اسموتی بلوبری وحشی با کاین و کاکائو – غذای کلی جونز


به دستورالعمل بروید دستور چاپ را چاپ کنید

اسموتی ها گزینه مناسبی برای سوخت گیری و بازیابی بعد از تمرین به ویژه در گرمای تابستان هستند. با این حال ، اگر شما مانند من هستید ، می توانید بارها و بارها به مواد اولیه کوکتل که سریع پیر می شوند برسید. این اسموتی زغال اخته وحشی از آنجا سرچشمه می گیرد – با پایه بلوبری وحشی و ماست به همراه طعم های طعم دار از روبنا و مواد پر کننده مانند سرخ ، کاکائو و نارگیل. آن را در یک روز گرم تابستان فقط در یک دقیقه بکوبید تا یک میان وعده متعادل و دلچسب داشته باشید.

اسموتی بلوبری وحشی

مواد زیر به تعادل پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی و طعم در این اسموتی دلپذیر زغال اخته وحشی کمک می کند!

بلوبری وحشی:

تابستان اوج فصل بلوبری وحشی است ، اما در صورت خرید یخ زده می توانید از آن در تمام طول سال لذت ببرید! به هر شکلی که برسید ، بلوبری وحشی یک افزودنی مغذی و خوشمزه برای اسموتی ، بلغور جو دوسر ، پنکیک ، کیک و موارد دیگر است. من اطلاعات بیشتری در مورد فواید بلوبری وحشی برای سلامتی در مقایسه با بلوبری های معمولی که از این دستور غذا از بلغور جو دوسر در یک بشقاب آهسته استفاده می کنند ، ارائه می دهم ، اما بیایید تکرار کنیم!

 • مهمترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید محتوای زغال اخته وحشی در آنتی اکسیدان ها است ، زیرا دو برابر ظرفیت آنتی اکسیدان بلوبری های معمولی است که برای شروع سرشار از آنتی اکسیدان است. مطالعات نشان می دهد که این آنتی اکسیدان ها با کاهش دیابت و سرطان و بهبود سلامت روده و مغز ارتباط دارند.
 • خوشمزه ترین واقعیتی که باید به خاطر بسپارید – و می خواهید – این است که زغال اخته وحشی با طعم شدیدتری ترشح می شود. می توانید ببینید که چگونه آنتی اکسیدان ها و خوشمزه ها از توت ها بیرون می آیند و اسموتی های من را تزئین می کنند!
 • این واقعیت که بیشتر (99٪) بلوبری وحشی در حین برداشت منجمد می شود مهم است زیرا فوراً حاوی مواد مغذی {و طعم} است.

ماست:

من بدون لبنیات ، همیشه جایگزین های لبنی غنی از پروتئین مانند ماست های حاوی سویا یا پروتئین نخود را انتخاب می کنم. ماست های نارگیلی در آنجا ممکن است طعم خوبی داشته باشند ، اما به خاطر داشته باشید که آنها معمولاً 1 یا صفر گرم پروتئین با محتوای کمی پروتئین ، شما در یک ساعت گرسنه می شوید و به ماهیچه های خود آن چیزی را که برای بازیابی نیاز دارند ، نمی دهید ، بنابراین نوار حقایق تغذیه را بررسی کنید و به دنبال ماستی باشید که حاوی حدود 10 گرم پروتئین در هر وعده یا بیشتر است. اگر می توانید محصولات لبنی را تحمل کنید ، ماست مبتنی بر شیر ساده نیز باید پروتئین کافی داشته باشد و می توانید از ماست یونانی یا ایسلندی بیشتر استفاده کنید.

کاکائو:

مشابه و از نظر بصری مشابه پودر کاکائو ، کاکائو در طبیعی ترین شکل خود شکلات است ، زیرا در حین فرآوری گرم نمی شود. این مقدار کمی از مواد مغذی را حفظ می کند. علیرغم اینکه منبع عالی منیزیم است ، فلاونوئیدهای موجود در کاکائو به مهار التهاب در بدن کمک می کند. آنتی اکسیدان های کاکائو همچنین در برخی از مطالعات با کاهش استرس و کمک به کنترل فشار خون مرتبط بوده است.

پودر کاین:

امیدوارم کمی از گرما لذت ببرید زیرا کاین همچنین یک ضد التهاب عالی است! کپسایسین موجود در فلفل تند مسئول فواید سلامتی مرتبط با تسکین درد مفاصل است. به عنوان یک فرد مبتلا به آلرژی در پاییز و زمستان ، من توانایی آن را در کمک به پاکسازی سینوس ها دوست دارم.

نارگیل:

آخرین طعم و بافت این اسموتی بلوبری وحشی از نارگیل شیرین نشده ناشی می شود. من طرفدار زیادی برای “خوردن” کوکتل هایم هستم. وقتی آنها را می نوشم ، از نظر روانی چندان راضی نیستم ، بنابراین نارگیل یک تردی دلپذیر به بافت می بخشد و اجازه نمی دهد این غذای لذیذ را خیلی سریع از طریق نی میل کنید و از بروز هرگونه ناراحتی های گوارشی که در صورت مصرف سریع اتفاق می افتد جلوگیری می کند. !

اسموتی ها بعد از تمرین

تیکوکتل بلوبری وحشی او است کامل یک میان وعده بعد از تمرین برای بازیابی (فقط از شیر یا ماست سویا برای پروتئین کافی استفاده کنید) و می تواند به ویژه برای ورزشکاران و افراد فعال که پس از تمرین سرکوب اشتها را تجربه می کنند و پس از تمرین در تحمل غذا مشکل دارند ، مفید باشد. علاوه بر تأمین مواد مغذی مورد نیاز بدن ، این یک راه آسان برای آب رسانی مجدد است ، به خصوص اگر در گرما ورزش می کنید. علاوه بر این ، محتوای آنتی اکسیدان ها می توانند باعث بهبودی شوند!

اسموتی ها همچنین به عنوان یک میان وعده در بعدازظهر برای نگهداری تا ناهار یا برای صبحانه در حال حرکت هنگامی که یک تخم مرغ آب پز در کنار آن پخته می شود ، عالی هستند. بهترین چیز این است که بلوبری وحشی را می توان در اکثر قسمت های فریزر یافت ، این دستور را می توان در تمام طول سال استفاده کرد.

اسموتی تند با زغال اخته وحشی

کوکتل تند بلوبری وحشی تند با کاکائو

این اسموتی با کربوهیدراتهای بلوبری وحشی ، پروتئین و چربی از ماست و طعم طعم از مواد اضافی مانند کاین ، کاکائو و نارگیل ، متعادل ، دلچسب و خوشمزه است!

 • 1 فنجان بلوبری وحشی
 • 1 ظرف 6 اونسی ماست ساده (اگر غیر لبنی هستید ، پروتئین نخود فرنگی یا ماست حاوی سویا را برای دریافت پروتئین انتخاب کنید)
 • 1/4 فنجان سویا و شیرین وانیل یا شیر ساده
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 1 هنر کاکائو
 • 1/8 قاشق چایخوری پودر کاین
 • 1 هنر نارگیل بدون شیرین خرد شده
 • همه مواد به جز نارگیل را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود.

 • داخل یک لیوان یا جام بریزید ، نارگیل را هم بزنید و لذت ببرید!

کلمه کلیدی میان وعده بعد از تمرین ، اسموتی بلوبری وحشی

آیا دستور العمل مورد علاقه بلوبری یا راهی برای استفاده از آن دارید؟ زیر را به اشتراک بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید