مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین (2021)


به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، زمان زیادی ندارید.

بنابراین کاهش وزن یا تغذیه سالم به عنوان اهدافی غیرممکن به نظر می رسد.

باور کنید ، من می دانم-من خودم یک کارآفرین تمام وقت هستم. و من با بسیاری از کارآفرینان بسیار مشغول کار کردم.

اما اکثر مردم نمی دانند که شما برای کاهش وزن به زمان بیشتری احتیاج ندارید. شما فقط نیاز به استراتژی های مناسب دارید که مثر باشد با وجود زندگی شلوغ شما

خم شیث
من خودم یک کارآفرین شلوغ هستم ، اما با وجود برنامه های سخت ، با داشتن استراتژی های مناسب ، فرم خود را حفظ می کنم.

و در اینجا مربی می تواند کمک کند.

آیا می خواهید درباره مربیگری سلامت زنان کارآفرین بیشتر بدانید؟ شیرجه بزنیم.

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن کم کنیم؟ شما به استراتژی ها و محصولات مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید تخت مخصوص ادویه جات شیرین با یک ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش دهید و هوس خوردن شکر را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

چگونه بدنه رویاهایتان را بدست آورید

وقتی لباس های بدون مانع را بیرون می زنید ، چه چیزی را احساس می کنید؟ یا اگر می توانید با اطمینان بیکینی بپوشید بدون اینکه احساس کنید باید پنهان شوید؟

و هر روز بدون احساس خستگی و بی حالی به بهترین نحو اجرا کنید …

این بدان معناست که بنابراین برای شما ، زندگی و تجارت شما بسیار است ، درست است؟

تنها مشکل:

شما برنامه بسیار شلوغی دارید. احساس می کنید هیچ وقت وقت ندارید خود و سلامتی خود را در اولویت قرار دهید.

در عین حال نمی توانید به دلیل رژیم غذایی احساس گرسنگی کنید. یا ساعت ها در باشگاه ورزش کنید.

به همین دلیل شما به سیستمی نیاز دارید که متناسب با سبک زندگی شما باشد و پیاده سازی آن ساده و آسان باشد.

نحوه راه اندازی کسب و کار و 40 کیلو وزن کم کرد

وقتی این تجارت را شروع کردم ، MasalaBody ، هنوز در 9-5 بودم.

به معنای واقعی کلمه چند سال قبل از آن من دو فرزند داشتم.

تا اینجا ، من همیشه با وزنم مبارزه کرده ام. من هر رژیمی را زیر نور خورشید امتحان کردم اما همیشه بیشتر از آنچه از دست داده بودم وزن اضافه می کردم. ناگفته نماند که من همیشه خسته بودم و انرژی ام کم بود.

بعد از تولد دخترم متوجه شدم که باید چیزی تغییر کند. اگر دائماً در فکر رژیم گرفتن و محروم کردن خودم بودم ، نمی توانستم کار شرکتی را ادامه دهم و بهترین والدین برای فرزندانم باشم.

بنابراین من شروع به تحقیق در مورد استراتژی ها و غذاها برای کاهش وزن کردم. و همانطور که معلوم شد ، در تمام این سالها من رژیم یویو داشتم ، همه کارهایم را اشتباه انجام می دادم!

شروع کردم به خوردن بیشتر نسبت به قبل و من دیگر به خاطر نوشیدن یک لیوان شراب یا یک تکه کیک شکلاتی احساس گناه نکردم – در عوض از آن لذت بردم.

اما با وجود اینکه همیشه احساس سیری و رضایت می کردم ، شروع به کاهش وزن کردم. و در نه ماه 40 کیلو وزن کم کردم.

نمونه ای از کاهش وزن
من ، قبل و بعد

بهترین قسمت؟ تا به امروز ، من این وزن را کاهش داده ام.

علاوه بر این ، من متوجه شده ام که انرژی زیادی دارم. این باعث شد من MasalaBody را راه اندازی کنم – و امروز ما اینجا هستیم.

تا زمانی که کارم را اداره می کردم ، بچه ها را بزرگ می کردم ، به عنوان مشاور مدیریت شرکت کار می کردم و از زندگی لذت می بردم ، وزن من همچنان پایین بود.

همانطور که مشتریان من با چند استراتژی ساده 20-60 پوند وزن کم کرده اند

با تشکر از MasalaBody من توانستم به صدها زن کمک کنم که 20 تا 60 پوند وزن کم کنند. بسیاری از آنها کارآفرین هستند و در سیستم های من این واقعیت را دوست دارند که نیازی به مصالحه و ترک شیوه زندگی ندارند.

آنها می توانند با مشاهده ذوب شدن وزن خود به خوردن غذاهای خوشمزه ادامه دهند و هر از گاهی یک لیوان شراب بنوشند.

و به لطف انرژی دریافتی از خوردن غذای مناسب ، آنها قادر به راه اندازی مشاغل ، دکترا ، سرگرمی ها و سایر پروژه های جانبی بوده اند.

یکی از مشتریان من ، لوئیز را ببر.

لوئیز چند کارآفرین با 7 رقم است. او و شوهرش بسیار مشغول هستند و لوئیز نمی خواست در مواردی مانند آشپزی با او وقت بگذارد.

آنها خود را در جایی دیدند که مدام غذای آماده سفارش می دادند و احساس ناسالم می کردند. لوئیز می خواست جایگزین بهتری پیدا کند ، اما نمی خواست ساعت ها صرف غذا خوردن کند. او همچنین نمی خواست خود را محروم کند – او می خواست همه چیز ، و اندامی باریک و غذای خوشمزه داشته باشد.

پس از کار با من ، او نگرش خود را نسبت به غذا کاملاً تغییر داد و حتی بر اشتیاق خود برای قند مادام العمر غلبه کرد. حالا او می داند که در سفرهای کاری و روزهای معمولی چه می گذرد و نیازی به گذراندن ساعت ها در آشپزخانه نیست.

درباره داستان لوئیز اینجا بیشتر بخوانید:

https://www.youtube.com/watch؟v=EOe-VHIVOVI

مربیگری سلامت چگونه می تواند به شما کمک کند تا بهتر کار کنید و وزن خود را کاهش دهید

غذا چگونه بر عملکرد و بهره وری شما تأثیر می گذارد؟

آنچه می خورید تأثیر زیادی بر احساس شما دارد.

معروف است که هنگام غذا خوردن مغز خود را با انرژی تغذیه می کنید. از همین رو چی غذا خوردن تأثیر زیادی بر مغز شما می گذارد.

به عنوان مثال ، مصرف اسیدهای چرب امگا 3 (موجود در ماهی) عملکرد مغز شما را بهبود می بخشد. اما غذاهایی که حاوی چربی های اشباع شده هستند می توانند بر توانایی های شناختی و حافظه شما تأثیر منفی بگذارند. غذا همچنین بر روحیه شما تأثیر می گذارد.

و آنچه من دریافتم این است که کاهش وزن 80 درصد غذاهایی است که می خورید. یک مطالعه انجام شده در دانشگاه استنفورد نشان می دهد که افراد دارای اضافه وزن با رعایت رژیم غذایی وزن خود را کاهش نمی دهند. در عوض ، آنها با دو برابر کردن چند مورد اساسی ، مانند کاهش قند و خوردن سبزیجات بیشتر ، آن را از دست دادند.

همچنین نشان داده شده است که غذاها و ادویه جات مانند دارچین ، ماهی قزل آلا و چیلی باعث کاهش وزن و سایر مزایای سلامتی می شود.

با تغذیه مناسب مغز و بدن خود را تقویت می کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه بنشینید و کار کنید یا Netflix را با شوهر خود تماشا کنید در حالی که بدن شما از چربی آب می شود.

برای نتایج بهتر ، چندین بار در هفته تمرینات قدرتی را اضافه کنید. نشان داده شده است که تمرینات قدرتی باعث افزایش کارایی مغز و همچنین افزایش متابولیسم (تسهیل و کاهش سریعتر وزن) می شود.

بهترین قسمت؟

با برنامه مربیگری مناسب ، نیازی به صرف زمان و انرژی برای کاهش وزن ندارید.

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن کم کنیم؟ شما به استراتژی ها و محصولات مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید تخت مخصوص ادویه جات شیرین با یک ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش داده و میل به شکر را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).

آموزش سلامت برای زنان کارآفرین

با تغییر تغذیه و تمرینات قدرتی دو بار در هفته به مدت 30 دقیقه / جلسه ، متابولیسم شما شروع به کار می کند و وزن شما کاهش می یابد.

در صورت تمایل ، می توانید ورزش بیشتری را اضافه کنید تا انرژی بیشتری دریافت کنید.

بنابراین ، این واقعا در مورد استفاده از یک استراتژی است که با سبک زندگی موجود شما کار می کند.

این برنامه من است تغییر شکل باریک میکند. این یک برنامه مربیگری سالانه است که بر مربیگری سلامت برای زنان کارآفرین و سایر زنان مشغول تمرکز دارد.

و برای زنان حرفه ای مانند شما طراحی شده است. ما با زنان 40 ، 50 و 60 ساله کار می کنیم که می خواهند 20 تا 60 کیلو وزن کم کنند ، از جمله گیاهخواران و گیاه خواران.

مورد به شرح زیر است:

حتی اگر تمام نکات را رعایت کنید ، برای کاهش وزن به فلات خواهید رسید. در Slim Down Transformation ما به شما کمک می کنیم از آنها عبور کنید (به لطف تمام داده های صدها زن که با ما وزن کم کرده اند).

علاوه بر این ، تحقیقات نشان می دهد که اگر می خواهید وزن خود را کاهش دهید ، حمایت و مسئولیت لازم است. در Slim Down Transformation شما یک مربی گزارش شخصی دریافت خواهید کرد که شما را مسئول می داند و در طول برنامه به شما انگیزه می دهد.

شما همچنین بخشی از جامعه ای می شوید که شما را در مسیر کاهش وزن تحریک می کند.

و از آنجا که این برنامه 12 ماه طول می کشد ، شما عاداتی ایجاد می کنید که باعث می شود برای همیشه وزن خود را کاهش دهید. بسیاری از مشتریان ما بعد از برنامه حتی بیشتر وزن خود را کاهش می دهند.

مثلا، برندا، مدیرعامل مشغول شرکت مدیریت ثروت که او تأسیس کرده و مادر سه فرزند است ، پول زیادی برای برنامه های دیگر هزینه کرده است. از زمانی که تجارت خود را شروع کرده است ، متوجه شده است که چگونه وزن او شروع به افزایش کرده است.

او نمی خواست در مورد غذا فکر کند ، اما می خواست یک برنامه مشخص داشته باشد که به او در انتخاب سریع و کارآمد غذاهای مناسب کمک کند.

فقط با پیروی از برنامه من ، او 9 پوند اول خود را در 8 هفته از دست داد. این اولین بار بود که در چنین 5-6 سالگی چنین وزنی داشت! در مورد تبدیل برندهای شگفت انگیز اینجا بیشتر بدانید:

بله به شما!

بفرمایید. اکنون می دانید که برای کاهش وزن به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، چه چیزی لازم است.

و به لطف آموزش های بهداشتی برای زنان کارآفرین ، می توانید سریعتر وزن خود را کاهش دهید و آن را کنترل نکنید. مسئولیت پذیری ، حمایت و برنامه مناسب برای کاهش وزن در دراز مدت بسیار مهم است.

حالا دوست دارم از شما بشنوم:

مانع №1 شما برای کاهش وزن چیست؟

چگونه به عنوان یک کارآفرین وزن کم کنیم؟ شما به استراتژی ها و محصولات مناسب نیاز دارید. رایگان دریافت کنید تخت مخصوص ادویه جات شیرین با یک ادویه شیرین که به شما کمک می کند متابولیسم را افزایش داده و میل به شکر را متوقف کنید (پاداش: دستور چربی سوزی).دیدگاهتان را بنویسید