استاد آماتور تونسی المپیا -2021 در 17 و 18 دسامبر در تونس برگزار می شود


آقای المپیا آماتور تونس 2021

گروه ورزشی کیمیا مکمل قصد دارد بار دیگر یک هیئت قدرتمند به المپیک آماتور تونس اعزام کند. این مسابقات 27 و 28 آذر 1400 این مسابقه در تونس برگزار می شود و سه کارت حرفه ای برتر در بخش شفاهی هر رشته اهدا می شود.

Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد در بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن Joe Wieder افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. برای دومین بار بازیهای المپیک آماتورها در تونس برگزار می شود. Sebai & Baraket مفتخر است که سومین المپیک آماتور را اعلام می کند ، مهمترین رویداد در بدنسازی و پرورش اندام از زمانی که بنیانگذار آن Joe Wieder افسانه را در سال 1965 آغاز کرد. دومین بار سریال آماتور “المپیا” در تونس برگزار می شود

المپیا استاد آماتور ونیزی ، تونس 2021

همت -یاسمین شهری در تونس است. به دلیل داشتن سواحل ، مکانی محبوب برای شنا و ورزش های آبی و یکی از مقاصد اصلی گردشگری تونس است. این شهر در قسمت جنوب شرقی کیپ بو واقع شده و بخشی از استان نابلس است. به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب ، این شهر از نظر اقتصادی برای تونس اهمیت اقتصادی دارد.

کسانی که مایل به ارسال M هستند.بازیهای المپیک 2021 تونس می توانید با شماره تلفن تماس بگیرید 09122465362 با آقای خسروآبادی (hassankhosroabadi) با مدیر تیم تماس بگیرید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و مقالات دیگر را در صفحه ببینید وبلاگ کیمیاگری دیدن.دیدگاهتان را بنویسید