China Cord پیشرو در تولید محصولات بهداشتی مدرن و مدرن


جمعی از مسئولان استان کرمانشاه از کارخانه چینی کردی بزرگترین کارخانه چینی بهداشتی ایران بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، از چین منتقل شد. در بازدید از کارخانه چینی کرد باباخانی؛ مشاخانی معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه رئیس اداره هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استان کرمانشاه. دبیرخانه صنعت، معدن و تجارت، مدیران و نمایندگانی از اداره کل صمت استان، اداره کل کار و تامین اجتماعی، اداره دارایی، بانک صنعت و معدن و … توسعه کارخانه تشریح شده است. .

در این بازدید که در فضایی دوستانه انجام شد، مسئولان منطقه در جریان روند توسعه شرکت، علاقه مندی به بازارهای جدید و تولید محصولات به روز قرار گرفتند.

چین کورد با مساحت ۳۰۰ هزار متر مربع در شهر فرمان کرمانشاه یکی از کارخانه های مدرن و مجهز چینی بهداشتی در ایران می باشد. این شرکت از نظر ظرفیت تولید بزرگترین تولید کننده لوازم بهداشتی کشور است و نقش مهمی در صنعت چینی بهداشتی کشور دارد.

China Cord پیشرو در تولید محصولات بهداشتی مدرن و مدرن

این کارخانه که در ۳ فاز ساخته شده و با اشتغال مستقیم ۶۰۰ کارگر بومی، نقش خوبی در توسعه اشتغال استان کرمانشاه داشته است.

محصولات این شرکت شامل توالت فرنگی و روشویی ایرانی، روشویی و وان می باشد که علاوه بر رفع نیازهای داخلی، بخشی از محصولات آن در بازارهای خاورمیانه، اروپا و شمال آفریقا نیز به فروش می رسد.

کردهای چین مسئولیت اجتماعی خود را از چهار طریق انجام می دهند: کمک به بهبود سبک زندگی مردم، مراقبت و سازگاری با محیط، مراقبت از سلامت کارکنان و کاربران و مراقبت از توسعه جوامع اطراف.

China Cord پیشرو در تولید محصولات بهداشتی مدرن و مدرن

لوازم بهداشتی با تلفیق هنر، تجربه و علم در چین کرد تولید می شود و با توجه به سطح کیفی و استقبال از محصولات این برند در بازارهای داخلی و صادراتی، در آینده بیشتر از این برند اصیل و مبتکر خواهیم شنید.

پایان گزارش تبلیغات