کودکان زمستانی مدرسه: محتوای خوب آنها مسئولیت اصلی است


اکنون روزهای مدرسه در حال اوج گرفتن است و ماه های گرم تابستان به سرعت تبدیل به پاییز می شوند و زمستان نیز خیلی زود فرا می رسد. (آه) در حالی که منتظر این ماه های سرد طولانی هستیم ، بسیاری از ما تعجب می کنیم زمستان امسال متفاوت از زمستانهای پیش از آن خواهد بودبه این س questionال در سالهای گذشته نیازی به تأمل نداشتیم. (آه بزرگ دیگری):>)

برخی از ما نگران همه دستورات جدید در این سال تحصیلی هستیم که پس از یک ماه شلوغ ماه به ماه با استفاده از ماسک ، محاصره و واکسن ظاهر شده است ، که برخی از آنها هنوز شک دارند. به همین دلیل من فکر کردم که ایده زمستان گذرانی بچه های ما می تواند موضوع خوبی برای نوشتن از نظر شخصی در عرصه غذا باشد. بنابراین ، بیایید در مورد چیزهای کودکان و نحوه محافظت از آنها در برابر بیماریهای جدی نه تنها در این سال عجیب و غریب ، بلکه برای سالهای زیادی صحبت کنیم.

توصیه می کنم بلافاصله یکی از بهترین کتاب ها را در مورد پخت غذاهای سبک و دلچسب در زمان ضبط شده سفارش دهید: کتاب آشپزی “سنت های تغذیه” برای کودکانبه ممکن است قبلاً نسخه ای را که می شناسید داشته باشید –یا ممکن است یک نسخه داشته باشید ، اما این بهترین خواندن زندگی شما نبود. در هر صورت ، صفحات جدا شده این کتاب به شما نحوه طبخ انواع تنقلات سریع ، غذاهای سبک ، ساندویچ و نوشیدنی های خوشمزه و مفید را نشان می دهد که به پخت حتی کودکان کمک می کند. (لبخند) اگر هنوز آن را ندارید ، این کتاب را انتخاب کنید. سپس برگردید و چند ایده دیگر برای زمستان گذرانی بچه های زیر بیاموزید.

منبع دیگری که به شدت توصیه می کنم جایزه: مراحل ساده برای رفاه روزمره نویسنده: پائولا ویدیش والدین نکات مفیدی را در گام های کوچک برای کمک به خانواده خود در مسیر زندگی سالم خواهند یافت.

آن روزهایی که ما مستقیماً دستور می دادیم و به فرزندانمان می گفتیم چه کار کنند ، مدت هاست که رفته است. بله ، این دقیقاً همان چیزی است که من در فرزندپروری مدرن می بینم. من درک می کنم که والدین کمابیش به نوعی از مذاکره روی آورده اند تا فرزندان را مجبور به انجام کارهای خود کنند. (لبخند) با این حال ، به نظر می رسد بیشتر والدین از این امر سود می برند و راهی بهتر برای کنار گذاشتن کودکان نسبت به غذاهای مغذی و داروهای نرم وجود دارد که از آنها جلوگیری می کند. پیاده روی با آنتی بیوتیکبه اگر فکر می کنید آنتی بیوتیک ها راهی عالی برای بیماری هستند ، لطفا دوباره فکر کنید و پست وبلاگ من را در مورد چگونگی خلاص شدن از شر آنتی بیوتیک ها ، از جمله جستجوی جایگزین های ایمن تر ، بخوانید.

در جریان تحقیق در مورد این مقاله ، متوجه شدم که پنج بیماری ذکر شده در زیر ، شایع ترین بیماری های زمستانی هستند که کودکان از آن رنج می برند ، اما لزوماً ناشی از هوای سرد نیست ، همانطور که بسیاری از ما فکر می کنیم. به احتمال زیاد ، بیشتر آنها در اثر بازداشت در کلاس درس یا در خانه ایجاد می شوند ، جایی که هوای تازه وارد محیط عادی نمی شود. روی پیوندها کلیک کنید تا در مورد هر یک از این شرایط جدی بیشتر بدانید.

قبل از بسته شدن ، “خداحافظ داغ ، سلام سرد: علت واقعی سرماخوردگی زمستانی” را نوشتم. نقل قول زیر از این مقاله در مورد اهمیت سیستم ایمنی بدن ما است بسیار مرتبط وقتی صحبت از پیشگیری از سرماخوردگی و آنفولانزا می شود.

“در مورد سلامت بعدی اعضای اصلی بدن این به نظر من تنها راه برای حفظ سیستم ایمنی قوی و عملکردی است و متخصصانی که با آنها مشورت کردم با من موافق هستند. این قسمت های اصلی بدن به شرح زیر است:

“دستگاه گوارشپاسخ: این اولین خط دفاعی است که از رفاه مشترک ما محافظت می کند. و معده ، جایی که اسید کلریدریک (HCI) تولید می شود ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. HCI غذایی را که می خوریم تجزیه می کند و بیماری ها و سموم موجود در غذا را از بین می برد. HCI همچنین یک عامل بازدارنده برای انگل است. لازم به ذکر است که HCI پس از چهل سال شروع به ضعیف شدن می کند. داروها ، مانند مسدود کننده های اسید در برابر برگشت اسید ، با تولید HCI و سایر عملکردهای گوارشی تداخل دارند. [Note: ½–1 tablespoon apple cider vinegar with a bit of water is an inexpensive way to replace supplemental hydrochloric acid.]

“پیوند ایمنی رودهپاسخ: احتمالاً شنیده اید که 70 تا 90 درصد سیستم ایمنی بدن به سلامت دستگاه گوارش بستگی دارد. در ادبیات پزشکی و جامع ارجاعات زیادی به این واقعیت وجود دارد. اغلب به ما می گویندمغز دوم‘یا’مرکز هوش گوارشیبه این ارتباط ایمنی روده با این واقعیت آغاز می شود که بدن ما 90 درصد از باکتری تشکیل شده است.

“بله ، در هر سلول بدن شما در بدن شما نه سلول باکتری وجود دارد. و بیشتر این باکتری (به اصطلاح فلور روده) در داخل دستگاه گوارش شما زندگی می کندبه به همین دلیل است که سلامت فلور روده برای سلامت بدن شما و فرزندان شما بسیار مهم است. “

  1. روغن نارگیلبه به بچه ها هر مقدار که می خواهند روغن نارگیل ارگانیک بدهید. این یک گرم کننده بدن داخلی خاص است که به دلیل آن شناخته شده است خواص ضد ویروسی ، ضد باکتریایی ، ضد قارچی و ضد میکروبی، باید روزانه استفاده شود. با آن بپزید ، آن را روی ساندویچ ها بگذارید ، در سوپ ها و نوشیدنی های داغ ذوب کنید یا فقط با یک قاشق غذا بخورید!
  2. ابگوشتبه بر اساس دستور العمل ها برای کودکان و سایر اعضای خانواده آبگوشت استخوان تهیه کنید آبگوشت مغذی سالی فالون مورل و کایل تی دانیل. (همچنین پست وبلاگ من “آب گوشت زمستانی دارویی”) را بخوانید.)
  3. روغن کبد ماهی کادبه کودکان را با دوز روزانه تخمیر روغن کبد ماهی از مراتع سبز یا روغن کبد ماهی از فرآیند استاندارد شروع کنید. هر دو منابع طبیعی ویتامین D را تأمین می کنند و برای گرم کردن دمای بدن عالی هستند.
  4. شیر خامبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاثیرات قوی شیر خام بر بدن ، پست وبلاگ من “بیداری شیر خام!”

2 مکمل های غذایی کامل ارائه می شود

  1. کنگاپلکس جویدنی. همه این مکمل های تغذیه ای از Standard Process شامل تیموس ، یک اندام لنفاوی اولیه تخصصی سیستم ایمنی است که در غذاهای کامل غلیظ موجود است.
  2. مخمر اسید لاکتیک است. این وافل های جویدنی را بعد یا در طول غذای کودک اضافه کنید. (اگر قرار نیست غذاهایی تخمیر کنید که در تصویر نشان داده شده است راه خود را برای بهبود آماده کنید و سالی فالون مورل سنت های مغذی.)

در پایان ، کلید – مثل همیشه – وجود دارد غذا ، تغذیه و تغذیه! اوه ، بغل کردن بزرگ هنگام خواب همیشه یک حرکت خوشامدگویی و آرامش بخش است که بسیاری از والدین خسته و خسته گاهی اوقات می توانند آن را فراموش کنند. زمستان زمان خوبی برای به خاطر سپردن این لحظات ارزشمند است.

فرزند عزیزم

بزرگترین هدیه ای که می شناسیم
این کودکی است که برای دوست داشتن و رشد متولد شده است.
تصور به خودی خود یک معجزه است ؛
آغاز یک زندگی جدید و سلامتی قوی.

چنین گنجی فرزند عزیز شماست ،
که با هر آغوش و بوسه شکوفا می شود.
آنها را نزدیک خود نگه دارید و برای آنها آهنگ بخوانید.
آنها فقط برای مدت طولانی کودک خواهند بود

ممکن است همیشه بوی تمیز و شیرین نداشته باشند ،
پوشک کثیف یا ورق خیس.
اما با یک آغوش مهربان و یک لبخند زیبا ،
لذت های پدر و مادر همه شایسته هستند.

“خداوندا ، از فرزند عزیز ما سپاسگزارم.”
“لیزا رانستدلر.”

سلب مسئولیت از مری اتوود ، CNHP: من یک متخصص حفاظت از محیط زیست (CNHP) هستم ، یک پزشک نیستم. من تشخیص ، تجویز ، درمان یا ادعای پیشگیری ، کاهش یا درمان هرگونه بیماری انسانی را نمی کنم. لطفاً قبل از پیروی از توصیه های من در پست های وبلاگ یا وب سایت من ، با پزشک یا پزشک عمومی خود مشورت کنید.

تصاویر از iStock / Wavebreakmedia (اصلی) ، Prostock-Studio (مادر و دختر بیمار) ، nadisja (روغن نارگیل).

مری اتوود ، CNHP

ماریا اتوود یک بازنشسته حرفه ای بهداشت طبیعی و سرپرست Weston A. Price در کلرادو اسپرینگز ، Coloriga است. از وب سایت او دیدن کنید TraditionalCook.com. همچنین ماری را ملاقات کنید راه خود را برای بهبود آماده کنید DVD (همچنین به عنوان دوره آموزش الکترونیکی موجود است) و حتماً آن را دنبال کنید نکاتی از آشپز سنتی وبلاگ.
تهیه کننده: مری اتوود

راه خود را برای بهبود آماده کنیددیدگاهتان را بنویسید