8 سالاد پاییزی که همه فصل آنها را میل خواهید کرد


این سالادهای سنتی را با این سالادهای خوشمزه پاییزی که الهام بخش رژیم مدیترانه ای هستند جایگزین کنید. با غذاهای فصلی زیاد و پر از طعم دهنده ها.

تهیه سالاد پاییزی با مواد اولیه فصلیزمان زیادی طول کشید تا بفهمم در زمستان نمی توانید از غذاهای مشابه تابستان استفاده کنید. در واقع ، اجازه دهید کمی راست بگویم. شما می توان از محصولات مشابه اما شما استفاده کنید نبایدبه آیا تا به حال در ماه ژانویه گوجه فرنگی خورده اید؟ آنها حتی به طعم گوجه فرنگی رسیده آگوست نزدیک نمی شوند.

ترکیبات فصلی برای سالاد بهترین هستند. اغلب آنها خوشمزه تر ، تازه تر و با قیمت مناسب تر هستند. علاوه بر این ، راهی عالی برای امتحان محصولات جدید است.


آن را بررسی کنید جزوه محصولات فصلی برای ماه اکتبر تا دریابید این ماه میوه ها و سبزیجات خوشمزه چیست.

سالاد مورد علاقه ما جوانه بروکسل ، کدو و کدو است.

نکاتی برای تهیه سالاد پاییزی


پاییز در مورد غذا مشکل است – روزها سردتر و شلوغ تر به نظر می رسند. ما دوست داریم سالادهای دلپذیری با قوام متفاوت و یادآور تابستان تهیه نکنیم. متاسفم ، خیار ، شما اینجا را ترک کردید.

برخی نکات دیگر که ما هنگام تهیه سالاد پاییزی دوست داریم –

  • برای مثال یک بانداژ جدید امتحان کنید سس سالاد انار برای افزودن طعم های جدید
  • از یک سالاد سنتی استفاده کنید و سبزیجات شیرین تری مانند اسفناج ، کلم ، چارد یا خردل را امتحان کنید
  • افزودن سبزیجات بو داده به سالاد طعم کاملی تازه می بخشد. اینها سبزیجات سرخ شده یونانی در حال حاضر مورد علاقه هستند
  • بافت را با آجیل و دانه هایی مانند پسته ، گردو ، تخمه آفتابگردان یا پپیتا اضافه کنید
  • میوه های پاییزی مانند انگور ، انار ، قره قاط یا خرمالو ، طعم ، رنگ و طعم را به شما می دهند.
  • گیاهان و ادویه جات را برای گرما و عطر آزمایش کنید. ما عاشق روغن زیتون با رزماری ، سیر با کاری و ماهی خال مخالی هستیم

8 سالاد پاییزی که دوست داریم

ما 8 سالاد پاییزی مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم. این دستور العمل های اثبات شده و معتبری است که ما بارها و بارها شخصاً آنها را تهیه می کنیم.

سالاد سیب زمستانی با جوانه بروکسل

دستور تهیه سالاد سیب زمستانی با جوانه بروکسل

این سالاد همه چیز دارد – سیب ترد پاییزی ، بادام ترد ، جوانه بروکسل تراشیده به جای سالاد و سس انار فوق العاده. طرف مناسب برای هر شام پاییزی یا ناهار سبک.

سالاد اسفناج سیب و بادام با سس ماهی خال مخالی

سالاد پاییزی

این سالاد ساده به نظر می رسد – سیب ، بادام و اسفناج. نکته اصلی – این پانسمان ماهی خال مخالی است. طعم بسیار زیادی به یک وینایگرت ساده می بخشد.

سالاد تمشک یونانی روشن

سالاد گردوی تمشک

این سالاد خوشمزه یکی از بهترین ترکیبات پاییز ، انواع توت ها و گردو را ارائه می دهد. ما این را سال گذشته در روز شکرگزاری خدمت کردیم و به یک موفقیت تبدیل شد. تهیه آن آسان است و هر قطعه با طعم و مزه پر شده است.

سالاد پاییز سیب زمینی شیرین

سالاد پاییز سیب زمینی شیرین

سبزیجات بو داده – افزودنی مناسبی برای سالاد پاییزی. آنها گرم هستند و به شما اجازه می دهند از سبزیجات دلچسب استفاده کنید – مانند سیب زمینی شیرین و کدو. این سالاد از کاری و زردچوبه برای طعم دادن به سبزیجات و برنج وحشی برای سیری استفاده می کند.

سالاد تن مدیترانه ای

دستور تهیه سالاد ماکارونی با ماهی تن مدیترانه ای از یک متخصص تغذیه داخلی

اگرچه این یک “سالاد” سنتی نیست ، این نام یک کلمه دارد ، بنابراین ما با آن کار می کنیم. این سالاد دلپذیر ماکارونی حاوی کنسرو ماهی تن ، گوجه فرنگی خشک شده و زیتون است. این یک ناهار عالی است یا برای سوپ و سالاد عالی است.

سالاد رزماری مرغ

سالاد رزماری مرغ

سالاد مرغ همیشه مرا به یاد پاییز می اندازد. به دلیل گردو و سیب های ترد ، دارای بافت ترد و غنی است. در این نسخه سبک تر به جای سس مایونز ، ماست یونانی خامه ای وجود دارد. من عاشق این سرو برای یک ناهار سریع پاییزی هستم.

سالاد کلم خرد شده

سالاد کلم خرد شده

این سالاد خوشمزه به دلیل رنگ گرانبها دانه های انار برای مهمانی های تعطیل عالی است. نکته اصلی – کلم را ریز خرد کنید تا در طول غذا خیلی فیبری نباشد.

سالاد مدیترانه ای در کیسه

سالاد پاییزی

این احتمالاً یکی از دستورهای پرکاربرد من است ، حداقل در خانه من. یک سالاد ساده را در بسته ها (سریع ، راحت) بریزید و برخی از مواد خاص را اضافه کنید تا یک غذای دلپذیر متعادل ایجاد کنید. ایده آل زمانی که زمان کوتاه است!

ایده های پیراستن منزل

دیدگاهتان را بنویسید