جین پاییزی آلدی در دو طعم جدید اکنون در قفسه ها و OMG موجود است


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • جین پاییزی آلدی می خواهید؟ این سوپرمارکت دو مهمانی چای جدید با الهام از پاییز به فروش می رساند که با خنک شدن هوا برای شبهای دنج مناسب هستند.

  آلدی – یکی از مکان های مورد علاقه ما برای خرید نوشیدنی های ارزان و خوشمزه ، بیشتر به خاطر بهترین شراب های ارزان قیمت و طیف گسترده ای از طعم های جین شناخته شده است. از جمله جین درخشان جهان ، کیک کارامل نمکی و جین و تونیک. در حال حاضر Alid محدوده خود را با دو جین دیگر با تم پاییزی دوباره پر می کند.

  هیچ چیزی در شب جمعه مانند یک کوکتل سرد و کلاسیک خوب جین زیاد نمی گوید و به لطف آلدی ، ما از انتخاب ناامید شده ایم. به علاوه معلوم می شود که جین برای شما مفید است – سلام!

  اکنون می توانیم تغییر آب و هوا را جشن بگیریم و از تغییر درختان و هوای شاداب با جین پاییزی آلدی در دو رایحه گرم و گرم جدید استقبال کنیم.

  اولین جین ، Haysmith’s Blood and Wild Berry Gin با قیمت 14.99 پوند است.

  این نوشیدنی عالی برای کسانی است که طعم شیرین تر و میوه ای دارند و برای سرو روی یخ با لیموناد یا چاشنی تونیک و میوه مناسب است.

  پرتقال خونین و جین از انواع توت ها

  مشاهده در Aldi – 14.99 پوند

  Aldi Autumn Gin Haysmiths Blood Orange & Wild Berry Gin

  این میوه سرشار از مرکبات و گرم کننده انواع درخت عرعر با اشاره به عرعر است و برای کسانی که کوکتل هایی برای نوشیدن آسان مانند Aperol Spritz یا Sex در ساحل انتخاب می کنند ایده آل است.

  بعد – جشن ترین از این دو – جین ادویه شرقی Haysmith. دارای ترکیبی از هل ، دارچین و گیاهان آسمانی و ادویه جات ، از جمله ریحان و برگ بو است. این برای کسانی که طعم های عمیق تر و ترش را ترجیح می دهند بسیار مناسب است.

  اگر می خواهید یک لیوان را در یک عصر سرد گرم کنید ، این جین عالی است ، به خصوص اگر طرفدار همه دارچین ها هستید.

  جین خشک لندن Haysmith’s Oriental Spiced London

  مشاهده در Aldi – 14.99 پوند

  جین پاییزی آلدی

  از همه بهتر ، اگر می خواهید ذخیره سازی را برای کریسمس شروع کنید ، می توانید این جین را به صورت عمده خریداری کنید ، می توانید یک کمد با شش عدد یا یک کیف با 12 عدد خریداری کرده و آنها را به درب منزل تحویل دهید – بنابراین در سوپرمارکت ها صف ایجاد نمی شود!

  این جین مطمئناً به شما روحیه جشن می دهد و یک تجربه جدید جین را ارائه می دهد. Gin Haysmith – یکی از محبوب ترین مشتریان Aldi ، شما می توانید هر طعم و مزه ای از جین صورتی ، جین خشک و حتی عطر گرمسیری را بیابید. هورا!

  دیدگاهتان را بنویسید