ems چیست؟ همه چیز در مورد ema – از شایعات تا واقعیت


معایب EMS

از آنجا که کاربر باید به طور فعال از روش EMS استفاده کند ، روش EMS برای افراد مسن ، افرادی که دارای مشکلات حرکتی یا آسیب های جدی هستند مناسب نیست. این یکی از اولین معایب دستگاه های EMS است که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

EMS منجر به آسیب کلیه می شود

مشکل EMS این است که می تواند به ماهیچه ها آسیب برساند. هنگامی که این اتفاق می افتد ، ذرات ماهیچه ای کوچک آزاد می شوند و وارد جریان خون می شوند که منجر به آسیب کلیه می شود.

آسیب عضلانی زمانی رخ می دهد که تکانه های الکتریکی با شدت بالا باعث افزایش کراتین کیناز یا SC (آنزیمی که انرژی ماهیچه ها را تامین می کند) می شود. افرادی که پس از استفاده از EMC دچار درد ، تپش قلب یا ضعف می شوند ، باید فوراً به پزشک مراجعه کنند.

استفاده از EMS نیاز به نظارت پزشکی دارد

پزشکان و فیزیوتراپیست ها آموزش های ویژه ای را برای نظارت بر آموزش EMS فرا گرفته اند ، اما مربیان باشگاه ممکن است این آموزش را ندیده باشند و از آنجا که روش EMS اخیراً در باشگاه ها بسیار مورد استفاده قرار گرفته است ، آموزش کافی وجود ندارد که برای کاربران مشکل ساز باشد.

عدم ارزیابی صحیح حداکثر شوک الکتریکی استفاده شده می تواند باعث آسیب شدید ماهیچه ها و کلیه ها شود. قبل از شروع جلسات EMS شما همچنین باید عملکرد خود را بررسی کرده و مطمئن شوید که هیچ گونه اختلال عضلانی ندارید. EMC با شدت بالا باید بدون نظارت پزشک اجتناب شود.

تفاوت بین EMS و Slim Fit

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش EMS انقباضات شدید و مداوم عضلات وجود دارد که با سوزاندن کالری و کاهش بافت چربی همراه است. روی دستگاه مناسب باریک این دستگاه علاوه بر انقباض ماهیچه ای ، دارای اثر حرارتی است که گردش خون را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش گردش خون ، جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود و میزان اسید لاکتیک طبیعی خواهد بود. با توجه به اثر گرمایشی روش باریک تناسب ، نیازی به جابجایی فرد تحت درمان نیست زیرا گرما نقش حرکات عضلانی را بازی می کند و به افزایش گردش خون کمک می کند.

مزایای Slim Fit برای EMS

تناسب اندام یک استراتژی چند بعدی است که شامل اندازه های مختلف پوست ، ماهیچه ها و ماهیچه ها است. در زمینه تناسب اندام ، چندین مدل دستگاه وجود دارد که در آنها همه دستگاه های تناسب اندام به بافت و چربی پوست دسترسی دارند ، اما بسیاری از آنها بر روی عضلات کار نمی کنند ، در حالی که بخش مهمی از تناسب اندام مربوط به ماهیچه ها است. تنها دستگاهی که علاوه بر دسترسی به بافت و چربی پوست ، بر ماهیچه ها نیز تأثیر می گذارد – دستگاه Slim Fit است.

دستگاه های EMS همچنین به ماهیچه ها دسترسی کامل دارند ، اما به پوست یا چربی دسترسی ندارند. مشکل دستگاه های EMS این است که آنها فقط روی ماهیچه ها کار می کنند و فرد کالری زیادی می سوزاند و در نتیجه وزن خود را کاهش می دهد که منجر به شل شدن پوست و حتی شل شدن ماهیچه ها پس از دوره درمان می شود.

در Slim Fit علاوه بر تاثیر بر ماهیچه ها ، این دستگاه بر پوست و چربی نیز تأثیر می گذارد که در نتیجه افتادگی پوست پس از درمان مشاهده نمی شود.

نکته مهم دیگر ترشح اسید لاکتیک در حین فعالیت عضلات است ، به عبارت دیگر ماهیچه ها به طور طبیعی در طول فعالیت خود اسید لاکتیک ترشح می کنند که باعث رشد ماهیچه ها می شود و در عین حال ترشح اسید لاکتیک منجر به خستگی می شود. به همین دلیل است که بعد از مدتی تمرین در باشگاه احساس خستگی می کنید.

هنگام کار با دستگاه های EMS انقباض ماهیچه منجر به افزایش ترشح اسید لاکتیک می شود که منجر به خستگی می شود. این دستگاهها کراتین کیناز را افزایش می دهند. کراتین کیناز یا SC آنزیمی است که در داخل ماهیچه ها یافت می شود و افزایش آن منجر به تجزیه ماهیچه ها می شود ، بنابراین در روش استفاده از دستگاه های EMS شاهد آسیب عضلانی خواهیم بود.

اما در روش کار با Slim Fit هیچ یک از این مشکلات بوجود نمی آیند ، زیرا در این روش اثر گردش خون را افزایش می دهد ، که باعث افزایش گردش خون و جلوگیری از افزایش اسید لاکتیک می شود.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، در روش Slim Fit شما می توانید به طور همزمان به پوست ، چربی و ماهیچه ها دسترسی داشته باشید ، بنابراین پس از روش Slim Fit نه تنها می بینیم که چگونه یک فرد وزن خود را کاهش می دهد ، بلکه همچنین با پوست برای بالا بردن بدون کاهش وزن نیز تناسب اندام را مشاهده می کنیم. ماهیچه ها اجازه بدید ببینم. علاوه بر این ، تناسب اندام – یک روش م forثر برای کاهش وزن موضعی است.

برای مشاهده ویژگی های دستگاه Slim Fit روی تصویر زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید