نحوه نگهداری آب نبات برای هالووین در خانه


من از هالووین خوشم نمیاد

چی؟ من نمی کنم.

من دوست دارم “وحشت” و “ترس” خود را به درستی در یک صندوق پست الکترونیکی جادویی قرار دهم تا اینکه با کمک الاغ متکدی به بیرون بروم.

با این اوصاف ، من فرزندان خود را ملزم می کنم و اجازه می دهند در هالووین بیرون بیایند یا آب نبات بخورند یا به من کمک کنند تا در فعالیت های کوچک مانند پارک ها و بازی ها (در برخی از مدارس ، در مکان هایی که درها یا کلیدهای آنها زیاد است) غذاهای مناسب تهیه کنم -خانه های ورودی ، غرفه ها یا اتومبیل های پارک شده ای وجود دارد که در آنها کودکان می توانند غرفه ها را تقلب یا اداره کنند ، ماشین ها ، مغازه ها در خیابان ، کلاس های درس در مدرسه PTA! -شما متوجه هستید.

با این حال ، من همیشه چنین احساسی نداشتم.

جذب سخت در طول سالها این است که شما نمی توانید فرزندان خود را از جهان پنهان کنید … و نمی توانید جهان را از فرزندان خود پنهان کنید. در عین حال ، ما باید مشکلات خود را حل کنیم هنوز ما سعی می کنیم به فرزندان خود بیاموزیم که بهتر از همیشه بدانند. بنابراین در حالی که ما سعی می کنیم بفهمیم “مصرف سالم آب نبات در هالووین” چگونه به فرزندانمان آموزش می دهد ، Weeeee تلاش برای پس انداز خودمان در هنگام تماشای “داستان ترسناک آمریکایی” مجبور به سرقت آن از مشت و خوردن غذا شویم.

بسیاری از مردم احتمالاً با خود چیزی را زمزمه می کنند – این که آنها فقط به قدرت اراده نیاز دارند ، یا “فقط دستان خود را در آب نبات لعنتی نگه ندارید” ، یا چیزی شبیه به آن. با این حال ، واقعیت این است که “قدرت اراده” فقط یک چاه در مغز شما نیست که هنوز به آن نپیوسته اید – این یک مهارت است که با گذشت زمان توسعه می یابد ، مهارتی که وقتی دقیقاً برعکس انجام می دهید ، سخت تر می شود. “استفاده از اراده” در بیشتر زندگی.

آنچه بسیاری از مردم برای “قدرت اراده” در نظر می گیرند همان چیزی است که می تواند به عنوان “عادت” طبقه بندی شود. شما باید توانایی رها کردن آنچه می دانید را برای برآورده کردن هوس ها تقویت کنید و سپس این توانایی را به یک عادت تبدیل کنید. در حقیقت به نظر می رسد “استفاده از قدرت اراده” برای بقیه.

مغز ما از قبل می داند که غذاهای ناخواسته به یک معنا ما را سیر می کند و بنابراین میل شما را برای شما آسان می کند چیز. این شما را خوشحال می کند ، شما را سیر می کند ، شما را ارضا می کند ، به شما انرژی می دهد ، شما را وادار به حرکت می کند – هر آنچه بدن شما برای احساس بهتر نیاز دارد. چرا مغز شما را از این موضوع منحرف می کند؟

حالا می دانیم چرا. این مانند پیچیده می کند

برای بسیاری از ما “چگونه” در توسعه این اراده مستلزم دور نگه داشتن آن از خانه است. بله ، این به معنی آب نبات برای هالووین نیز هست.

میدونم میدونم. ابلوم. اما اگر به دنبال آغاز بی تفاوتی من برای هالووین هستید ، این از اینجا شروع شد.

با این حال ، این بدان معنا نیست که من یک شوخی کامل هستم. حتی اگر من در این زمان از سال آب نبات یا شیرینی دیگری نمی خریدم – و ، مرد ، من میله های بزرگی نیز برای دست فروشی خریدم! – این چیزی است که من در عوض انجام می دهم:

1) شماره گیری “تجارت شرقی” یا هر تعداد دیگر از خرده فروشان عمده فروشی که اسباب بازی های سرگرم کننده عالی را به صورت عمده و ارزان ارائه می دهند. انگشترهای کوچک ، جواهرات تقلبی ، مجسمه ها ، لاک های ناخن جعلی ، خالکوبی های موقت ، چوب های شعله ور ، گوشواره ها ، چیزهایی که به بچه ها سرگرم کننده می شود و فراتر از آب نبات های ناخواسته ای است که می توانند برای کودکان در این منطقه شادی ایجاد کنند. و آب نبات را در خانه نگه دارید

2) احمق باشید و این کار را انجام دهید. (من می خواهم به طور کامل انجام دهید.)

3) برای بچه های بزرگتر ، یک دسته کارت هدیه بردارید و فقط 5 تا 10 دلار برای تعدادی از آنها بگذارید در حالی که بقیه کاملاً خالی است … آنها را در یک کاسه غول پیکر بگذارید و بگذارید بچه ها امیدوار باشند که یکی را انتخاب کرده اند از کسانی که پول دارند (منظورم این است که آن موقع درد می کنید.)

فرض کنید شما بچه های کوچک خود را به یک ترفند می برید و آنها با شیرینی مادر به خانه می آیند.

در اینجا آنچه انجام می دهید – به آنها پیشنهاد مبادله بدهید. زمان بازی “بیایید موافقت کنیم” است.

“بله ، من می دانم که شما عاشق آب نبات هستید ، اما … می دانم که می خواهید آن سری کتاب های جدید Minecraft را که در کتابفروشی دیدیم …”

“خوب …”

“منظورم این است که آب نبات فقط چند دقیقه برای شما دوام می آورد … این کتابها را خواهید داشت تا ابد«

“حالا می توانیم سراغ کتاب برویم؟”

“مطمئنا … اما شما باید آب نبات را رها کنید. آب نبات را به من بدهید و ما برویم کتابها را بیاوریم.”

آنها کودک هستند. وجود دارد همیشه چیزی که آنها به خاطر آب نبات آن را رها می کنند. وظیفه شما به عنوان والدین این است که بفهمید این موضوع چیست و دائماً معامله را به نتیجه برسانید. شوت زدن – گاهی اوقات ، بسته به سن کودک ، آب نبات را رها می کنند عالی آب نبات ، یا الف عالی دونات ژله ای ، یا برای مدتی با شما کوکی بپزید. اگر به شما کمک می کند آب نبات را از خانه پنهان نکنید و ثانیاً در تلاش برای آزمایش خود و عدم توجیه خود در آینده ، از ناامیدی و سرخوردگی اجتناب کنید ، پس من طرفدار آن هستم.

من می دانم که برخی افراد این روش را مسخره می کنند و ادعا می کنند که این روش حق یادگیری اعتدال را از کودک سلب می کند ، اما من مخالفم. این به کودک می آموزد که “آب نبات” مهمترین چیز در جهان نیست. تجربه های جذاب تر و لذت بخش تری در زندگی وجود دارد تا خوردن آب نبات. این به کودک کمک می کند تا از ایجاد اعتیاد به آب نبات جلوگیری کند ، که باعث می شود بزرگسالان باور کنند که کودکان نیاز که در “تجربه” نوشیدن آب نبات برای فهمیدن اینکه نوشیدن مضر است (جدی فکر کنید – بچه های من مجبور نیستند دست خود را روی اجاق بگذارند تا بدانند که می سوزد) و اگر مراقب باشید ، می توانید به فرزند خود کمک کنید تا طعم شیرینی های بهتر را بچشد و در نتیجه از طعم و مزه چیزهای ناخواسته جلوگیری کند.

دیدن. والدین سخت است. به سختی می توان به کودکان خود کمک کرد که بدون کشتن آنها به بزرگسالی برسند ، و به آنها کمک نکنیم بدون اینکه خودشان را بکشند به 18 سالگی برسند. اگر شما از آن دسته والدینی هستید که با آب نبات در خانه و اطراف کار فوق العاده ای انجام می دهند ، این تمام است عالی! اما برای ما که نمی توانیم ، بد نباشید اگر مجبور باشید اقدامات جایگزینی انجام دهید ، مخصوصاً اگر هنوز می خواهید درگیر شوید. شما می توانید اسباب بازی های سرگرم کننده ارزان بسازید ، شیرینی های کودک خود را با آنچه دوست دارند عوض کنید و بدون آسیب از ماه اکتبر خارج شوید. و حدس بزنید چه؟ مال شما کودک من به خاطر آن از شما سپاسگزار خواهم بود!دیدگاهتان را بنویسید