نحوه تمیز خوردن با زمان پخت محدود با مهمان ویژه لوری ویس


زمان! من هرگز ایده هایم را از دست نمی دهم و بیش از حد خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من زمان پخت همه غذاهای خوشمزه است! ~ کاربر فیس بوک

بسیاری از مردم برای آشپزی با زمان دست و پنجه نرم می کنند. می دانم که این را در گذشته گفته ام ، که وقت ندارم ، اما واقعاً اینطور نیست که وقت ندارم. من هر روز وقت مشابهی با دیگران در سراسر جهان دارم. زمانی که گفتم زمان آشپزی ندارم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم چیزهای دیگری را که در آن زمان لازم می دانستم ترجیح دهم. این نکته انتخابی را که ما کمتر مناسب می دانیم ، ایجاد نمی کند. ما فقط باید اولویت ها را تعیین کنیم ، به خود و خواسته های زندگی خود پی ببریم و با منابع موجود زندگی مورد نظر خود را برای خود ایجاد کنیم.

چند وقت پیش من به کلاس خریداران خانه رفتم و معلم اساساً به مردم گفت که در خرید مواد غذایی پول پس انداز کنند تا با هم بتوانند پول کافی برای پیشبرد به دست آورند. وقتی زمان شام فرا رسید ، همه برای خرید غذا از کارخانه های فست فود محلی رفتند. می دانستم که تمام روز تمرین خواهیم کرد ، بنابراین غذا و آب را بسته بندی کردم. من به آن عادت کرده ام زیرا در اقلیت گیاهخواری هستم که به سلامتی اهمیت می دهد. من قبل از رفتن غذا جمع آوری می کنم ، و سپس قصد دارم روزه بگیرم تا حداقل آب و حالت روحی را به روزه بیاورم. برای من ، این فقط یک مثال بسیار جالب از نحوه زندگی همه ما در دنیاهای مختلف بود. برای اینکه غذای تمیز بخورید و در آرامش باشید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر نمی دانید چگونه خوب برنامه ریزی کنید ، تمرین کنید. تمرین کامل می کند.

چگونه می توانید به مدت محدود به صورت خام غذا بخورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

️ نحوه شروع رابطه برای تقویت اهداف سلامت
How️ نحوه مشارکت کودکان در شیوه زندگی سالم
How️ نحوه ساخت جزیره انبه

قسمت کامل را بشنوید:

منابع قسمت:

🥭 دستور العمل های با انرژی بالا (وگان خام)
Ori️Lori است اینستاگرام & یوتیوب
من Imperfect Produce را به درب من تحویل می دهم. اینجا 10 دلار است خرید کنید و جعبه ناقص خود را با میوه ها و سبزیجات ارگانیک ایجاد کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
کتاب من را رزرو کنید ، شما می توانید هزینه سالم بودن را بپردازید
🍓 30 روز چالش خام وگان
🧘🏿 برای مشاوره رایگان برنامه ریزی کنید
📧 به من ایمیل بزن برای ارسال سوال و ورود به پادکست در مورد توانمندسازی غذای خام

توصیه کتاب:

دستور العمل های با انرژی بالا

// رهبران Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// میهمان لوری ویسی
کارآفرین ، رسانه های اجتماعی با نفوذ و طرفدار عشق به خود

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا مشابه آن در کشور شما ارزیابی نشده است. این محصولات / خدمات برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از هر گونه بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید