کیت میدلتون و اما رادوکانو با هم تنیس بازی می کنند


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • این هفته کیت میدلتون با اما رادوکانو ، برنده تازه اوپن ایالات متحده ، تنیس بازی کرد.


  کیت میدلتون به خاطر عشق به تنیس مشهور است و حامی باشگاه تنیس و کروکت All England Lawn Lawn است و این نقش معتبر را در سال 2016 از ملکه بر عهده گرفت. مانند بسیاری از اعضا شرکت، کیت اغلب از ویمبلدون دیدن می کند ، و در ژوئیه امسال این کار را انجام داد از انزوا بازگشت اهدای جام به برنده فینال زنان اشلی بارتی. و دوشس کمبریج همچنین نمایش ستاره های بریتانیایی در سایر مسابقات را تماشا کرد.

  در اوایل این ماه ، کیت از هم جدا شد پیام شیرین به اما رادوکان به افتخار دستاورد فوق العاده او در رسیدن به فینال مسابقات آزاد اخیر ایالات متحده. با آرزوی موفقیت برای او ، کیت احتمالاً مانند دیگران از دیدن پیروزی و بردن اما در مسابقات آزاد آمریکا 2021 هیجان زده شد.

  اما رادوکانو از بریتانیا با برنده مسابقات آزاد آمریکا جشن می گیرد

  دوشس یکی از کسانی بود که از طریق شبکه های اجتماعی به اما تبریک می گفت و تنیس باز هم دریافت می کرد پیام ملکهبه

  حالا کیت و اما سرانجام پس از برنده شدن در اوپن ایالات متحده هنگامی که با هم در یک رویداد خاص تنیس بازی می کردند ، شخصاً ملاقات کردند.

  به نظر می رسد کیت با ارسال تصاویر شیرین مربوط به این مناسبت در حساب های رسمی دوک و دوشس کمبریج در رسانه های اجتماعی ، از فرصتی برای بازی تنیس با اما در رویدادی که توسط انجمن چمن تنیس در مرکز ملی تنیس برگزار شد ، خوشحال شد. به

  اما اما تنها قهرمان تنیس ایالات متحده نبود که کیت ملاقات کرد. دوشس همچنین با جو سالسبری ، برنده دو نفره مرد و مختلط ، و همچنین آلفی هیویت و گوردون رید ، که برنده دو نفره ویلچر مردان شدند ، معرفی شد.

  هر پنج نفر در یک عکس گروهی زیبا که در پست دوشس در رسانه های اجتماعی ارسال شده بود ظاهر شدند. در اینجا tاو با افتخار اعلام کرد:در حضور قهرمانان 🏆 تبریک بهemmaraducanu ، @ joesalisbury92 ، @ alfiehewett6 وgordonreid با دستاوردهای باورنکردنی شما در #USOpen امسال. همه ی ما به شما افتخار می کنیم!

  همانطور که گزارش شده است تلگراف، مهارت های تنیس کیت بازیکنان حرفه ای را تحت تأثیر قرار داد که از پیش دستی او قدردانی می کردند.

  کاترین ، دوشس کمبریج و اما رادوکانو ، قهرمان اوپن ایالات متحده در حال فعالیت در مرکز تنیس ملی LTA

  گزارش می شود اما می گوید: “پیش دستی او باورنکردنی بود. من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. این بسیار سرگرم کننده بود.”

  در حالی که هم تیمی جو قبول کرد ، گفت: “بسیار سرگرم کننده بود. من از سطح کیت بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم.” او بدیهی است که آن را دوست دارد ، و قبلا نیز بازی های زیادی انجام داده است ، اما بودن با او در زمین سرگرم کننده بود. خیلی خوب بود “

  بدون شک طرفداران سلطنتی امیدوارند مهارت های تنیس کیت میدلتون را دوباره ببینند.  دیدگاهتان را بنویسید