ملاتونین چگونه به من کمک کرد تا یک شبه بهبود یابم و بهبود پیدا کنم


در زیر تجربه من آمده است. این توصیه پزشکی و شیوه زندگی برای شما نیست.

طی یک سال گذشته ، من 8 میلی گرم ملاتونین و ریشه سنبل الطیب را هشت بار مصرف کرده ام تا خواب عمیق تری ایجاد کنم. من هیچ مشکلی در خواب ندارم. در واقع ، من خوشحالم که این فرصت را دارم که در بیشتر شب ها عمیق بخوابم و با استراحت بیدار شوم ، مگر زمانی که جریان تأخیر داشته باشد.

مطالعه مداوم و عمیق من در مورد ملاتونین آنقدر همه چیز را آشکار کرده است که علم حقایق مثبت را تأیید کرده است ، اما ما از آن استفاده نمی کنیم. از ملاتونین ، که به عنوان یک واکسن ضد سرطان ثبت شده است ، تا توانایی آن در آموزش سیستم ایمنی بدن ، تعادل هورمون ها ، ایجاد استراحت عمیق ، کار با اندام های بدن انسان ، از ملاتونین برای کمک به افراد برای از بین بردن داروها برای خواب استفاده کردیم (در صورت امکان و در صورت اجازه پزشک) ملاتونین در تحقیقات خود عادات را جذب نمی کند و می تواند روزانه به مدت چند هفته اما تحت نظارت استفاده شود. ما با استفاده از ملاتونین به عنوان یک عصای موقت ، شیوه زندگی و تغذیه ، همراه با پرانایاما و یوگا ، بیماران را با موفقیت از داروهای خود حذف کردیم.

هرگاه با شروع سرماخوردگی ، آنفولانزا ، تب یا احساس بیماری احساس می کنم ، علاوه بر ایجاد تغییرات لازم در شیوه زندگی ، معمولاً آن شب ملاتونین مصرف می کنم زیرا متوجه می شوم خواب عمیق تر عملکرد سیستم ایمنی بدن من را تربیت می کند و جادویی را که ثبت شده است انجام می دهد. تمام وقت کار می کرد صبح روز بعد با حالت عادی بیدار نشدم. آیا این جادو است؟ خیر آیا جایگزینی برای ویزیت یا نسخه پزشک است؟ نه ، من فقط به شما می گویم که چه چیزی برای من و صدها مشتری من که آن را امتحان می کنند کار کرده است.

ما معتقدیم که خواب عمیق التیام می یابد و علم پزشکی نیز نشان می دهد که همراه با چگونگی تقویت سیستم ایمنی بدن با خواب عمیق. S ، همانطور که برخی ممکن است ویتامین C ، روی و غیره را درک کنند.

وقتی اشتباه بزرگی در معده داشتم ، البته ملاتونین کمکی نمی کرد و من صادقانه آنتی بیوتیکی را مصرف کردم که دکترم پیشنهاد کرد قبل از اینکه باکتری های درونم هنوز به من آسیب برساند ، مصرف کنم. من آنتی بیوتیک همراه با پروبیوتیک ها و B-complex گرفتم و درمان شدم. نکته این است که یک تصمیم آگاهانه بگیرید. این برای من و بسیاری دیگر مفید است ، اما ممکن است برای همه مفید نباشد.

همه متفاوت هستند و آرایش منحصر به فردی دارند. این جادو است ، اما قدرت مکانیسم آن ساده است و از نظر علمی به چنین کارهایی مربوط می شود ، و امیدوارم در صورت امتحان آن با پزشک ، در شما نیز موثر باشد. در حقیقت ، امروزه بسیاری از سرطان شناسان و پزشکان ملاتونین را به بیماران خود تجویز می کنند تا به آنها در خواب بهتر کمک کنند ، زیرا بهبودی در طول خواب عمیق رخ می دهد و ملاتونین دارای مزایای درمانی است. انتخاب اول – شما به طور طبیعی مقدار کافی آن را تولید می کنید ، دومی – در صورت لزوم و هدف ، به عنوان مکمل.

هرگز از آنچه نیاز دارید یا برای شما مفید است سوء استفاده نکنید و استفاده نکنید. در غیر این صورت می تواند دشمن شما شود.

همچنین بخوانید : درس های آموخته شده و برنامه اقدام پس از طوفان گوا

YouCare همه چیز مربوط به شماست

از فنجان خالی نریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان ، خود را بسازید. شما همه به فکر خود هستید. – لوکا کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی بسیار مجرب ، متخصصان تغذیه معتبر ، مربیان مجرب زندگی ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان آلوپاتی واجد شرایط و پزشکان هومیوپاتی هستیم که از رویکرد 360 درجه استفاده می کنند و دارو و شیوه زندگی را برای تغییر ترکیب می کنند. ما روی پیشگیری و بهبود جامع کار می کنیم و بر چهار اصل سلامت تأکید می کنیم – رژیم متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. بنابراین ، وقتی در محدوده قوانین و محدودیت های طبیعت عمل کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، چشم انداز معنوی ما است و همه اینها می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. شفا زمانی آغاز می شود که ما به دارو احترام بگذاریم و روی آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که به بدن شما اجازه می دهد روشن شود و به پیشگیری ، بهبود و بهبود کمک کند.

برنامه های سبک زندگی پیشگیرانه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر کمک کرده است که با بیماری هایی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، قلب و عروق ، اختلالات خود ایمنی ، ایمنی پایین در برابر سایر سندرم های نادر کنار بیایند.

در اینجا می توانید سفرهای تغییر دهنده زندگی و شهادت های قدرتمند افرادی را که از سراسر جهان آمده اند بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره جهت راهنمایی شما در مسیر درست ، بخشی از برنامه های سلامتی ادغام ما شوید. با ما تماس بگیرید 18001020253 یا به ما [email protected] ایمیل بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید