خمیر بالزامیک عسل با مرغ و سبزیجات – پیشگیری از RD


امروز صبح باران می بارید. و هوا سرد بود. و من روی عرشه بودم تا دختران را به ایستگاه اتوبوس برسانم … به این معنی که ما به ایستگاه اتوبوس رفتیم. تمام روز برف بده از باران متنفرم همه این را درباره من می دانند. اما امروز به من خرابی نداد!

امروز اولین روز در بود 7 هفته، بخش من کاملاً کارمند بود. تیم سختی هایی را پشت سر می گذاشت و برای دیگران PTO های برنامه ریزی شده زیادی وجود داشت. یعنی کسانی که آنجا بودند (من و چند نفر دیگر!) مثل دیوانه ها تلاش می کردند تا کشتی را سرپا نگه دارند. بنابراین بله … روز هموار برای تغییر پیش رفت!

اعتراف می کنم ، من بدجنس بودم و بد خوابیده بودم و فاقد من ، خانواده ، دوستان و هر چیز دیگری بودم – وبلاگ ، پادکست ، خواندن و همه. اما این آخر هفته کمی آرامش ایجاد می کند ، به خصوص پس از آخر هفته گذشته و ما قصد داریم تولد مارک را جشن بگیریم! 41!

سال گذشته من یک جشن غافلگیر کننده برای او برگزار کردم … و این مورد مورد علاقه او نبود. او واقعاً طرفدار قرار گرفتن در مرکز توجه نیست و به عنوان یک فرد درون گرا ، فقط به او مربوط نیست. بنابراین امسال هیچ برنامه ای جز بچه داری شب نداشتم تا بتوانیم بدون بچه ها کمی بیرون برویم. امیدوارم ناامید نشود!

امروز کمی زود کار را ترک کردم ، برای شروع جمعه به تمرین قاتل رفتم و ناهار را شروع کردم. شام به دلیل تمام برش ها کمی بیشتر از حد انتظار طول کشید ، بنابراین دفعه بعد برنامه ریزی می کنم و در صورت اجازه زمان ، مواد اولیه خود را یک روز قبل یا آخر هفته آماده می کنم. هفته ها وقتی به این نتیجه می رسم ، یک نفر در خوردن شام روی میز تفاوت می کند تا خیابان سیاه شود.

این دستور غذا چیزی شبیه به آن بود. من این کار را چند هفته پیش انجام دادم و سبزیجات را از قبل پختم. این با حداقل تلاش جمع شد و من لیست ساده مواد اولیه را دوست دارم ، دوست دارم ، دوست دارم. دستور اصلی از نظر مواد اولیه و دستورالعمل کمی شل بود ، بنابراین من فقط با این ایده دویدم و عالی بود. همه ما از آن لذت بردیم و از غذای باقی مانده در تمام طول هفته لذت بردیم!

عناصر

 • 1 پوند ماکارونی خشک -پروانه

 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون ، جدا شده

 • 1 1/2 پوند سینه مرغ بدون استخوان ، بدون پوست ، به مکعب های 1 اینچی برش دهید

 • 1/2 قاشق چایخوری نمک

 • 1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه

 • 3 عدد فلفل دلمه ای ، خرد شده

 • پیاز قرمز 1 عدد ، ریز خرد شده

 • مارچوبه 12 اونس ، انتهای چوبی آن بریده شده و به قطعات 3 اینچی بریده می شود

 • کدو سبز 1 عدد ، به صورت هلالی خرد شده است

 • 2 قارچ پرتابل ، پوست کنده و خرد شده

 • 1/2 فنجان عسل

 • 1/2 فنجان سرکه بالزامیک

دستورالعمل ها

 1. یک قابلمه بزرگ آب را روی حرارت زیاد گرم کنید. پس از جوشاندن ، ماکارونی را اضافه کرده و به مدت 8-10 دقیقه یا تا زمان سرخ شدن بپزید. آبکش کنید ، آبکشی کنید و کنار بگذارید.
 2. در حالی که ماکارونی در حال پخت است ، یک قابلمه بزرگ را با 1 قاشق غذاخوری روغن زیتون روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. وقتی داغ شد مرغ خرد شده را اضافه کرده و نمک و فلفل بپاشید. به مدت 5-6 دقیقه یا تا زمانی که سرخ و پخته شود بپزید. روی بشقاب بردارید و روی آن را بپوشانید تا داغ بماند.
 3. قابلمه را روی حرارت قرار دهید و روغن زیتون باقی مانده را اضافه کنید. بعد از داغ شدن ، پیاز و فلفل را اضافه کنید. 2-3 دقیقه بپزید ، گاهی اوقات هم بزنید.
 4. مارچوبه و کدو سبز را اضافه کنید ؛ هم بزنید 4-5 دقیقه بپزید ، هر 1-2 دقیقه هم بزنید.
 5. برش های قارچ پورتوبلو را اضافه کرده و به آرامی هم بزنید. به مدت 3-4 دقیقه بپزید.
 6. در یک کاسه کوچک ، عسل و سرکه بالزامیک را با هم مخلوط کنید تا خوب مخلوط شوند.
 7. وقتی سبزیجات نرم شدند ، مرغ و ماکارونی پخته شده را به تابه برگردانید. مخلوط بالزامیک را روی آن بریزید و روی آن را بریزید. قبل از سرو ، 1-2 دقیقه حرارت دهید تا گرم شود.

اطلاعات تغذیه:

خروجی: 8
اندازه سرو: 2 فنجان

مقدار در هر وعده:
محتوای کالری: 420چربی کل: 6.9 گرمکلسترول: 41 میلی گرمسدیم: 325 میلی گرمکربوهیدرات ها: 70.5 گرمالیاف: 3.3 گرمقند: 21.8 سالپروتئین: 22.4 گرم

از این کدو سبز باغی استفاده کنید تا زمانی که ناپدید شوند!

خوب باش

دیدگاهتان را بنویسید