20/20: سالی که من بچه به دنیا آوردم و در هرج و مرج جهانی به سرطان مبتلا شدم – Madeline Nutrition


سال گذشته در ابتدای وقفه های همه گیر ، زایمان به بیمارستان انجام شد. پسر دوم من هایدن در 12 مه 2020 متولد شد ، با وزن 8 پوند و 12 اونس ، که با نیمه پایینی بدن بد برخورد کرد. آه. اگر تا به حال بچه ای به دنیا آورده اید ، می دانید درمان پس از زایمان چیست نه خطی

وقتی سه ماه بعد از زایمان بودم ، بیوپسی در انگشت اشاره بستر ناخن دست راست (غالب) من انجام شد. از سال 2017 ، من یک خط تیره باریک به نام ملانونیشیا دارم که از پایین بستر ناخن (جایی که کوتیکول در آن قرار دارد) می گذرد و تا بالای ناخن امتداد می یابد. این ممکن است نشانه ای از ملانوم در ماتریس ناخن باشد. متخصص پوست هر شش ماه تحت نظر بود و ما متوجه شدیم که با گذشت زمان (حداقل کمی) تیره و ضخیم تر می شود ، که اساس بیوپسی است.

بیوپسی ماتریس ناخن مستلزم ایجاد سوراخ در پایین بستر ناخن است. من کابوس هایی دیدم که منجر به این روش اولیه برای چند هفته شد. من همچنین انتظار نداشتم استفاده از دست غالبم هنگام حرکت در اوایل دوره پس از زایمان با نوزاد تازه متولد شده که نیاز به نگهداری و مراقبت دارد ، از بین برود.

نتایج به سرعت بازگشت و ملانوما را نشان داد در موقعیت یا مرحله 0. این بدان معناست که خوشبختانه هنوز در جای خود بود ، اما در واقع سرطان بود ، بنابراین باید بلافاصله با جراحی برداشته شود. توصیه اولیه قطع مفصل DIP به بالا است. من اولین مشورت جراح را با گریه ترک کردم.

من بی نهایت سپاسگزار مراقبت های یک جراح ارشد هستم که تصمیم گرفت تحقیقات بیشتری انجام دهد ، با همکاران خود در زمینه خود مصاحبه کند و گزینه های دیگر را برای من بررسی کند. ما تصمیم گرفتیم زمانی که ناخن ، بستر ناخن و ماتریس ناخن با لبه ای وسیع بریده می شوند تا 2 سلول ملانوم برداشته شود ، به 2 عمل جراحی نزدیک شویم. در بالای انگشت من حفره ای ایجاد می شود. بنابراین جراحی № 2 تا سه هفته بعد زمانی که پیوند پوست از مچ داخلی انگشت فوقانی من را بپوشاند ، باید انجام شود. این یک فرآیند طولانی بود ، اما من می توانستم تمام طول انگشت را بدون قطع عضو واقعی ذخیره کنم.

دیدگاهتان را بنویسید