پرتقال ، فندق + موسلی نارگیل از توس – یک ماده کامل


نارنجی ، فندقی + موسلی نارگیل از توس

صبحانه یکی از ساده ترین اما با ارزش ترین غذاهای روز من است ، اگرچه سالهاست که در اصل بر روی موزلی غلات کامل با ماست نارگیل ، شیر بادام و انواع توت ها تردید می کنم. (به جز یکشنبه اگر شکار غیرقانونی است و غیره). من واقعاً این ترکیب را دوست دارم. با این حال! در اوایل سال جاری من با نامزدم نقل مکان کردم و به نظر می رسد که تغییراتی ایجاد کرده است. اندرو در ساعت 4.45 صبح در هفته برای دوچرخه سواری از خواب بیدار می شود (او علاقه خاصی به برنامه تمرینی سخت دارد) و صبحانه خود را شب قبل آماده می کند. به نظر می رسد این عادت در حال تمام شدن است … از این رو این دستور خارق العاده توس.

من اخیراً زیباترین کتاب دستورالعمل اما گالووی ، دفتر خاطرات را گرفتم. در حال حاضر من یک کاربر بزرگ کتاب دستور غذا نیستم. در واقع ، من 5 ماه پیش به خانه رفتم و اکثر آنها را به دلیل اینکه فقط گرد و خاک جمع می کردند ، به آنها هدیه دادم. با این حال ، چیزی در این کتاب وجود دارد که باعث می شود صفحات را پاره کنم و دستور العمل ها را تکرار کنم. این دستور العمل های گیاهی و دستور العمل های بدون گلوتن بسیار آسان است ، که من حدس می زنم به دلیل انتخاب عنوان کتاب “روزانه” است.

من هیجان زده ام که یکی از دستور العمل های اما را با جامعه خود به اشتراک بگذارم. اگر به دنبال الهام برای آشپزخانه هستید ، صادقانه نمی توانم این کتاب را به اندازه کافی توصیه کنم.

این موسلی توس بهترین آشپزی است. این یک صخره عاری از دانه است طبق دستور اصلی پزشک سوئیسی و متخصص تغذیه پیشرو ماکسیمیلیان بیرچر-بنر. به لطف خواص ماست نارگیل ، سرشار از پروتئین چیا ، فندق برشته و پرتقال ، طعم آن پر شده و بسیار سریع و آسان تهیه می شود. اگر از لبنیات لذت می برید ، به جای نارگیل از ماست ساده غلیظ استفاده کنید.

4 سرو می کند

بدون دانه گیاهخوار

عناصر

250 میلی لیتر (1 فنجان) ماست نارگیل معمولی
250 میلی لیتر (1 لیوان) آب پرتقال (ترجیحاً تازه فشرده)
70 گرم (1 فنجان) نارگیل خرد شده
75 گرم (½ فنجان) بادام ، کمی برشته (توجه داشته باشید به یادداشت مراجعه کنید) + درشت خرد شده
75 گرم (½ فنجان) فندق ، کمی برشته (توجه داشته باشید به یادداشت) + درشت خرد شده
2 قاشق غذاخوری دانه چیا
1 قاشق چایخوری رب / عصاره وانیل
پوست رنده شده ½ پرتقال
2 سیب ، ریز رنده شده
ورقه های پرتقال ،
ماست نارگیل اضافی ،
سیب خرد شده + آجیل برشته شده ، سرو کنید

روش:

ماست نارگیل و آب پرتقال را در یک کاسه مخلوط کنید. نارگیل خرد شده ، بادام و فندق (در صورت تمایل چند عدد روی آن بگذارید) ، دانه های چیا ، پوست وانیل و پرتقال را اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. روی آن را بپوشانید و حداقل 4 ساعت در یخچال ترجیحا یک شب بگذارید. برای سرو ، سیب رنده شده را هم بزنید ، با یک قاشق در یک کاسه قرار دهید و در بالای آن برش های پرتقال ، ماست نارگیل اضافی ، سیب ورقه شده و آجیل برشته رزرو شده را در صورت استفاده اضافه کنید.

بدون افزودن موسلی توس سیب تا 4 روز در یخچال نگهداری می شود.

توجه: برای نان تست آجیل ، روی سینی بگذارید و در فر از قبل گرم شده با دمای 180 درجه سانتی گراد (350 درجه فارنهایت) به مدت 8-10 دقیقه یا تا زمانی که کمی قهوه ای شود بپزید. قبل از برش خشن ، پوست فندق را بمالید.

عصاره برگرفته از آویشن لیمو دوست داشتنی من: هر روز نویسنده: اما گالووی ، انتشارات هارپر کالینز. از اینجا می توانید یک نسخه خریداری کنید.دیدگاهتان را بنویسید