5 برنامه که کاوش شراب را جالب می کند


بپرسید من چه کار کردم؟

این. مقدار زیادی و بسیاری از آن.

شراب از بچه ها ، سریع!

و بله ، حتی اگر همه گیری فعلی برای همه ما مشکلاتی ایجاد کند ، و جوک های شراب در همه جا به عنوان راهی برای غلبه بر این عمل می کنند ، من این روزها شراب را بسیار بسیار دقیق و متفکرانه می نوشم.

چون این تکلیف جدید من است!

درست؛ من از طریق مدرسه شراب آمریکایی یک جایزه WSET سطح 1 در شراب دریافت می کنم و از آن بسیار لذت می برم. همه کلاس ها (و حتی امتحانات) به صورت عملی برگزار می شود ، و اگرچه من فقط چند دوره را گذرانده ام ، اما قبلاً یک گروه را مطالعه کرده ام. مثل من فکر من مقدار کمی در مورد شراب می دانستم ، اما مطمئناً چشمانم را باز کرد (و مزه اش را گرفت).

من با دوست شرابی ام لیزا کلاس های آنلاین را گذراندم و ما توانستیم برای چند درس در خیابان دور هم جمع شویم (مطمئناً از نظر اجتماعی) ، و به اشتراک گذاشتن عشق شراب با کسی بسیار سرگرم کننده بود. ما همچنین توانستیم هزینه بطری هایی را که در کلاس چشیدیم تقسیم کنیم ، بنابراین پاداش!

با بررسی مطالب دوره ، لیزا و من چندین برنامه شراب پیدا کردیم که یادگیری در خارج از کلاس را واقعا تعاملی و سرگرم کننده می کرد – خواه یک ساعت برای مطالعه داشته باشید یا فقط 8 دقیقه برای پختن رشته فرنگی و پنیر زمان لازم است. این برنامه های شراب به یک دوره عالی اضافه شده است – و می توانید روی آنها تمرکز کنید. آیا این توانایی را دارید که در مورد آنچه دوست دارم در حالی که زمان زیادی را در داخل می گذرانیم ، دانش کسب کنم؟ اوه ، برای من در دوران همه گیری بسیار مثبت بود.

اگر شما هم عاشق شراب هستید و می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید ، این پنج برنامه شراب را به شدت توصیه می کنم!

1. برنامه شراب واقعی

با آزمونها و دوره های سرگرم کننده ، این برنامه یکی از راههای سرگرم کننده و تعاملی برای ایجاد دانش شراب است. اگر در WSET ، CMS یا FWS تحصیل می کنید ، آنها سوالات عملی رایگان و آزمون کارت دارند ، و یک دوره رایگان شراب رایگان وجود دارد که برای هر عاشق شرابی که سفر آموزشی خود را شروع می کند عالی است. در واقع ، من این برنامه شراب را آنقدر دوست دارم که ماهیانه 7.99 دلار برای گذراندن دوره های عمیق تر در مورد همه چیز ، از جفت کردن غذا ، مزه کردن ، شراب سازی و برچسب های شراب (این احتمالاً مورد علاقه من بود) تا شیرجه های عمیق تر در این زمینه ارائه می داد. مناطق معروف شراب به عنوان شامپاین و بوژول.

2. دکانتر شراب خود را بشناسید

از بین همه برنامه های Decanter’s Know Your Wine ، این چیزی است که من و لیزا احتمالاً بیشتر گفتیم (و رایگان است!). درست است قطعا چالش برانگیز است ، اما قالبی شبیه یک مسابقه سریع با انبوهی از سوالات دارد که به سختی می توان آنها را به تعویق انداخت. حتی در طول روز به شما پینگ می دهد تا بازی را به شما یادآوری کند. هنگامی که سوالات مناسب را دریافت می کنید ، سطوح مختلف را پیش می برید و به رتبه های مختلفی می رسید مانند مبتدیان شراب ، تازه کار ، متعصب ، گورو و عالی – شراب. فقط به من وقت بده!

3. WSET Wine Game

این برنامه شراب بدیهی است توجه من را به خود جلب کرد زیرا توسط افرادی که پشت کل برنامه WSET هستند ایجاد شده است ، اما همچنین یک بازی بسیار جالب است. مانند Decanter’s Know Your Wine ، مشکل است ، اما ، هی ، ما این کار را انجام می دهیم مطالعه کردن، درست؟ درست است! همچنین این برنامه را برای شراب هایی که وارد جغرافیا می شوند رایگان کنید ، و در واقع شما روی نقشه انتخاب کنید که بطری های مختلف از کجا آمده اند – و محدودیت زمانی وجود دارد. در سطح اول شما کشور را انتخاب می کنید ، و در سطح دوم – منطقه کشور. من هنوز سطح دوم را گذرانده ام ، اما روی آن کار می کنم!

همچنین باید توجه داشته باشید (با عرض معذرت برای کلمه بعدی) اگر از WSET-2 یا بیشتر استفاده می کنید ، یک برنامه رایگان دیگر از WSET وجود دارد که به یادداشت های چشایی شما کمک می کند. این شما را از طریق رویکرد چشایی سیستماتیک با نکاتی که در طول راه ارائه شده است راهنمایی می کند. از آنجایی که احساس سلیقه بیشتری می کنم و مصرف WSET-2 را در نظر دارم ، قطعاً در ماه های آینده بیشتر و بیشتر از آن استفاده خواهم کرد.

4. مسابقه شراب و مشروبات الکلی SWE

این برنامه رایگان ، که توسط انجمن مربیان شراب ایجاد شده است ، به شما امکان می دهد دانش خود را در موضوعات مختلف ، از جمله کشورها ، مناطق ، انگور ، شراب و حتی شراب دسر آزمایش کنید. حتی ساده ترین سطح نیز چالش برانگیز است ، اما ، می دانید ، تمرین آن را بی نقص می کند – و برنامه یادگیری در حین حرکت را سرگرم کننده و آسان می کند.

5. زنده

Vivino بیشتر به عنوان یک برنامه رایگان برای یافتن و ارزیابی شراب سرگرم کننده شناخته می شود (بیایید آنچه را که من اینجا می نوشم ببینید) ، اما آیا می دانستید که آنها محتوای آموزشی نیز دارند؟ این دوره ها با عنوان “ماجراهای شراب” به شما آموزش می دهد که چگونه بهترین طعم شراب را بچشید ، تفاوت بین شراب های قدیمی و جدید جهان را بیاموزید و در مقایسه شامپاین و پروسکو غرق شوید. این برای شروع یک سفر شراب سازی عالی است.

آیا در این روزهای سخت چیز جدیدی یاد گرفته اید یا دوره ای گذرانده اید؟ اگر شراب نیز به شما علاقه مند است ، حتماً این برنامه های شراب را بررسی کنید و سایر مواردی را که دوست دارید در نظرات زیر برای من بگذارید. و همیشه ، همیشه برای آن زمان پیدا کنید. جندیدگاهتان را بنویسید