رژیم لاغری سریع

۶۰ درصد دانشجویان کشور را زنان تشکیل می دهندایسنا/ خراسان شمالی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر ۶۰ درصد دانشجویان کشور دختر هستند.

دکتر داداشپور در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه کوثر که در تالار بانک ملی بجنورد برگزار شد، با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۲۰۰ دانشجو در کشور وجود دارد، گفت: از این تعداد دو میلیون دختر هستند.

وی افزود: از سوی دیگر علایق دانشجویان دختر نیز تغییر کرده است، به طوری که در گذشته بیشتر دانشجویان دختر تمایل به تحصیل در رشته های هنر و علوم پزشکی داشتند، اما اکنون می خواهند علاوه بر این در رشته های فنی، مهندسی و کشاورزی نیز تحصیل کنند. به این رشته ها.”

داداشپور ادامه داد: از سوی دیگر تعدادی از خانواده های دانشجوی دختر یا خود دانشجویان دختر تمایل به تحصیل در دانشگاه های تک جنسیتی دارند که چنین فرصتی را برای آنها فراهم کرده است.

وی گفت: از سال ۸۹ تصمیم بر این شد که ۸ دانشگاه تک جنسیتی در کشور ایجاد شود و این دانشگاه ها در نقاط مختلف راه اندازی شدند.

معاون وزیر علوم گفت: اگرچه برخی از این دانشگاه ها توانسته اند رشد خوبی داشته باشند، اما برخی دیگر نتوانسته اند.

وی گفت: دانشگاه کوثر بجنورد از نظر تعداد دانشجو توانسته رشد خوبی داشته باشد اما فضای فیزیکی این دانشگاه نیز باید رشد و توسعه پیدا کند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر