چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا برخی از کرم های محلی کمکی نمی کنند) – اوه ، عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات گزنه ، خشک و اغلب خارش دار تشخیص داده می شود. یک روش معمول برای درمان اگزما ، کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود یک مشکل واقعی نیست که باید حل شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه برای درمان کامل علائم فرزند شما از بین بردن علت داخلی عمیق این مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل است.

رویکرد دو جانبه

رویکرد مناسب برای درمان اگزما باید 2 جزء کلیدی را در نظر بگیرد.

خارجی: میکروبیوم پوست (جامعه ای از باکتری ها و سایر میکروب های روی پوست زندگی می کند) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. غذاهای موضعی اغلب اولین چیزی است که والدین به آن روی می آورند و اگرچه می توانند به تسکین علائم کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمان موضعی تنها پس از شروع درمان داخلی واقعاً م effectiveثر است.

1. ابتدا ، اجازه دهید کرم ها را برای کاربرد موضعی در نظر بگیریم

توصیه های گوناگون برای کرم های اگزمای موضعی ممکن است بسیار زیاد به نظر برسند. اگر به دنبال کرم برای کاربردهای موضعی هستید ، سعی کنید با این انتخاب دیوانه نشوید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را برای اگزما به اندازه کافی توصیه کنم. این یک سد محافظ ایجاد می کند و رطوبت را در پوست قفل می کند. به هر مشتری که توصیه می کردم آن را کرم معجزه می نامیدند. در حالی که هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید یک درمان نخواهد بود ، لانولین می تواند پشتیبانی موضعی عالی را ارائه دهد که به شما کمک می کند تا هنگام درمان اگزمای داخلی فرزند خود ناراحتی را به حداقل برسانید.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی است. اجازه ندهید بافتها شما را از استفاده لیبرال منصرف کنند. من توصیه می کنم یک ماسک غلیظ صبح ، هنگام خواب و بعد از حمام یا حمام استفاده کنید.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها با مزایای خود گزینه های فوق العاده ای هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که در خلوت به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از آنها معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

آنها همچنین فوق العاده هستند که بلافاصله پس از حمام یا حمام برای بازگرداندن رطوبت به پوست استفاده شوند. حمام کردن اغلب باعث تشدید اگزما می شود زیرا روغن های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از استحمام در آب کلر ، از کرم لانولین روی تکه اگزما استفاده کنید تا از اثرات شیمیایی که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود ، محافظت شود.

ترکیب فوق العاده موفق ما

پسرم نسبت به غذا که منجر به اگزما می شود حساسیت نشان می دهد ، و ما توانستیم لکه های او را تنها در دو ماه به طور کامل درمان کنیم ، هم به داخل و هم به خارج.

وقتی 1 قطره روغن اسطوخودوس با 1 قاشق چای خوری روغن نارگیل ارگانیک که بعد از حمام استفاده می شود مخلوط شد ، به موفقیت فوق العاده ای دست یافتیم. صبر کنید تا روغن کمی جذب شود (5 تا 10 دقیقه) و سپس یک لانولین درجه دارویی بمالید تا رطوبت پوست “بسته شود”.

من مارک را توصیه می کنم: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

از کرم های موضعی خودداری کنید

در درمان اگزما ، میکروبیوم پوست نیاز به نگهداری و تغذیه دارد. با این حال ، یکی از بزرگترین مشکلات اکثر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در آن کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

وازلین ، وازلین ، آکوافور (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی نوزاد شما مضر است. حتی بیشتر نگران این است که این می تواند منجر به تجزیه کلاژن شود ، بر خلاف آنچه که همه افراد مبتلا به اگزما برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

کرم استروئیدی ، کرم با هیدروکورتیزون

یافتن مراقبت های ایمن از پوست

2. نحوه بهبود داخلی

درست است ، اگرچه بسیاری از محصولات مختلف محلی احتمالاً به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز مانند درمان جامع از درون به اگزمای فرزند شما کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید