آماده زندگی دوباره


کریسمس تقریباً به پایان رسیده است و من از آن هیجان زده هستم. * موسیقی عصای گرینچ *

کریسمس برای مدت طولانی تعطیلات سختی برای من بوده است و معلوم می شود که برای شریک زندگی من نیز همینطور است. این یک عکس بد است ، زیرا هر ساله خواهد بود ، بنابراین من تمایل دارم فقط … نادیده بگیرم که نزدیک می شود ، کم یا زیاد؟ ما هر دو ملحد هستیم و بنابراین این تعطیلات هیچ معنای مذهبی خاصی ندارد ، اگر نه غیر از این ، صرفاً فرهنگی است. ما سنت داریم همیشه نمایش های متحرک و فیلم های مشابه Rankin / Bass را تماشا کنیم مردن سخت است اینها فیلمهای کریسمسی هستند که همیشه فراموش می کنید – اینها فیلمهای کریسمس هستند. و البته ، ما همیشه غذاهای خوشمزه از جمله ژامبون را برنامه ریزی می کنیم. اما این همه. چند سال من چوب مصنوعی سفید خودم را گذاشتم ، بعضی سالها (مانند این سال) این کار را نکردم.

امسال احساس کردم از همه چیز جدا شده ام و به طور کلی برای مدتی پرده ای دلگیر بر روی ما آویزان بود. (بله ، علیرغم همه چیزهای خوبی که در مورد آنها صحبت کردم ، افسردگی در طول سال به طرق مختلف متوقف شده است.) با فرا رسیدن روز بزرگ ، متوجه شدم که داشتن نکات جشن ، از جمله هدایایی که ممکن است خوب باشد. من فقط این کار را نکردم – به نظر می رسد هرگز اهمیتی ندارد ، اما من فکر می کنم آنها واقعاً اهمیت دارند ، حتی برخی از چیزهای کوچک ، چیزی درخشان که می توانید در مورد آن حدس بزنید و با هیجان فاش کنید … من سال آینده بهتر آماده می شوم.

علیرغم این واقعیت که ما روز خوبی را گذراندیم و در آن غذای خوشمزه ای را که دیروز جمع آوری کردم خوردیم ، مدت طولانی با هم خوابیدیم ، مواردی مانند داستان کریسمس و مواد قتل JFK و مسابقات تنیس بزرگسالان. من همچنین موفق به جمع آوری دسته ای از کوکی های کریسمس – کوکی های گورخر از خوشمزه است – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر در اینستاگرام من علاقه دارید عکسی از آنها ببینید la amy G.)

فردا به سر کار برمی گردم و احساس آرامش می کنم که فصل تعطیلات اکنون پشت سر ما است. بله ، شب سال نو است ، اما برای من اینقدر شلوغ نیست و مانند یک رویداد دیگر است. من بی صبرانه منتظر یک شروع تازه هستم و فقط یک زندگی معمولی را بدون هیچ فشاری که به نظر می رسد تعطیلات در پایان سال ایجاد می کند – و این حتی شیوه ای است که ما انجام می دهیم ، به جای اینکه تقریباً هیچ کدام را ثبت نام کنیم !

دیدگاهتان را بنویسید