جدیدترین خبرنامه در مورد آشپزی چاقی


امروز صبح دکمه ای را برای ارسال آخرین و نهایی خود فشار دادم رایگان بولتن آشپزی Bariatric. این خبر از بسته شدن آینده آشپزی Bariatric (هرچند وب سایت تا مارس 2021 به عنوان یک آرشیو و منبع WLS “زنده” خواهد بود) دارد.

برای نجات من از تکرار و در واقع ، اگر علاقه دارید ، آخرین خبرنامه را که دارای تمام جزئیات است بخوانید. اگر برای خواندن آنها دیر کردید (از آنجایی که تاریخ اتمام آن در 4 آگوست 2020 است) ، این اطلاعات اصلی است …

اما همانطور که ما به آرامی بیرون می آییم و وارد حالت “تقریباً عادی” جدید خود می شویم ، به طور فزاینده ای مشخص می شود که کووید -19 هنوز در عرض چند ماه بخشی از زندگی ما خواهد شد. و من می دانم که با بسیاری از شما صحبت می کنم ، نگران و نگران تأثیرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر خانواده و دوستان ، همکاران و جامعه به طور کلی ، رفاه ملت و روزمره هستیم. اشتغال روز و امور مالی من همچنین نگران موج دوم هستم ، وضعیت اقتصاد جهان ، نحوه برخورد خدمات بهداشتی ما ، و همچنین مشکلات خانگی و شخصی نزدیک به خانه.

بسیاری از بیماران WLS نیز به احتمال زیاد منتظر اخبار مربوط به یک جراحی برنامه ریزی شده یا به تعویق افتاده و همچنین هرگونه قرار ملاقات بعد از جراحی خواهند بود. لطفاً فقط درنگ کنید و باور کنید که این روند به پایان می رسد – این صبر و عزم شما را آزمایش می کند ، اما ارزش صبر کردن را دارد.

من پاسخ های ساده ای ندارم و همچنین مشکلات خود را از همه این دیدگاه ها حل می کنم.

که مرا به Fr. آگهی عالی – من از اواخر مرداد تعطیل شده ام آشپزی باراتیک به عنوان یک تجارت این تصمیم دشواری بود ، اما ، با این وجود ، می دانم که این بهترین راه پیش رو است و به من این آزادی را می دهد که بسیاری از زمینه ها و پروژه های دیگر را که مدت ها در مورد آنها فکر می کردم ، دنبال کنم. من همچنین می توانم بیشتر کارهای آشپزی عمومی خود را انجام دهم ، که به دلیل افزایش تخصص من در عرصه چاقی کمی عقب افتاده است. من از این موضوع هیجان زده هستم – قفل به من اجازه داد تا برخی از این ایده ها را اجرا کنم ، و اکنون می خواهم عقب نشینی کرده و آنها را عملی کنم. بعلاوه ، برخی از این “لیست سطل” را قبل از اینکه دیر شود کشف کنید.

نه کل …

وب سایت همچنان “زنده” و کاربردی و برای دسترسی به دستور العمل ها ، ویژگی ها و سایر موارد موجود در بایگانی و غیره قابل دسترسی است. مارس 2021 بنابراین بیماران WLS هنوز هم می توانند از این منبع لذت ببرند.

“من 10 سال یا بیشتر را صرف توسعه آشپزی Bariatric به عنوان منبعی برای بیماران WLS کرده ام و اطلاع رسانی ، آموزش و گاهی الهام بخشیدن و سرگرم کردن مخاطبان وفادار برای من یک امتیاز و لذت بوده است. خداحافظی سخت است ، اما زمان حرکت است. آرزوی سلامتی روحی و جسمی پیش از عمل ، بعد از عمل و جانبازی را در آینده دارم. ما برای کاهش وزن در این جاده گاه ناهموار با هم سوار شدیم. پادشاه

خبرنامه هنوز دستور العمل ها ، راهنمایی ها ، پیشنهادات و اطلاعات زیادی را به طور معمول دارد (به عکس زیر برای طعم دهنده مراجعه کنید) ، اما در واقع کمی “بهترین از بهترین ها” است و مروری بر وضعیت فعلی ما ، انتشار بسته شدن و این برای بیماران WLS به چه معناست. این نسخه چاپ شده است ، بنابراین اگر زمان اجازه داد می توانید دسته ای بخوانید.

امیدوارم از آن لذت ببرید و این شمارش معکوس و بسته شدن آخرین فینال شایسته باشد! به یاد داشته باشید ، فقط تا 4 اوت 2020 “زنده” خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید