مانیتور قند مداوم Low NutriSense – سلامت ارین هولتچه کسی اهمیت می دهد:

من قطعاً CGM را به هیچ کس توصیه نمی کنم. همانطور که اشاره کردم ، من واقعاً فکر نمی کنم CGM یک “شروع کار” برای افرادی است که به دنبال بهبود هستند ، بلکه به جای کسانی که می خواهند رفتارهای خوب قبلی خود را استخدام کرده و شخصی سازی کنند.

من همیشه از شروع با اصول اولیه حمایت می کنم:

  • رژیم غذایی کامل

  • استرس را مدیریت کنید

  • بدن خود را حرکت دهید

  • بهداشت خواب

به نظر من ، یک مانیتور مداوم گلوکز برای کسانی که از قبل تغذیه خوبی دارند و به دنبال داده های “سطح بعدی” هستند ، بهترین است. به نظر می رسد پس از مشورت با سایر پزشکان ، این یک توافق کلی بین ما باشد.

چند نمونه از دنیای واقعی:

کایروپراکتیک من از قبل با سلامتی خود بسیار خوب کار می کرد. او در رژیم کتو با کربوهیدرات کم نشسته بود و می خواست واکنش روزانه خود به قند خون ، به ویژه در مورد ورزش شدید را ببیند. CGM Nutrisense داده های خوبی به او داد و تأیید کرد که به کار خود ادامه می دهد.

مشتری من با من روی هورمون ها و سلامت روده کار کرد. پس از ماه ها کار مشترک ، همه نشانگرهای زیستی او عالی به نظر می رسید. با این حال ، نشانگرهای انسولین و قند خون او برای من کمی اسرارآمیز بود – احساس کردم چیزی حیله گر در حال رخ دادن است. از آنجا که او سابقه خانوادگی دیابت T2 دارد (و نگران آن بود) ، من CGM Nutrisense را توصیه کردم. منطقی بود که پیگیری کنید تا محصولات خاصی را پیدا کنید که او به آنها پاسخ داده است و به دنبال روندهایی باشید تا به آنچه اتفاق می افتد برسید. بزرگترین یافته او – صبح او به انسولین بسیار حساس تر است ، اما عصرها به کربوهیدرات ها بسیار واکنش نشان می دهد. او یاد گرفت که بیشتر کربوهیدرات های خود را در اوایل بعد از ظهر برای تنظیم بهتر قند خون اضافه کند.

من فکر می کنم CGM همچنین می تواند برای کسانی که به طور کامل از کربوهیدرات ها اجتناب می کنند مفید باشد ، اما ممکن است مطمئن نباشند که این بهترین روش است. ممکن است درباره فواید رژیم کم کربوهیدرات ، رژیم کتو یا حتی روزه داری متناوب مطالعه کرده باشید و این تمرینات را انجام می دهید زیرا نگران قند خون خود هستید. CGM داده های بلادرنگ را در اختیار شما قرار می دهد. ممکن است یاد بگیرید که نیازی به نگرانی زیاد در مورد کنار گذاشتن کربوهیدرات ندارید.دیدگاهتان را بنویسید