ثبت № 2 – فلفل قرمز – پیشگیری از RD


بسیاری از مردان زندگی من شکارچی هستند. بیشتر شکارچیان گوزن. در زندگی من هرگز طعمه در جنگل را درک نخواهم کرد تا صبورانه منتظر ضربه تمیز بامبی باشم. مهم نیست که برای خوردن بامبی باید چه کار کنید. با این حال ، این یکی از کارهایی است که به اندازه کافی افراد را انجام می دهد ، شاید دلم برای آنها تنگ شده باشد. اما … بله ، من چیزی در مورد آن دوست ندارم.

همچنین ، من خطرات شکار را می دانم. چند سال پیش پدر شوهرم تصادف شگفت انگیزی داشت و شاخه یک درخت خود را برعکس از آرنج های شکسته نگه داشته بود … تا زمانی که کمک آمد. کمک در وسط جنگل … بعد از شماره گیری او. فکر می کنم داستان را درست به خاطر دارم.

فقط بازگویی داستان در اینجا خنک کننده است. خیلی وحشتناک اما عشق او به شکار ثابت است و از آن زمان به بعد شکار زیادی می کند.

با این حال ، شکارچیان مانند آشپز هستند – آنها می خواهند غذای خود را با دیگران تقسیم کنند. در طی این سالها شکارچیان زیادی به ما پیشنهاد گوشت گوزن داده اند و هیچ چیز بیشتر از پدر مارک نیست. به طور کلی ، گوشت گوزن چیزی است که مارک دوست دارد و من دوست ندارم ، اما احتمالاً به این دلیل است که ما (خوب ، مطمئن نیستم) با آن غذا می پزیم. این دختر اهل شیکاگو در گوشت گوزن بزرگ نشده است. اما وقتی پیامکی ارسال کردم و درخواست کردم چند پوند گوشت گوزن اضافه کنم ، دیل با خوشحالی آن را به اشتراک گذاشت!

وقتی این دستور را برای مسابقه چیلی امسال دریافت کردم ، بلافاصله با خودم فکر کردم که آیا در وبلاگ یک دستور غذا مخصوص گوشت گوزن دارم یا نه ، و فکر می کنم پاسخ منفی بود. فکر می کنم در 12 سال گذشته این اولین بار است! و من حدس می زنم که باعث می شود چند نفر در زندگی من این دستور غذا را امتحان کنند!

و … عالی بود! گوشت گاو آسیاب شده مطمئناً می تواند پر شود (یا بوقلمون یا گیاهان گیاهخوار) ، اما به نظر من این فلفل قرمز بود که ستاره اصلی آن شد. با خواندن دستور غذا ، می دانستم که طعم و ادویه کم نمی شود ، و قطعاً چنین بود! لذت بردن!

عناصر

 • 1 پوند لوبیا خشک شده

 • 12 عدد فلفل خشک (4 عدد: آنچو ، گواجیلا ، پوست)

 • 1 فنجان قهوه سیاه

 • 1/2 پوند choriz

 • 1 قاشق چایخوری نمک

 • 2 پوند گوشت گوزن زمینی

 • پیاز 1 عدد ، خرد شده

 • 8 حبه سیر ، خرد شده

 • 2 قاشق غذاخوری پاپریکا

 • 2 قاشق غذاخوری زیره

 • گشنیز آسیاب شده 1 قاشق غذاخوری

 • 1 قاشق غذاخوری پودر چیلی

 • 3 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی

 • 3 قاشق غذاخوری ملاس

 • آب گوشت گاو 1 سدیم کم

دستورالعمل ها

 1. حبوبات را در یک کاسه بزرگ قرار دهید و چند سانتی متر با آب پر کنید. یک شب در دمای اتاق بگذارید تا خیس بخورد.
 2. ساقه ها را از چیلی جدا کرده و در طول آن پاره کنید تا دانه ها خارج شوند. به قطعات کوچکتر برش دهید و در یک کاسه ضد حرارت قرار دهید. فلفل قرمز را به اندازه کافی با آب جوش پر کنید تا در آب غوطه ور شود و بگذارید یک ساعت بماند.
 3. فلفل قرمز را با یک کفگیر بردارید و به مخلوط کن یا (غذای کوچک) بریزید. حرکت در خمیر 1 فنجان مایع ذخیره شده برای خیساندن و قهوه اضافه کنید. تقریباً به حالت همگن پوره کنید.
 4. فر هلندی یا فر دیگر بزرگ و سرپوشیده را روی حرارت متوسط ​​گرم کنید. chorizo ​​را اضافه کرده و بپزید ، در حین پخت ، به مدت 5 دقیقه خرد کنید. کوریزو را در بشقاب بردارید و کنار بگذارید.
 5. قابلمه را به اجاق گاز برگردانید و گوشت گوزن را به آن اضافه کنید ، روی حرارت زیاد بریزید و نمک اضافه کنید. گوشت گوزن را در حین پختن خرد کنید و حدود 6-7 دقیقه بپزید. پیازها را اضافه کرده و 5 دقیقه دیگر یا تا زمانی که نرم شوند بپزید.
 6. chorizo ​​رزرو شده را به همراه سیر اضافه کنید ؛ هم بزنید و 1 دقیقه بپزید.
 7. به طور متناوب لوبیای خیس خورده و خشک شده ، پاپریکا ، زیره ، گشنیز و پودر فلفل دلمه ای را اضافه کنید و بعد از هر بار افزودن هم بزنید تا هم بزنند.
 8. پوره چیلی و رب گوجه فرنگی را اضافه کنید ؛ هم بزنید تا خوب مخلوط شود. ملاس و آب گوشت گاو را اضافه کنید ، هم بزنید تا مخلوط شوند. بجوشانید و حرارت را به حداقل برسانید. به مدت 3 ساعت به آرامی بپوشانید و درب آن را تا نیمه تابه بریزید و گهگاه هم بزنید.
 9. فلفل قرمز را به صورت تزیین شده با گشنیز و پنیر سرو کنید.

اطلاعات تغذیه:

خروجی: 12
اندازه سرو: 1 1/2 فنجان

مقدار در هر وعده:
محتوای کالری: 314چربی کل: 8.2 گرمکلسترول: 75 میلی گرمسدیم: 615 میلی گرمکربوهیدرات ها: 29.0 گرمالیاف: 7.7 گرمقند: 6.3 گرمپروتئین: 35 سال

بدنبال فلفل دلپذیرتر هستید؟ این ادعاها در مورد کشتن شیلی در گذشته بوده است!

خوب باش

دیدگاهتان را بنویسید