ButcherBox گوشت ارگانیک را با گیاهان دارویی به خانه شما می آورد


سلب مسئولیت: این پست ، در مورد محصولی که من واقعاً آن را دوست دارم و در حال حاضر یک مشترک پولی هستم ، حاوی پیوندهای وابسته است که به ButcherBox اجازه می دهد چند سکه به من بدهد تا شما آنها را به محصول خود هدایت کنید. نظر من برای فروش نیست و هرگز هم نبوده است. وقتی محصولی را با شما به اشتراک می گذارم ، باور کنید: این به این دلیل است که من آن را دوست دارم و فکر می کنم شما نیز می توانید در آن ارزش پیدا کنید.

یکی از بزرگترین شکایات من در مورد این خدمات اشتراک ، که همه جا می بینم ، این است که آنها بسیار نادر هستند مفید در دراز مدت منظورم این است که همیشه خوب است که یک جعبه با نمونه های پر از وسایل مورد نیاز خود تهیه کنید می توان می خواهم در آینده بخرم ، اما بگذارید-برای کسی مانند من ، لوازم آرایشی هرگز با رنگ پوست من متناسب نیست ، نمونه های مو به ندرت به اندازه کافی برای برش بیش از یک اینچ در هر اینچ مو اعمال می شود ، و باعث نمی شود که من شروع کنم مزخرف “نمونه» مراقبت از پوست.

این یکی اما متفاوت است.

ButcherBox در کولر غول پیکر پلی استایرن عرضه می شود

ButcherBox در کولر غول پیکر پلی استایرن عرضه می شود

وقتی تیم ButcherBox به من نزدیک شد تا سرویس را به مدت یک ماه امتحان کند ، من فقط علاقه مند نبودم ، من برانگیخته. به خاطر داشته باشید ، این قطعاً 10 دلار نیست که می توانید برای یک نمونه از خدمات بپردازید ، بنابراین انتظار بیش از ، خوب ، نمونه ابعاد اما ButcherBox در صورت نیاز به گوشت گاو ، گوشت خوک و مرغ ، غذاهای علفی ، ارگانیک ، آزاد و گاهی اوقات میراث را به شما ارائه می دهد.

بسیاری از مردم فروشگاه های نزدیکی ندارند که گوشت با کیفیت بالا می فروشند ، و این یکی از بزرگترین ناامیدی های من در این “حرکت” برای تمیز کردن کیفیت گوشت فروخته شده در این کشور بود. برای من ، ButcherBox شروع خوبی برای بهبود این دسترسی است. نباید بین کسانی که این وسایل را در دست دارند و کسانی که ندارند ، فاصله بزرگی وجود داشته باشد ، بنابراین بهبود کیفیت و سلامت غذا دشوار می شود. کمک زیادی می کند.

نگاهی به ButcherBox من بیندازید!

نگاهی به ButcherBox من بیندازید!

هنگامی که ButcherBox وارد می شود ، یک ظرف پلی استایرن غول پیکر است (بعداً در مورد آن) در پلاستیک پیچیده شده است. در داخل شما یک کیسه خنک کننده قابل استفاده مجدد وجود دارد که حدود 75 درصد از همه چیزهایی را که خریداری می کنید در خود جای داده است. و داخل آن کیسه یک یخچال قابل استفاده مجدد است ، ای پسر.

کیفیت محتوا و طعم آن باورنکردنی است. قیمت کمی بیش از 10 پوند گوشت ارگانیک بدون علف و بدون هورمون عالی است-وقتی گوشت گاو تغذیه شده با علف خریداری می کنم ، قیمت آن به پوند 17 دلار نزدیک می شود و حتی می تواند بیشتر از گزینه های کاهش باشد. این باعث قیمت می شود مسیر اگر بتوانید آن را به صورت عمده خریداری کنید مقرون به صرفه تر است.

همانطور که می بینید ، برای هر نوع گوشت ، به جز بیکن ، برای هر دو نوع گوشت کافی بود. من نمی دانم که مردم از چه مقدار از این مردم غذا می خورند ، اما گمان می کنم یک پوند کامل آن می تواند شما را دور کند.

بازرسی قصابی

ممکن است فقط انتقاد بسته بندی است ، چیزی که منحصر به ButcherBox نیست. آ زیاد خدمات اشتراک مربوط به استفاده از مواد غذایی بسته بندی کاملاً سازگار با محیط زیست نیست. گوشت در پلاستیک قابل بازیافت پیچیده شده است و بسته غذایی می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد. و قابل جمع شدن که من هستم انجام دادن عشق ، اما پلی استای غول پیکر که غذا وارد آن می شود به من استراحت می دهد. در بسیاری از مراکز بازیافت قابل بازیافت نیست و هر هفته قرار دادن آن در سطل زباله مشکل خواهد بود. کاملاً می توانید کولرها را هدیه دهید یا از آنها استفاده مجدد کنید. آنها را به مدارس یا تیم های ورزشی در هرجایی که مردم به نوشیدنی های سرد احتیاج دارند ، سفر کنید یا با غذا سفر کنید ، اهدا کنید. فقط … آن را به سطل آشغال نیندازید.

کیسه ای که در داخل ButcherBox استفاده می شود

به طور خلاصه ، من عاشق ButcherBox بودم. من از راحتی ، کیفیت محصول خوشم آمد و در واقع یک مشترک معمولی شدم. این باعث می شود که من مجبور باشم در بروکلین برای خرید از مواد غذایی حرکت کنم ، و چیز دیگری که در زمان آماده سازی و برنامه ریزی غذاهای هفته ای خانواده ام در فریزر آماده خواهم شد. من ممکن است Styrofoam را دوست نداشته باشم ، اما معلمان مدارس بچه های من قطعاً عاشق داشتن کولرهای رایگان رایگان برای ذخیره غذا و نوشیدنی در طول روز هستند … و این برای من کار می کند!

برای بررسی ButcherBox خودتان ، از پیوند وابسته من به اینجا در ButcherBox.com دیدن کنید – از کد winterBB15 برای دریافت 15 دلار تخفیف برای اولین سفارش خود امروز استفاده کنید!دیدگاهتان را بنویسید