11 شام خانوادگی پاییزی مورد علاقه ما


تغییر فصل ، عصرهای تاریک ، برنامه های شلوغ … در پاییز چیزی وجود دارد که همیشه به نظر می رسد عجله داریم. شام خانوادگی برای ما مهم است و امروز اگر به کمی الهام نیاز دارید ، شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه شما را به اشتراک می گذاریم.

غذاهای خانوادگیما دوست داریم بیشتر شبها به مدت یک هفته برای صرف شام دور میز جمع شویم. اگرچه می دانیم که برای همه مناسب نیست (کار ، شیفت شب ، زندگی تنها ، و غیره).

آیا در شام خانوادگی بزرگ شده اید؟ من و شوهرم در نوجوانی ملاقات کردیم و او به خانه من آمد و باور نمی کرد که هر شب با هم شام می خوریم. صحبت های زیادی وجود داشت ، در مورد هر روز اطلاعاتی کسب می شد و همیشه خنده های زیادی وجود داشت. از زمانی که ما خانواده خود را تشکیل دادیم ، این یکی از محبوب ترین دوره های ثبت نام برای کودکان بوده است.


این دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan “وقتی خانواده ها برای ناهار کنار هم می نشینند ، نوجوانان و جوانان میوه و سبزیجات بیشتری می خورند و فست فودها و غذاهای آماده کمتری می خورند.”

این رژیم مدیترانه ای هرم غذا همچنین غذا خوردن اجتماعی را تشویق می کند. بنابراین وقتی خانواده شما آنجا نیستند ، دوستان و همسایگان نیز به خوبی کار می کنند.

شام های خانوادگی پاییزی مورد علاقه


دستور العمل های زیر برخی از غذاهای مورد علاقه ما هستند که همه خانواده می توانند از آن لذت ببرند. بسیاری از آنها به سرعت آماده می شوند ترکیبات فصلیبه

شیرینی مرغ ایتالیایی

وعده های غذایی پاییزی خانواده

مادرم وقتی بچه بودیم این کار را می کرد و از آن به بعد می چرخید. همه چیز در یک تابه پخته می شود و حاوی غذاهای کنسروی مقرون به صرفه مانند گوجه فرنگی ، زیتون و قلب کنگر فرنگی است. به آرامی با مخلوطی از ادویه جات ترشی جات چاشنی شده ، سریع اما خوشمزه است.

کتلت بادمجان و بوقلمون

کتلت بادمجان و بوقلمون

اسپاگتی و کوفته یک عصر روز هفته در خانه ما هستند. آنها ساده هستند و همه آنها را دوست دارند. این کوفته های پخته شده حاوی کمی بادمجان سرخ شده در داخل هستند و به جای گوشت گاو از بوقلمون آسیاب شده تهیه می شوند. با آماده سازی اولیه و فریز کردن آنها برای زمان بعدی ، حتی بیشتر وقت خود را ذخیره کنید.

رول مرغ پنیری با کلم بروکلی

رول مرغ پنیری با کلم بروکلی

چه بچه ای رول هلالی و پنیر خامه ای دوست ندارد؟ به لطف مرغ کمی پروتئین بدون چربی به آن اضافه می کنیم و بخشی از کلم بروکلی فیبر و ویتامین ها را اضافه می کند. سرگرم کننده و سریع آماده می شود ، و برای آخر هفته مناسب است.

دستور پخت آهسته فجیتا

فجیتاهای صفحه آهسته

چند پز پاییز مورد علاقه من است. این نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می شود ، بلکه کل خانه بوی شگفت انگیزی را هنگام پخت و پز می دهد. این فجیتاها با اجاق گاز آهسته یک ناهار سبک هستند که می توانید با توجه به ترجیحات خانواده خود آن را سفارشی کنید.

چوب ماهی پخته شده

چوب ماهی پخته سالم

این چوب ماهی ترد و نرم ، یک شام عالی خانوادگی است ، اما همچنین یک گزینه عالی برای دریافت دو وعده ماهی توصیه شده در هفته است.

سس تند با سس گوجه فرنگی ضروری است!

سایر ایده های تغذیه خانواده

ما سعی می کنیم آن را در طول ناهار مخلوط کنیم ، دستور العمل های جدید را امتحان کنیم یا تنوع را اضافه کنیم. با این حال ، موارد خاصی وجود دارد که ما برای آنها تلاش می کنیم. با وجود اینکه “دستور” نداریم ، این غذاهای خانوادگی عالی هستند –

  • تاکو سریع است ، همیشه مورد علاقه است و راه اندازی آن آسان است
  • سوپ گوجه و ساندویچ
  • صبحانه برای شام

ما ماهی تابه زیادی نداریم ، اما در پاییز هدف این است که چیزهای بیشتری را پیدا کنیم که با کل خانواده از آن لذت خواهیم برد. برخی از دستور العمل هایی که خوشحال می شوم آنها را بررسی کنم –

دیدگاهتان را بنویسید