EP25: خطاها در کلان (و ذهنیت)


به یک صبح صبح قهوه سرد خوش آمدید! من خیلی خوشحالم که شما اینجا هستید!

بیایید به کلان و تفکر بپردازیم!

اینجا را گوش کنید

امروز صبح ما درباره اشتباهات کلان (و طرز فکر) و نحوه غلبه بر آنها صحبت می کنیم.

اشتباه شماره 1: وسواس در مورد اهداف کلان آنها

مهم نیست چقدر تلاش می کنید ، هرگز در شمارش ماکروها کامل نخواهید بود. به طور مداوم خوب و گاهی کامل ، موفقیت را به دست خواهید آورد. هم در کلان و هم در تفکر تغذیه پایدار.

خطای شماره 2: اجازه می دهد ماکروها شما را کنترل کنند

اگر شمارش ماکروها زندگی شما را به تصویر می کشد ، برای شما کار نمی کند. برنامه ریزی ذهنی درباره آنچه در زندگی واقعی تغییر خواهد کرد ، عدم اجازه به ماکروها برای کنترل هر تصمیمی ، یک نقطه شیرین است.

خطا № 3: اگر نمی دانید چگونه چیزی را ردیابی کنید ، شکست می خورد

حتی برچسب های مواد غذایی را می توان 15-20 درصد برداشته ، بنابراین هیچ وقت کمال هدف نیست. اطمینان حاصل کنید که مصرف ناهار حداقل به شما کمک می کند تا بر مواد مغذی مهم مانند پروتئین و فیبر تمرکز کنید.

اشتباه 4: از آنچه می خورید لذت نبرید

فقط با دستان سفید می توانید از طریق غذای خسته کننده راه خود را طی کنید. از آنچه می خورید لذت ببرید-کلید موفقیت طولانی مدت ، بنابراین وقت و تلاش خود را برای پخت غذای مورد علاقه خود اختصاص دهید.

اشتباه شماره 5: رژیم غذایی بیش از 3-4 ماه و بدون تغذیه تدریجی

دوره بندی تغذیه برای سلامت بدن ، شادی ذهن و عملکرد مناسب متابولیسم ضروری است. زمان برای از دست دادن چربی ، افزایش عضلات و مهمتر از همه برای احتباس وجود دارد. مهم است که یاد بگیرید که از هر مرحله به طور مثر استفاده کنید.

*****

اگر از این قسمت لذت بردید ، یک نظر بگذارید و مشترک شوید تا هرگز یک قسمت را از دست ندهید!

لطفاً نظرات و س questionsالات خود را ارسال کنید ، آنها را به [email protected] ارسال کنید و به گروه جامعه Carrot Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

در آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید