چرا لوئیز مینچین صبحانه بی بی سی را ترک می کند و کجا می رود؟


 • ما برای محصولات خریداری شده در برخی از پیوندهای این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوئیز مینچین اعلام کرده است که صبحانه بی بی سی را ترک می کند ، اما چرا و کجا می رود؟

  طرفداران لوئیز مینچین از خود می پرسیدند که آیا او اوایل این هفته وقتی در تلویزیون نبود برنامه را در صبحانه بی بی سی ترک کرده بود؟

  لوئیز پس از اینکه در 20 سال گذشته در صبحانه بی بی سی ثابت شد ، ماه گذشته اعلام کرد که برنامه را ترک می کند. و در حالی که Dan Walker ، همفکر خود ، آماده می شود تا در بازگشت “Strictly Come Dancing” ، که می تواند بیش از آنچه فکر می کنید ، نزدیک شود ، تعجب آور نیست که طرفداران می خواهند بدانند چه کسی جایگزین او خواهد شد.

  و بسیاری از طرفداران و بینندگان می خواهند بدانند چرا لوئیز مینچین صبحانه بی بی سی را ترک می کند و به کجا می رود؟ اگر به دلیل تصمیم او برای ادامه راه نگاه کنیم …

  چرا لوئیز مینچین صبحانه بی بی سی را ترک می کند؟

  لوئیز مینچین تأیید کرد که بی بی سی را برای صبحانه ترک می کند تا پس از 20 سال حضور در این برنامه ، از آن لذت ببرد. مجری تلویزیون با اعلام یک خبر زنده و تکان دهنده ، به بینندگان اطلاع داد که “وقت آن رسیده است که زنگ ساعت صبح را متوقف کنیم”.

  لوئیز 52 ساله مجری طولانی مدت این برنامه از سال 2006 بوده است و او اخیراً با دن واکر همبازی بوده است. اما او امروز برنامه را قطع کرد تا نشان دهد “زمان رفتن” فرا رسیده است.

  لوئیز گفت: “بگذارید یک نفس عمیق بکشم ، می خواهم همه چیز را به شما بگویم. امسال 20 سال از اولین باری که این برنامه را معرفی کردم می گذرد. ​​از آن زمان ، من احساس کردم که بخشی از یک خانواده بزرگ و بزرگ صبحانه بی بی سی هستم که شامل همه می شود. که اینجا کار می کند ، همه اعضای تیم و هر یک از شما که برنامه را تماشا می کنید.

  “من دوست داشتم که بخشی از آن باشم ، اما – اما وجود دارد – من تصمیم گرفتم که زمان آن رسیده است که زنگ هشدار را در ساعت 3.40 متوقف کنم – گاهی اوقات وقتی که در ساعت 3.46 صبح احساس سرکشی می کنم – و من قصد دارم برنامه را ترک کنم. “

  و لوئیز به مخاطبان در مورد رژیم قهوه سریع اطلاع داد. او در صحبت با ستاره خود دان واکر ، اعتراف کرد که نکته معمول شش ساعته او “حدود سه ساعت طول خواهد کشید”.

  او می گوید: “من اکنون فقط یک قهوه در روز می نوشم زیرا بعد از شروع مصرف زیاد نوشیدنی متوجه شدم و کمی عصبی ام کرد.”

  “بنابراین فقط یک روز است ، فقط به من اجازه داده شده است. ساعت دو نه هفته از ساعت نه خواهد بود. من واقعاً منتظر زنگ ساعت نه هستم.”

  دن واکر ، که اوایل امسال تمرکز برنامه تلویزیونی بی بی سی را ترک کرد ، سه روز در هفته با لوئیز در حال صرف صبحانه بود ، اعتراف کرد که او مخفی بود اما سکوت کرد.

  این روزنامه نگار قدیمی به برخی از لحظات متعدد خود در حرفه خود اشاره کرد و به بینندگان گفت: “من بسیاری از خاطرات را با خود خواهم برد ، از جمله گزارش های شوک و رنج ناشی از انفجار در منچستر آرنا. آغاز یک گفتگوی ملی در مورد یائسگی ؛ و در لحظه ای که زندگی را تغییر داد ، من برای دوچرخه سواری کریسمس برای صبحانه شرکت کردم ، که به من انگیزه ای دائمی برای ورزشهای استقامتی داد ، که با ترک آن ادامه خواهم داد. “

  لوئیز افزود: “من واقعاً از بودن در آن لذت بردم و واقعاً دلم برای آن تنگ شده است ، اما زمان آن رسیده است که زنگ هشدار را صبح زود متوقف کنم. و از شما متشکرم که این همه سال تماشا کردید.”

  کی لوئیز مینچین بی بی سی را ترک می کند؟

  لوئیز مینچین نشان داد که آخرین روز کار روی صبحانه بی بی سی 15 سپتامبر است.

  او این پیام را در توییتر برای طرفداران خود نوشت و عکس جذابی از زیر آب خود را به اشتراک گذاشت. خواندن این همان چیزی است که هنگام خروج احساس می کنید # صبحانه بی بی سی بعد از این همه مدت این ترسناک است ، اما هیجان انگیز است ، مانند این آب زلال … رسما آخرین روز من 15 سپتامبر است ، از پیامها و حمایتهای خوب شما بسیار متشکرم. “

  لوئیز ، که اولین بار در ماه جولای آزادی خود را اعلام کرد ، قبلاً تأیید کرده بود: “مدتی نخواهد بود. اما مهمتر از همه ، می خواهم از همه کسانی که در این سالها از وفاداری و حمایت شما حمایت می کردند تشکر کنم. “

  اما اکنون که لوئیز می تواند آخرین روز خود را تأیید کند ، به احتمال زیاد بی بی سی جایگزینی برای او پیدا کرده است.

  لوئیس به تازگی پس از یک تعطیلات تابستانی بازگشته است ، که انتظار می رود آخرین آخرین او در صبحانه بی بی سی باشد. در اوایل ماه جاری ، او عکسی از تعطیلات خود بارگذاری کرد و یک کپشن نوشت ، – امیدوارم بتوانید تعطیلات تابستانی داشته باشید. من مشتاقانه منتظر بازگشت به #BBCBraakfast بعد از طلوع خورشید در صبح روز دوشنبه بدون کلاه جدیدم هستم! ‘

  پس از ارسال جای خالی ، بی بی سی شرح این جای خالی را منتشر کرد که در آن آمده است که به دنبال نامزدی است که “روز بعد مخاطبان را با هر چیزی که نیاز دارند آگاه و سرگرم کند”.

  در پیام آمده بود “صبحانه بی بی سی” به دنبال مجری اصلی برای همکاری با دن واکر ، ناگا مونچتی و چارلی استایت در محبوب ترین برنامه صبحگاهی در بریتانیا است.

  “هر روز صبح با شش میلیون بیننده ، نمایش اصلی” صبحانه “اخبار ، ورزش ، تجارت و سرگرمی را با داستانهای واقعی زندگی ترکیب می کند.

  نقش کلیدی این است که مخاطب را با هر چیزی که فردا نیاز دارد آگاه کرده و سرگرم کند. »

  چه کسی جانشین لوئیز مینچین می شود؟

  لوئیز مینچین هنوز جایگزین نشده است. بینندگان صبحانه بی بی سی فکر می کردند که لوئیز مینچین برنامه را زود ترک کرد ، زیرا ماه گذشته به طور غیر منتظره ای جایگزین سالی نوژنت شد.

  “لوئیز صبحانه بی بی سی کجاست؟” یکی از بینندگان با توئیت خود متوجه عدم حضور او شد.

  یکی دیگر از طرفداران توییت کرد:امگ ، به من نگو ​​که لوئیز صبحانه بی بی سی را ترک کرده است.

  و سوم به اشتراک گذاشت ، “من سالی را دوست دارم ، اما هیچ کس مانند لوئیس نمی تواند مجری این نمایش باشد.”

  اما سالی به بینندگان صبحانه بی بی سی گفت که او به سادگی جانشین لوئیز می شود در حالی که در تعطیلات خود در ولز با خانواده اش است.

  در همین حال ، یکی از مجریان دان واکر در مسابقه Strictly Come Dancing 2021 شرکت می کند ، بنابراین او کار خود را در این برنامه با آموزش انجام می دهد.

  لوئیز مینچین کجا می رود؟

  لوئیز مینچین هنوز اعلام نکرده است که به کجا می رود و گام بعدی شغلی او چه خواهد بود ، اما اعتراف کرده که قصد دارد کتابی بنویسد. این ستاره قرار است نمایشگاه “صبحانه بی بی سی” را تا پایان قرارداد خود ادامه دهد ، اما فرض بر این است که او با سرعت کمتری از زندگی سازگار می شود و مشکلات ورزشی را برای استقامت ادامه می دهد.

  وی در پاسخ به این سال که بعد از آن چه خواهد کرد ، پاسخ داد: “هرکسی که تماشا می کند می فهمد که سرگرمی من ورزش های استقامتی است و من قطعاً این کار را انجام خواهم داد. ما بسیاری از ماجراهای واقعا هیجان انگیز برنامه ریزی کرده ام. همچنین سعی می کنم یک کتاب در مورد آی تی.

  “و من پادکست خود را ادامه خواهم داد ، که همه چیز درباره مزایای روحی و جسمی ورزش و ورزش است.

  “و من دروغ های زیادی خواهم داشت. این چیزی است که در حال حاضر من را بسیار نگران کرده است. “

  لوئیز به تازگی اعلام کرد که عکس جدیدی در توییتر دارد – یکی از شنای او در فضای باز ، که تصور می شود توسط دوست عکاسش جانا عکاسی انجام شده است.

  او توییتی برای 215 دنبال کننده خود ارسال کرد ، اوو ، “بالاخره ، یک عکس پروفایل جدید. این بار شنا اجرا نمی شود زیرا من هنوز در مسیر خاصی برای بازگشت به ماراتن هستم.

  او عکس آنها را همراه با زیرنویس بارگذاری کرد ، “چه صبح سرگرم کننده ای را با دوست و عکاس درخشانyanaphotography_ گذراندم و چند عکس از شنا گرفتم. بی صبرانه منتظر دیدن آنها هستم و مطمئن نیستم که قبل یا بعد از شنا سلفی را ترجیح می دهم. #Openwaterswimming @ manleymere ‘

  طرفداران قبلاً برای ابراز ناراحتی از خروج صبحانه وی از رسانه های اجتماعی استفاده کرده بودند.

  یکی از طرفداران نوشت: “شیطانی که امروز ساعت شش من را کتک زد.” ما عاشق لوئیز مینچین هستیم و دلمان برایش تنگ خواهد شد ، دنبال کردن او دشوار خواهد بود. “

  دیگری نوشت ، “اوه ، نه ، لوئیز ، دلت برای او تنگ می شود.” شما بعد از بیل ترنبول یک صبحانه راک هستید. در هر چیزی که خوش شانس هستید

  در حالی که تماشاگر سوم افزود ، با آرزوی موفقیت ، لوئیز ، شما شایسته خاموش کردن زنگ هشدار هستید. ” شما و دان به لطف روح آفتابی خود صبح ها را ماندگارتر کردید. دلت برای شما تنگ خواهد شد. “

  لوئیز مینچین و جرمی کوربین

  ارزش خالص لوئیز مینچین چقدر است؟

  بر اساس گزارش نت ورث پست ، لوئیز مینچین حدود 2.1 میلیون پوند ارزش دارد.

  لوئیز قبل از تحصیل روزنامه نگاری در کالج ارتباطات لندن ، از دانشگاه سنت اندروز تحصیل کرد و مدرک زبان اسپانیایی خود را از دانشگاه سنت اندروز دریافت کرد.

  سال گذشته ، بی بی سی گزارشی سالانه منتشر کرد که در آن لوئیز یکی از پردرآمدترین ستاره های صبحانه بی بی سی بود و این گزارش ادعا می کرد که این روزنامه نگار سالانه حدود 215،000 پوند درآمد دارد.

  لوئیز در سال 1998 با همسرش دیوید مینچین ازدواج کرد. این زوج دارای دو دختر هستند که در خانه خانوادگی خود در نزدیکی چستر زندگی می کنند.

  دن واکر درباره انتشار تکان دهنده صبحانه بی بی سی از لوئیز مینچین چه گفت؟

  رئیس دان دان واکر با ابراز ناراحتی از رفتن او گفت: “از نظر شخصی ، زندگی من بدون تو بسیار فقیرتر خواهد بود.”

  “شما نه تنها یک ستاره هستید ، بلکه در شغل خود عالی هستید ، با شما عالی کار می کنید ، بلکه یک دوست عالی نیز هستید.”

  در همین حال ، هنوز مشخص نیست چه کسی جایگزین ستاره تلویزیون می شود ، با این حال ، برخی معتقدند مجری سابق “صبح بخیر” در بریتانیا پیرس مورگان.  دیدگاهتان را بنویسید