پیاده روی برای کنترل وزن و افزایش انرژی!


پیاده روی مزایای سلامتی زیادی را ارائه می دهد ، از جمله فرصت های ساده برای کنترل وزن و انرژی! البته این رژیم مشترک با رژیم غذایی سالم از غذاهای کامل نتایج شگفت انگیزی را به همراه خواهد داشت!

حتی اگر نمی توانید تند راه بروید ، پیاده روی منظم با شدت پایین بر متابولیسم کلی شما و همچنین بر خلق و خو و انرژی شما تأثیر مثبت می گذارد.

من می دانم که وقتی شروع به پیاده روی منظم می کنم ، واقعاً احساس خوبی دارم و شروع به مشاهده تفاوت در بدنم می کنم. احساس میکنم قوی ترم! و سطح استرس من رو به کاهش است. همچنین به من کمک می کند تا واضح تر فکر کنم و گاهی اوقات در مشکلاتی هستم که قبلاً نمی توانستم بفهمم!

آنچه من در راه رفتن دوست دارم این است که تأثیر کمی دارد و بنابراین زانوهای من موافق هستند.

پیاده روی یکی از بهترین فعالیت ها برای منافع عمومی است. می توانید از آن برای گنجاندن مراحل بیشتر در برنامه روزانه خود و همچنین استفاده از آن به عنوان نوعی ورزش استفاده کنید. دو در یک!

مزایای پیاده روی را بررسی کنید


اگر می خواهید از راه رفتن برای کاهش وزن استفاده کنید ، در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد که می توانید برای سوزاندن کالری بیشتر استفاده کنید. علاوه بر این ، میزان ترشح اندورفین را افزایش می دهید ، که منجر به این واقعیت می شود که شادتر ، پرانرژی تر خواهید شد!

پیاده روی برای کاهش وزن

 1. تندش کنبه بسته به وزن و سرعت راه رفتن شما می توانید 65 تا 100 کالری در هر مایل (1.6 کیلومتر) بسوزانید. افزایش این میزان برای سلامت سیستم قلبی عروقی نیز مفید خواهد بود.

  با یک گرم کردن 5 دقیقه ای شروع کنید و سپس سرعت را به آنچه که می توانید برای 10-15 دقیقه برای شروع نگه دارید ، افزایش دهید. اگر پیشرفته تر هستید ، برای مدت زمان بیشتری بروید. سپس در پایان پیاده روی 5 تا 10 دقیقه سرعت خود را کم کنید.

 2. سرعت را تغییر دهید مطالعات نشان می دهد که تمرینات تناوبی نیز راهی م effectiveثر برای سوزاندن کالری بیشتر است. هنگامی که بدن خود را گرم کردید ، به نوبت با پیاده روی سریع و با سرعت متوسط ​​راه بروید.

  به عنوان مثال ، به عنوان مثال. قدم های خود را افزایش دهید و با دستان خود تا حد امکان 30 ثانیه راه بروید و سپس با سرعت متوسط ​​2 دقیقه و 30 ثانیه راه بروید. این کار را برای 20-30 دقیقه تکرار کنید.

  اگر این کار برای شما آسان است ، می توانید سریع 45 ثانیه راه بروید و سرعت متوسط ​​را به 2 دقیقه کاهش دهید. 15 ثانیه. تکرار. بسته به سطح آمادگی جسمانی خود می توانید این مورد را تغییر دهید.

 3. وضعیت را بررسی کنید برای حرکت م andثر و جلوگیری از آسیب ، مطمئن شوید که از شکل مناسب استفاده می کنید. باید با انقباضات کوچک عضلات شکم (میله) بلند بایستید و حدود 20 فوت جلوتر از خود نگاه کنید.

  مطمئن شوید که ابتدا پاشنه پا به زمین برخورد می کند و از انگشتان پای خود برای جلو کشیدن استفاده کنید. بازوهای شما باید به راحتی با کمی خم شدن در آرنج ها حرکت کنند ، و شانه ها باید شل شده و به طور طبیعی حرکت کنند.

  افزایش سرعت ، حرکت سریعتر دستها به افزایش سرعت و شدت راه رفتن کمک می کند.

 4. برگرد. برای مشکل بیشتر سعی کنید به منطقه امن برگردید.

 5. بالا رفتن از تپه ها این یک راه عالی دیگر برای افزایش ضربان قلب و بهره مندی بیشتر از راه رفتن است.

 6. در ساحل. به سادگی تغییر سطح می تواند تمرین شما را بهبود بخشد. سفر روی ماسه یا برف نیاز به انرژی بیشتری نسبت به پیاده روی در پیاده رو صاف دارد. من فقط راه رفتن در ساحل را دوست دارم!

 7. به موسیقی گوش دهید. پخش آهنگ های مورد علاقه شما می تواند هر تمرین را کوچکتر نشان دهد. یک موسیقی متن موسیقی زنده بسازید که به شما انگیزه می دهد تا به حرکت خود ادامه دهید.

 8. راحت لباس بپوش. می توانید کفش هایی را طراحی کنید که مخصوص پیاده روی طراحی شده اند ، یا فقط یک جفت با کفش پاشنه بلند و پشت محکم انتخاب کنید. پوشیدن لایه های محافظ نیز به شما کمک می کند تا با هوای سرد یا مرطوب کنار بیایید.

 9. یک دوست پیدا کن. قدم زدن با دیگران می تواند سرگرم کننده باشد! خانواده و دوستان خود را دعوت کنید یا به یک گروه تور محلی بپیوندید. اگر سگ دارید ، یک همراه دارید که دوست دارد در پارک به شما ملحق شود.

 10. تیبا پزشک خود صحبت کنید اگرچه پیاده روی معمولاً ایمن و کم است ، اما اگر مدتی نشسته اید می توانید با پزشک مشورت کنید. پزشک شما می تواند به شما در تعیین اهداف واقع بینانه کمک کند.

راههای دیگر پیاده روی:

 1. از پله ها برو بالا. از آسانسور و پله برقی صرف نظر کنید. بالا رفتن از پله ها در هر 10 قدم تقریبا 2 کالری می سوزاند.

 2. بیشتر پارک کنید در صورت امکان پیاده یا دوچرخه به محل کار خود بروید. اگر فاصله بسیار زیاد است یا هیچ مسیر ایمن وجود ندارد ، می توانید یک پارکینگ را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد قبل از رسیدن به دفتر ، در یک پیاده روی کوتاه وارد شوید.

 3. ناهار را با همکاران خود برنامه ریزی کنید. با احساس بهتر ، تمرکز بیشتر و داشتن انرژی بیشتر به کار خود باز خواهید گشت!

 4. جلسات پیاده روی برگزار کنید. چه راه خوبی برای از بین بردن الاغ خود! وقتی در دفتر هستید ، تمام روز می نشینید و این به سلامتی شما آسیب می رساند. پس چرا یک جلسه پیاده روی ندارید!

پیاده روی بسیار ساده است ، اما برای سلامت و تناسب اندام شما بسیار مفید است. علاوه بر این که کالری بیشتری می سوزانید ، ماهیچه های خود را تقویت کرده و با هر مرحله اضافی قلب خود را منظم می کنید.

پیاده روی را بخشی منظم از برنامه تمرینی و فعالیتهای روزانه خود قرار دهید.

بدن و ذهن شما از شما تشکر خواهد کرد!

به زندگی که داری عشق بورز،


آنیتا دوئل

دارای مجوز مربی تغذیه مجتمع
دارای مدرک کارشناسی ارشد توانبخشی در محل کار
پیری گروه FB با زندگی
مربی آنیتا دوئل صفحه FB

PS اگر 45 سال یا بیشتر دارید ، از شما دعوت می کنم به جمع من بپیوندید افزایش سن با گروه FaceBook Vitalityبه این مکان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و استراتژی های زندگی یک زندگی با کیفیت و مناسب است. اولین نفری باشید که به رایگان ، وظایف و غیره دسترسی دارید همچنین مکانی برای به اشتراک گذاشتن سرگرمی!

دیدگاهتان را بنویسید