این هفته در TheHealthHub … فنگ شویی و خانه ای جامع با پاتریشیا لوهان


پاتریشیا لوهان خالق Feng Shui PowerHouse و نویسنده آن است خانه شاد: راهنمای ایجاد یک زندگی شاد ، سالم و ثروتمند. این به کارآفرینان کمک می کند تا خانه ها و مشاغل خود را برای پول ، شانس و برکت مغناطیسی کنند. این به شما نشان می دهد که آنها در مدرسه تجارت ، که بین خطوط ، مخفی ترین ابزار موفقیت شماست ، آموزش نمی دهند. این امر به هزاران نفر در سراسر جهان در پذیرش فنگ شویی کمک کرده و تغییرات پایداری در مشاغل ، خانه ها و زندگی آنها ایجاد کرده است. پاتریشیا با چشم خود قدرت ذهن ، محیط اطراف و شفا داخلی را می بیند ، همه چیز را تمیز و یکنواخت می کند تا به طور جامع کار کند. او عاشق کارآفرینی با 15 سال تجربه و رشد سه استارتاپ موفق است. پاتریشیا در رسانه های سراسر جهان از جمله نیویورک تایم ، CNN ، فاکس ، فوربس ، نیویورک پست ، She Knows ، Essence ، Mind Body Green ، USA Today و Elephant Journal ظاهر شده است.

آموزش موارد:
  • فنگ شویی چیست؟
  • چگونه فنگ شویی می تواند محیط زیست خانه ما را بهبود بخشد؟
  • آیا روشهای ساده ای وجود دارد که امروزه بتوانیم خانه خود را با اصول فنگ شویی مطابقت دهیم؟

رسانه های اجتماعی:


به طور زنده گوش دهید یا پادکست را در iTunes و SoundCloud بگیرید!

هر سه شنبه از ساعت 11 صبح تا ظهر میزبان یک برنامه گفتگوی تعاملی و دوراندیشانه هستم رادیو ماریا کانادابه تماس بگیرید ، سوالات خود را بنویسید یا ایمیل کنید زیرا ما با هم مسائل بهداشتی مربوط به شما را از دیدگاه های نوآورانه جدید بررسی می کنیمبه

TheHealthHub در حال حاضر در iTunes است!

اشتراک در و یک قسمت را از دست ندهید!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ماthehealthhubrmc در اینستاگرام ، توییتر و فیس بوک


چگونه به طور زنده گوش دهیم

از وب سایت ما دیدن کنید و یاد بگیرید چگونه هر هفته به برنامه زنده ما گوش دهید. http://www.radiomaria.ca/how-to-listen

به ما اطلاع دهید!


اگر موضوعی درباره سلامتی دارید که می خواهید در مورد آن صحبت کنید ، یا یک متخصص مراقبت های بهداشتی هستید که می خواهید مهمان برنامه ما باشید ، به ما اطلاع دهید!

اینجا ایمیل ماست. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم! [email protected]


دیدگاهتان را بنویسید