۹۱ پروژه سهم خنداب از پروژه های قابل افتتاح در هفته دولتاسنا / مرکزی استاندار مرکزی تصریح کرد: سهم خنداب از پروژه هایی که دولت می تواند در هفته جاری افتتاح کند ۹۱ پروژه است و اجرای این طرح با سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرستان آغاز شده است.

فرزاد مخلص الائمه دیروز در اولین روز از ماه شهرفر در اولین روز از برنامه بزرگداشت هفته دولت ۱۴۰۱ و در سفر به خنداب و افتتاح پروژه های این شهرستان در جمع خبرنگاران گفت:

وی میزان اعتبار هزینه شده در پروژه های قابل بهره برداری در شهرستان خنداب را بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: در این سفر مدرسه سه کلاسه این شهرستان که با مشارکت بانک تاسیس شده بود به بهره برداری رسید. تا پایان هفته دولت پروژه های مختلف در محورهای اقتصادی، عمرانی، حمل و نقل و … در این منطقه افتتاح می شود.

وی از تلاش و همکاری برخی از یاوران روستایی در تکمیل پروژه های نیمه تمام قدردانی کرد و افزود: همت مسئولان اجرایی و با حرکت جهادی و تزریق مالی دولت از دهه فجر سال گذشته تا هفته دولت. در سال ۱۴۰۱ کارها به خوبی پیش می رود و از آنجا شاهد تسریع بیشتر در تکمیل پروژه های نیمه تمام خواهیم بود.

انتهای پیام