و دیگری در خانه. من همیشه روز را با مکمل های معدنی مانند کوینتون تونیک یا Revive شروع می کنم و به معنای واقعی کلمه بین آنها بسته به احساسم و چه زمانی از ماه اجرا می کنم!

سپس صبحانه می خورم (معمولاً تخم مرغ ، ژامبون ، سبزیجات یا فقط تخم مرغ و قهوه!) و سپس با پروبیوتیک ها با روغن ماهی و یک مولتی ویتامین خوب (در حال حاضر چندین مارک تجاری را اجرا می کنم!).

همانطور که گفتم ، من متوجه می شوم که ذخیره اضافی در کیف کار (مخصوصاً برکی یا ویتامین C خالص) برای جمع بندی بعد از ظهر در محل کار بسیار مفید است ، که در ساعت 3 بعد از ظهر بسیار بهتر از یک آمریکایی بزرگ است!

شب ها من با منیزیم و کازئین برای یک خواب کامل کامل ادغام می شوم.

موارد فوق برای من کار می کند و صادقانه می گویم به ندرت بیمار می شوم. اگر آنفولانزا دارم ، ویتامین C خالص و کراتین مصرف می کنم (فقط یک دوز کوچک- مانند نصف قاشق) و متوجه شده ام که قطعاً به من کمک می کند تا بهترین احساس را داشته باشم!

هیچ کدام از این تبلیغات- من صادقانه این محصولات را دوست دارم و از آنها استفاده می کنم و آنها را به دوست پسر و خانواده ام که استفاده از آنها را نیز شروع کرده اند (و سبک زندگی فعال اما کاملاً متفاوتی را دنبال می کنند) بسیار توصیه می کنم.

وقت آن است که 150٪ احساس کنید – سعی کنید …

ایکس

* لطفاً توجه داشته باشید که من متخصص تغذیه نیستم و فقط چند نکته را که مناسب من است به شما ارائه می دهم. همیشه قبل از مصرف هرگونه مکمل جدید با پزشک خود مشورت کنید ، به خصوص اگر شما مزمن هستید ، باردار هستید یا قصد بارداری دارید.دیدگاهتان را بنویسید