سلام! + یک به روز رسانی کوچک – سارا گلدشتاین


سلام دوستان!

این یک زندگی دیرهنگام و ارتقاء کسب و کار است که امیدوارم از آن لذت ببرید!

از آنجا که من در 7 ماه گذشته عمدتا آفلاین بودم ، قبل از شروع دوباره ارسال ، می خواهم در مورد چند مورد صحبت کنم. مانند بسیاری از ما ، روابط من با رسانه های اجتماعی و اینترنت پیچیده است و دائما در حال تحول است. رسانه های اجتماعی به عنوان یک صاحب مشاغل اغلب بسیار مهم تلقی می شوند و می توانند جزء مهمی در ایجاد / اداره یک کسب و کار باشند. با این حال ، احساسات شخصی من مانع می شود و می بینم که پیدا کردن تعادل می تواند طاقت فرسا باشد و دشوار باشد.

من یک استراحت بسیار ناخواسته در شبکه های اجتماعی کردم و همچنین در وبلاگم پست کردم. همه چیز به عنوان یک احساس آزاردهنده آغاز شد که من از طریق رسانه های اجتماعی مشارکت مثبت در زندگی مردم را تبلیغ نمی کنم. من همیشه به رسانه های اجتماعی به عنوان امتداد مشاغل خصوصی و مشاغل خود و همچنین راهی مقرون به صرفه برای آموزش دیگران نگاه کرده ام. در سال های اخیر ، این نیز راهی برای ارتباط با مشتریان و ایجاد روابط کاری معنادار بوده است. با این حال ، من به طور فزاینده ای از همه “سر و صدا” در اینترنت ، چه در فضای غذا و چه در خارج از آن مطلع هستم و واقعاً نمی خواستم مشارکت منفی داشته باشم.

اخیراً وقت گذاشتم و به این فکر کردم که چگونه می خواهم در اینترنت ظاهر شوم. از آنجا که رسانه های اجتماعی یک جریان مالی مهم یا درآمدزایی برای تجارت من نیست ، خوش شانس بودم که زمان و مکان لازم برای فکر کردن را داشتم. این همچنین با این واقعیت ترکیب شد که برنامه من اخیراً بسیار شلوغ بوده است (بیشتر در مورد آن بعداً در پست!). خوشحالم که پست های خود را در وبلاگ Twist & Sprout و در کانال های بعدی رسانه های اجتماعی ادامه می دهم. من مشتاقانه منتظر ادامه گفتگوهای مهم درباره سلامتی ، رفاه ، تغذیه و تغذیه از جمله موضوعات مربوط به برابری سلامت و عدالت غذایی هستم. همچنین امیدوارم با تغییر چشم انداز رسانه های اجتماعی ، محتوای من همچنان تکامل یابد و من به عنوان یک فرد و تمرین کننده به رشد خود ادامه دهم.

بنابراین در حال حاضر برای برخی از به روز رسانی موضعی.

در ماه جولای ، من درب فضای شخصی خود را بستم. تلخ -شیرین بود ، زیرا واقعاً احساس می کرد که پایان یک عصر است ، و در عین حال احساس تسکین عظیمی می کرد. خوب است که در یک فصل را ببندید و فصل دیگری را شروع کنید. من از راه دور کار می کردم و مشتریان را می دیدم و کارگاه هایی را از طریق Zoom / Skype انجام می دادم.

(در عکس بالا ، من را می بینم که در یک روز بسیار گرم حرکت می کنم. یکبار دفتر را تمیز کردم و از رفتن به فصل جدید خوشحال و هیجان زده شدم.)

من هنوز در مدرسه هستم ، که زمان قابل توجهی طول می کشد. باز هم ، این دلیل دیگری برای وقفه من در رسانه های اجتماعی است. در مورد مدرسه ، من چندین موقعیت مختلف داوطلبانه دارم ، به عنوان محقق کار می کنم و در سایر پروژه های تحقیقاتی فوق برنامه و مرتبط با تغذیه کار می کنم.

شخصاً ، با در نظر گرفتن همه چیز ، تابستان / اوایل پاییز خوبی داشتم. من تا آنجا که می توانستم در خیابان گذراندم و با دوستان برگزیده ام -دوستان و شریک خود ، به سفرهای قایقرانی و تعطیلات آخر هفته رفتم. من و شریکم همچنین یک مینی واحه در فضای باز در بالکن جلوی خانه خود راه اندازی کردیم و باغ ظروف را آزمایش کردیم ، که بسیار سرگرم کننده بود. در واقع شادی زیادی (و کمی سبزیجات!) در طول تابستان و اوایل پاییز برای من به ارمغان آورد.

در مورد مراحل زیر ، من چند حوزه را در زیر شرح دادم:

آموزش تغذیه 1: 1: همه جلسات اکنون از طریق Zoom ، FaceTime ، Skype یا تلفن آنلاین هستند. با خیال راحت بسته های ما را اینجا ببینید! همچنین می توانید به آدرس [email protected] برای ما ایمیل کنید 🙂

توانبخشی در محل کار: مجدداً ، همه کارگاه ها به صورت مجازی ارائه می شوند و از طریق Zoom به صورت زنده ارائه می شوند. برنامه تماس 10 روزه ما نیز کاملاً مجازی است. اگر به خدمات سلامتی محل کار علاقه دارید ، می توانید جزئیات را در اینجا پیدا کنید. در صورت تمایل برای دریافت نرخ کامل ، به ما ایمیل بزنید به آدرس@carahgoldstein.ca.

وبلاگ + اینستاگرام: پست های وبلاگ با ترکیبی از دستور العمل ها ، محتوای آموزشی و پست های اطلاعاتی ادامه خواهد یافت. پست های وبلاگ ارزشهای من را به عنوان یک متخصص تغذیه و یک دانشجوی دائمی منعکس می کند و طیف گسترده ای از موضوعات را ادغام می کند. بحث در مورد تغذیه ، تغذیه ، پایداری ، سیستم های تغذیه ، نابرابری های بهداشتی ، عدالت غذایی و تحقیقات تغذیه خواهد بود.

خرید کنیدپاسخ: در فروشگاه من برنامه های غذایی و جزوات کوچک دستور العمل می فروشم. من دائماً منابع خود را به روز می کنم! اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، به من اطلاع دهید 🙂

با تشکر از شما برای خواندن به روز رسانی کوچک من! لطفاً اگر پست خاصی وجود دارد که به نظر شما مفید است ، به من اطلاع دهید و البته اگر سوالی داشتید به من اطلاع دهید!

– سارادیدگاهتان را بنویسید