سالاد ماکارونی به سبک یونانی “Orza” -prevention RD


در حالی که دیوانه وار می دویدند ، روز یکشنبه ، بچه ها را از وظیفه به وظیفه دیگر کشاندند ، آنها بلافاصله به خانه برگشتند و بدون اجازه ، لایه ای را که در کیف های خوب می رفت ، کشف کردند. من و مارک اذیت شدیم. مدتی در اتاق خواب بود و بحث های زیادی در مورد اینکه چرا این انتخاب بد بود انجام شد.

آنها از آن زمان در بهترین رفتار بوده اند ، اما عواقب آنها امشب خواهد آمد: از دست دادن اولین رویداد مدرسه – بستنی.

دیشب جهت پنج جوان پایپر بود و او بسیار هیجان زده بود! ما شی را ترک کردیم (با نظارت) ، بنابراین قطعاً به پایپر اجازه دادیم وقتی وارد کلاس اول شد و آن را مطالعه کرد ، او را هیجان زده کند. خواهر بزرگتر می تواند این کار را شاد کند ، و ما می دانستیم که پایپر امسال در مدرسه ابتدایی چقدر هیجان زده بود.

عصر موفقیت آمیز بود و معلم او بسیار زیبا به نظر می رسد! کل جهت بیش از 2 ساعت به طول انجامید و در مدرسه ای بدون تهویه مطبوع ، در ماسک ها و بدن بزرگسالان (x2 در بسیاری از خانواده ها) در اتاق پیش دبستانی کمی ناخوشایند بود زیرا ساعت دوم به پایان رسید. ما برای عصر آماده بودیم … و شام.

امشب دومین شب مدرسه است که شی با معلم خود ملاقات می کند و ما نیز از این بابت بسیار خوشحالیم. همه چیز برای ما تازگی دارد ، زیرا سال گذشته به دلیل شیوع همه گیر به ما اجازه رفتن به مدرسه داده نشد. دختر شما حتی برای چند مهمانی جالب و یک سفر میدانی داوطلب شد! هیجان زده 😊 اما امشب ما با دوستان قدیمی و جدید بستنی اجتماعی را کنار می گذاریم تا تقویت کنیم که باز کردن محتویات یک کیف لذیذ بدون اجازه ، انتخاب خوبی نبود. منتظر اشکم Ik

با این حال ، این به ما این امکان را می دهد که عصر کمی کمی آشفته را سپری کنیم. زمان کافی برای پختن شام وجود ندارد ، اما زمان کافی برای چیدن غذای باقی مانده و نشستن دور هم. آخرین هفته دیوانه واری که گذراندیم ، من این سالاد اورزو درست می کردم و دوباره آن را می خوردم تا اینکه تمام شود – ناهار و شام. خوشبختانه این طعم های جسورانه مرکبات و شوید با همه مواد یونانی درست در روغن من!

برای امروز آرزوی موفقیت کنیم تا صحنه را خیلی بزرگ نکنیم

عناصر

میگو:

 • 24 اونس میگو پوست کنده خام

 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

 • 1 لیمو ، پوست کنده و آب میوه

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک و فلفل سیاه به مزه

 • 1/2 قاشق چایخوری پودر فلفل قرمز خرد شده

سالاد پاستا:

 • 2 فنجان پاستای اورزو خام

 • 2 عدد لیمو ، پوست کنده و آبدار

 • ½ لیوان روغن زیتون

 • 1 قاشق چایخوری نمک و فلفل سیاه به مزه

 • 1/2 فنجان شوید تازه خرد شده

 • 1 خیار انگلیسی ، خرد شده به صورت هلالی

 • 2 فنجان گوجه فرنگی گیلاس ، نصف

 • onion پیاز قرمز ، خرد شده

 • بلوک فتا 8 اونس ، قطر 1/2 اینچ

دستورالعمل ها

 1. در یک کاسه متوسط ​​، روغن زیتون ، آب لیمو ، پوست ، نمک ، فلفل و فلفل قرمز خرد شده را با هم مخلوط کنید. میگو را اضافه کرده و روی کاسه بریزید. عقب انداختن.
 2. یک تابه آب را روی حرارت زیاد بجوشانید. آرزو را هم بزنید و حرارت را به متوسط ​​کاهش دهید. طبق دستورالعمل روی بسته ، برای aldent آماده شوید. آبکش کنید ، آبکشی کنید و به یک کاسه بزرگ منتقل کنید.
 3. در همین حین ، تابه نچسب را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. پس از داغ شدن ، میگو را اضافه کرده و بپزید تا سرخ شود و تمام شود ، حدود 5 دقیقه. از روی حرارت بردارید و بگذارید سرد شود.
 4. در یک کاسه یا شیشه کوچک با درب محکم بسته ، آب لیمو ، پوست ، روغن زیتون ، نمک ، فلفل و شوید را مخلوط کنید. خوب هم بزنید یا تکان دهید تا ترکیب شود. اورزو را بریزید و خوب هم بزنید.
 5. خیار ، گوجه فرنگی ، پیاز ، فتا و میگو را به اورزو اضافه کنید. کت خود را برداشته و سرو کنید.

یادداشت

بهتر است باقی مانده ها فقط 1-2 روز ذخیره شوند

این دستور کمی از زیتون و انبه اقتباس شده است

اطلاعات تغذیه:

خروجی: 10
اندازه سرو: 1 1/2 فنجان

مقدار در هر وعده:
محتوای کالری: 358چربی کل: 19.0 گرمکلسترول: 96 میلی گرمسدیم: 662 میلی گرمکربوهیدرات ها: 29.8 سالالیاف: 2.4 گرمقند: 3.2 گرمپروتئین: 17.0 گرم

آیا طعم ها و مفاهیم یونانی را دوست دارید؟ دستور العمل inspo دیگری را بررسی کنید!

خوب باش

دیدگاهتان را بنویسید