Unf ** k سیستم عصبی شما – Raina Dawn Lutzحدس بزن چی شده! شما آنقدر گیج نشده اید که در یک سال گذشته احساس کرده اید. عمیق تر است. این مال تو است سیستم عصبی. من از یک پرستار-پرستار در ساحل که متخصص جراحات و تنفس است خواستم که قوی ترین و ساده ترین وبلاگ پشتیبانی خود را برای ما (همه ما) که اکنون به سیستم عصبی نیاز داریم به اشتراک بگذارد. این برای کسانی است که تازه وقتی مطالعه تغذیه عمیق تر بدن ، ذهن و روح خود را آغاز می کنند ، وقتی به تغذیه توجه می کنند و متوجه می شوند که تغییر آنقدرها هم که فکر می کردید آسان نیست. به راحتی می توان حس کرد (مخصوصاً امسال) در چند دقیقه یا در فواصل دقیقه که شبیه ما است. هستند. نه خوب

و برای بسیاری از ما در دوران قرنطینه آیا این امر باعث شده است که با چیزهایی روبرو شویم که ممکن است سالها ، دهه ها سرکوب کرده باشیم؟ تاریکی زیادی برای بسیاری از ما ظاهر شده است. بنابراین ما آن را با الکل ، شاهدانه ، شیرینی و شیرینی یا هر مقدار آرامبخش دیگری که کار عاطفی درونی ما را برای پنهان کردن سوق می دهد ، پر کردیم.

اما حدس بزنید چی؟

این تو نیستی. این سیستم عصبی شماست. بدن ما واکنش نشان می دهد و از ما در برابر صدمات گذشته محافظت می کند و بنابراین ما را در وضعیت ثابت هورمون استرس بالا نگه می دارد تا بتوانیم بدویم یا بجنگیم – اما نیازی نیست. هنگامی که از سیستم عصبی خود حمایت لازم را می کنیم. برخورد با “چیزهای” ما چندان ترسناک نیست و می تواند سفری شگفت انگیز را برای خودآموزی و کار با نفس باز کند که می تواند به طور چشمگیری انتخاب های غذایی ما را تغییر داده و از آنها حمایت کند.

بنابراین بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، در اینجا این است که آریانا به همه اینها چه خواهد گفت!

*** پست مهمان آریانا فاتیناکیس ***

اختلال سیستم عصبی-چه؟!

سلامت سیستم عصبی در حال حاضر یک موضوع بسیار شیک است ، که بسیار عالی است زیرا سیستم عصبی به معنای واقعی کلمه همه جنبه های تجربه ما را کنترل می کند.

هورمون های شما ، انگیزه شما ، اشتیاق شما برای زندگی ، توانایی شما در تحمل استرس … شما آن را می نامید ، سیستم عصبی مسئول آن است.

من صدها سال با مشتریانی کار کرده ام که با علائم متعددی روبرو شده اند: از مشکلات گوارشی گرفته تا احساس جنون مداوم تا ناتوانی در بلند شدن یک روزه. بسیاری اوقات در قلب این علائم نقض تنظیم سیستم عصبی وجود دارد.

ترفند این است که وجود دارد زیاد اطلاعات نادرست در مورد نقض تنظیم سیستم عصبی و نحوه ایجاد آن در حالت هماهنگی (اشاره: “نفس عمیق بکشید!” – همیشه جواب نیست).

در این ویدئو توضیح می دهم:

  • تفاوت بین سیستم عصبی تنظیم شده و سیستم عصبی نامنظم

  • چگونه اختلال در تنظیم سیستم عصبی می تواند بر تجربه روزانه شما تأثیر بگذارد

  • چه کاری می توانید انجام دهید تا وضعیت را به حالت هماهنگی برگردانید.

اگر احساس تنفس آگاهانه می کنید (که می توانید در اینجا با آن آشنا شوید) -بخشی از روش تنظیم سیستم عصبی ، می توانید یک تمرین کوتاه مدت 10 دقیقه ای را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید ، یا می توانید با من تماس بگیرید تا بفهمید که چگونه دیگر می تواند با سهولت و هماهنگی بیشتر در سیستم عصبی شما به شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید