خوش آمدی! بفرمایید تو، بیا تو…


دستور پخت

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و طبق سه مرحله اصلی پس از آن – مرحله مایع قرمز ، کدگذاری می شود. صحنه کهربا نرم / پوره ای ؛ و مرحله سوم “برای زندگی بخور”. هر دستور غذا دارای تجزیه و تحلیل تغذیه ای از میزان کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و چربی است. دستور العمل ها همچنین برای مناسب بودن برای انجماد و غذاهای گیاهی کدگذاری می شوند. اندازه وعده ها نیز توصیه می شود و فرض بر این است که شما با خانواده و دوستان غذا می خورید ، بنابراین اندازه معمولی WLS داده و توصیه می شود.

نکات سبک زندگی

شیوه زندگی جدید چاقی – فقط غذا نیست – ورزش ، تغییر رفتار و نگرش ، پایبندی به داروهای ضروری است. مقابله با موقعیت های مضطرب نسبت به نیت های بهتر مبارزه با موقعیت های اجتماعی مانند غذاهای خیابانی ؛ یافتن ایده های جدید برای اصلاح بدن از طریق نکات مد و زیبایی ؛ و ایجاد عادات سالم جدید به جای عادت های مخرب قدیمی. سایت همچنین آنها را پوشش می دهد.

عمل جراحي

این وب سایت همچنین انواع جراحی هایی را که برای کسانی که می خواهند بیشتر بیاموزند ارائه می دهد ، پوشش می دهد تا آنها و تیم چاقی خود از بین انتخاب های موجود بهترین انتخاب آگاهانه را انجام دهند. خانواده و دوستان همچنین می توانند در توضیح تفاوت در جراحی و همچنین ارائه راهنمایی در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری مفید باشند. همچنین رژیم های قبل و بعد از جراحی مورد نیاز قبل و بعد از عمل برای مراحل صلاحیت و موفقیت طولانی مدت مورد بررسی قرار می گیرد.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر شامل هیچ یک از موارد کنترل بخش قبلی ما نیست ، اما امکان بارگیری کتابهای “بازگشت به باریک” در قالب pdf وجود دارد.

رسانه های اجتماعی

اکثر شبکه های اجتماعی مرتبط با وب سایت در حال حاضر بسته هستند حساب کارول در اینستاگرام که هر از گاهی “ماجراهای” غذا و انتخاب او (بعلاوه سایر موارد شادی پس از عمل) را به عنوان یک جانباز چاقی پوشش می دهد ، می تواند توسط returntoslenderofficial handle (برای پیوند دادن به آن اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آن پیوند خورده اند ، اما نه همه آنها. این ممکن است به این معنی باشد که اگر هنوز می خواهید دنبال کنید ، باید تنظیمات را تنظیم کنید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود ، اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است ، بنابراین محتوای جدید اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید