کلمه سال 2019: ابتکار عمل


یکی از وبلاگ نویسان / افرادی که در اینترنت مورد علاقه من بودند این س askedال را پرسیدند: کلمه شما در سال 2019 چه خواهد بود؟ این یک سوال عالی است؛ بهتر از فکر کردن در مورد قطعنامه های کلیشه ای برای سال جدید! و من اینجا هستم وجود دارد من از وقتی ایمیل آنا را دریافت کردم بسیار به این موضوع فکر می کردم و امروز در راه کار به ذهنم رسید.

ابتکار عمل.

زیرا اخیراً ، به نظر می رسد ، همه چیز واقعاً در حال رخ دادن است. بخشی از آن چیزهایی است که به من راه پیدا می کند (مانند کار آزادتر به موقع) ، اما به نظر می رسد بسیاری از آن از تلاش های من ناشی می شود. به خصوص:

+ بالاخره کار کردم و به سفارش دوستم نقاشی را تمام کردم
+ نتیجه این نقاشی نه تنها پول ، بلکه فرصتی برای نمایش و انگیزه ای برای ایجاد هنر بیشتر دیرتر – بدون تعلل (خوب ، شاید کمی!)

+ صحبت در محل کار ، ابراز علاقه برای پر کردن شکاف ناشی از بازنشستگی یک همکار ، و در واقع دریافت بازخورد سریع و پیشروی با تغییر احتمالی موقعیت!

+ داشتن جرقه ای از ایده ها برای برنامه های روحیه خوب در محل کار (مجموعه ای از مصاحبه های کتبی در مورد همه افراد باحال اینجا کار می کند و پادکست همراه) ، به افراد مناسب اطلاع دهید و به این پاسخ برسند که “ذهنهای بزرگ فکر کنید (به طور مساوی) ، و اینکه این چیزها شبیه به آنچه من تصور می کردم جوانه زده اند ، و شاید بتوانم به آن کمک کنم؟ (من بسیار امیدوارم که از این طریق چیزی درست شود!)

من به معنای واقعی کلمه همین چیزها را در ذهنم داشتم وقتی امروز صبح سر کار به ماشین می رفتم و می خواستم درست قبل از این که جلوی مغزم را ترک کند ، اقدام کنم. ابتکار عمل.

بنابراین چگونه می توانم آن شتاب را تا سال جدید حفظ کنم؟ این استدلال زیر من است.

برخی از موارد مبهم در حال حاضر:

+ ادامه کار بر روی نحوه مدیریت بهتر پول و یافتن راه های بیشتر برای کسب درآمد بیشتر

+ مدرسه و احتمالاً داوطلب شدن

+ موارد برای سلامتی (بسیار مهم ، واقعاً در پس زمینه در سال 2018 محو شد)

+ پیشرفت حرفه ای و شخصی ادامه دارد

من همچنین می خواهم بیشتر در مورد آن فکر کنم ابتکار عمل به معنی در یک طرح بزرگتر از چیزها است.

آیا کلمه ای دارید که دوست دارید در سال 2019 روی آن تمرکز کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید