6 مکمل کلیدی ضدالتهاب گلندا بریتون ، RHN


** برای خرید برنامه ها به آیدی زیر مراجعه کنید

روغن ماهی

اولین مکمل برای کاهش التهاب ، روغن ماهی (معروف به اسیدهای چرب ضروری امگا 3) است که به کاهش التهاب کمک می کند. کلمه “ضروری” به این معنی است که شما باید آن را از غذا یا مکمل ها دریافت کنید ، بدن ما آنها را تولید نمی کند. خوردن ماهی با کیفیت از منابع اخلاقی و غذاهای دریایی ایده خوبی است ، اما دریافت امگا 3 به اندازه کافی برای مبارزه با التهاب دشوار است ، بنابراین افزودن روغن ماهی با کیفیت (یا جلبک دریایی برای گیاهخواران) راه ما است.


زردچوبه / کورکومین


زردچوبه به دلیل خواص ضد التهابی قوی در چند سال گذشته به یکی از مواد محبوب در غذاها تبدیل شده است. این قطعاً ادویه جدیدی نیست زیرا بیش از 4000 سال است که استفاده می شود و در اصل به فرهنگ هند برمی گردد. اما به تازگی ، متخصصان بهداشت و متخصصان تغذیه توجه زردچوبه را به دلیل خاصیت ضدالتهابی قوی آن جلب کرده اند ، بنابراین می توان آن را تقریباً در هر شکلی-از جمله مکمل زردچوبه-یافت.

فلفل سیاه کورکومین (ماده زردچوبه) را 2000٪ قابل هضم تر می کند ، بنابراین اگر با زردچوبه غذا می پزید ، فلفل سیاه اضافه کنید. اگر تصمیم دارید کورکومین یا زردچوبه اضافه کنید ، مطمئن شوید که مکمل حاوی فلفل سیاه است.

آلفا لیپوئیک اسید (ALA)

آلفا لیپوئیک اسید یک آنتی اکسیدان قوی است که مزایای سلامتی بسیاری را ارائه می دهد ، از جمله اینکه می تواند به کاهش التهاب کمک کند.

اگر نگران التهاب هستید ، می توانید از پزشک خود بخواهید که سطح التهاب شما را با آزمایش آزمایشگاهی بررسی کند. آنها به احتمال زیاد یک آزمایش CRP (پروتئین واکنشی C) انجام می دهند زیرا این یکی از راه های کلیدی برای بررسی سطح التهاب در بدن است.

ALA در کاهش نشانگرهای کلیدی التهاب در خون مانند سطح CRP موثر است.

کوئرستین یک فلاونوئید است که به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها و سبزیجات یافت می شود و می تواند به کاهش التهاب کمک کند. گزارش شده است که برای درمان عفونت کروناویروس شبیه SARS م andثر است و به عنوان درمانی برای COVID-19 مورد مطالعه قرار می گیرد.

همچنین برای افراد مبتلا به آلرژی یا سینوزیت مزمن مفید است.

رزوراترول

رزوراترول یک آنتی اکسیدان مفید است که در غذا و بله در شراب قرمز یافت می شود. نشان داده شده است که دارای اثر ضد سرطانی است ، می تواند به سلامت قلب و عروق و اختلالات عصبی کمک کند.

رزوراترول ممکن است برای سرکوب تکرار SARS-CoV-2 و کاهش طوفان های سیتوکین ناشی از SARS-CoV-2 مفید باشد

N- استیل سیستئین

N-acetyl cysteine ​​سالها توسط FDA تأیید شده است ، مشخص است که سطح آنتی اکسیدان اصلی گلوتاتیون مورد نیاز برای حفظ سلامتی را افزایش می دهد. اخیراً نشان داده شده است که می تواند با سرکوب طوفان سایتوکاین و افزایش محافظت از سلول های T ، نتایج COVID-19 را بهبود بخشد و در نتیجه التهاب و آسیب بافت را کاهش دهد.

به خاطر داشته باشید که همکاری با یک پزشک واجد شرایط برای کمک به شما در اعمال تغییرات خاص در رژیم غذایی ، شیوه زندگی و مکمل هایی که نیاز بدن شما را برآورده می کند ، خوب است.

** برای خرید مکمل های غذایی حرفه ای و صرفه جویی 15 درصدی ، از درمانگاه آنلاین من دیدن کنید.

روی “پروتکل ها” کلیک کنید برای دیدن لیستی از موارد دلخواه من مکمل های ضد التهابی

محصولات را از طریق داروخانه مجازی Fullscript ما خریداری کنید.

پیوندها

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/do-fish-oil-supplements-reduce-inflammation#:~:text=A.،get٪20them٪20through٪20your٪20diet.

https://journal-inflammation.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12950-021-00268-6

https://lpi.oregonstate.edu/mic/dietary-factors/lipoic-acid

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5241507/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6802539/#:~:text=Resveratrol٪20 ایجاد٪ 20 اتوفاژی٪ 20 توسط٪ 20 مهار ، AMPK٪ 20 و٪ 20 مستقیم٪ 20 مهار٪ 20mTOR.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7649937/دیدگاهتان را بنویسید