8 دستور تهیه کیف قهوه ای گیاهی


جعبه های غذاخوری هرگز ظاهر بهتری نداشته اند! اگر در حال جمع آوری شام برای خود یا بچه های خود هستید ، ممکن است برای ارائه ایده های جدید برای شکستن کیف قهوه ای مشکل باشد. بنابراین ، من برخی از بهترین دستور العمل های کیف قهوه ای گیاهی (وگان) خود را به شما ارائه می دهم تا روز خود را با طعم و تغذیه خوب اشباع کنید. به PB&J خسته کننده فکر نکنید (گرچه ما نیز آن را دوست داریم!) و با ایده های شام که منتظر آن هستید خلاق باشید. کیسه را باز کنید و خود را در این مجموعه 8 دستور العمل برای کیسه های قهوه ای گیاهی غوطه ور کنید-از آشپزخانه من تا آشپزخانه شما!

خوب بخورید و زندگی کنید ،

شارون

8 دستور تهیه کیف قهوه ای گیاهی

ساندویچ

8 دستور تهیه کیف قهوه ای گیاهی

ساندویچ وگان BLTA

یک BLTA کلاسیک گیاهی ایجاد کنید – این روزها ساندویچ بیکن ، کاهو ، گوجه فرنگی ، آووکادو آسان است. کافی است بیکن بیولوژیکی مورد علاقه خود را قهوه ای کنید ، نان گندم کامل را برشته کنید ، آن را با سس مایونز با منشا گیاهی چرب کنید ، و در بالای آن محصولات کشاورزی تازه را اضافه کرده و بسته بندی کنید.

8 دستور تهیه کیف قهوه ای گیاهی

پاپایا با توفو می پیچد

اکنون این چیزی است که من آن را غذای سالم و خوشمزه در حال حرکت می نامم! این بسته بندی ، پر از توفو رنگارنگ ، معطر ، پاپایا و نارگیل – یک غذای فوق العاده برای شام است. این ماده غذایی را با یک ماده مغذی قوی مانند بتاکاروتن ، ویتامین C ، فیبر و پروتئین ذخیره کنید.

8 دستور تهیه کیف قهوه ای گیاهی

نخود نخود دو نفره

من عاشق استعداد یونانی این ساندویچ های دلپذیر نخود پیتا هستم که می تواند در 5 دقیقه با 6 ماده ترکیب شود! ایده آل برای بسته بندی برای ناهار.

سالاد

سالاد لوبیا مدیترانه ای و سورگوم آماده کنید

این ترکیب سالم و خوشمزه را بر اساس لوبیا سفید ، هویج ، گل کلم ، سورگوم ، پسته ، کلم پیچ و گیاهان مدیترانه ای تهیه کنید. در عرض 45 دقیقه شما می توانید 4 سالاد با یک میان وعده سبزیجات بدون گلوتن برای یک هفته غذای سالم درست کنید تا در جعبه غذاخوری شما ذخیره شود. فیلم های مربوط به پخت این سالاد ها را برای پخت و پز در اینجا تماشا کنید.

سوپ ها

سوپ سنگ سبزیجات

آیا چیزی به اندازه یک سوپ سبزیجات دلپذیر وجود دارد؟ آن را در قمقمه جمع کنید تا از استراحت ناهار لذت ببرید.

شرکتها

توپ های سبزیجات چغندر طلایی با مریم بادام ، کرم زغال اخته

این توپ های ترد سبزیجات پر از عطر خاکی چغندر طلایی ، لوبیا سفید ، مریم گلی و فندق را آماده کنید. آنها را از قبل آماده کرده و در یک جعبه ناهار خوری قرار دهید که با یک غذای جانبی مریم گلی بادام سرو می شود.

دسرها

شکلات تخته ای با کره بادام زمینی

این نخودهای شکلاتی با کره بادام زمینی یک غذای عالی در جعبه شام ​​بعدی شما هستند. این دسر گیاهی ، پر از کره و شکلات فاسد ، مطمئناً همه را خوشحال می کند!

کوکی های نرم با ملاس

اینها کوکی های ملاس نرم و جویدنی هستند که غنی از خواص کهربایی سوخته ملاس و جذابیت معطر شیرین ادویه جات ترشی جات هستند. آنها توسط کودکان و بزرگسالان دوست دارند! فقط کافی است یک بسته ناهار قهوه ای برای یک غذای خوشمزه تهیه کنید.

سایر دستور العمل های شام گیاهی را بررسی کنید:

همبرگر گیاهی با لوبیا سیاه از Chipotle quinoa
عدس دودی
کاسه تغذیه ای عدس

دیدگاهتان را بنویسید