۵۰۷۷۷ مسابقه کنکور مازندران / ۲۷۱۳ داوطلب در دانشگاه مازندرانایسنا/ مازندران معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران از رقابت ۵۰ هزار و ۷۷۷ داوطلب آزمون سراسری ۱۴۰۱ در استان مازندران خبر داد و گفت: ۲۷۱۳ داوطلب مرد و زن در پردیس دانشگاه مازندران به رقابت می پردازند.

رحمت عباس نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان آزمون سراسری استان مازندران ۵۰ هزار و ۷۷۷ نفر است، گفت: از این تعداد ۲ هزار و ۷۱۳ داوطلب مرد و زن از چهارشنبه تا شنبه هفته جاری و شنبه هفته آینده در پردیس دانشگاه مازندران به رقابت می پردازند. پرداخت.

عباس نژاد اظهار داشت: ۱۷ حوزه امتحانی دیگر در آمل، بابل، بندبه شرقی، بهشهر، تنکاپون، گیبار، چالوس، رامسر، ساری، سوادکوه، گمشهر، کلاردشت، محمودآباد، نکا، نور و نوشهر برای انتخاب داوطلبان تشکیل می شود. : داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه از روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت و در صورت مغایرت بلافاصله از روز سه شنبه ۷ تیرماه به باجه های رفع نقص مراجعه کنند. ، ۱۴۰۱ در سازمان مرکزی برای دانشگاه مازندران و سایر شهرهای محل برگزاری آزمون.

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه مازندران تاکید کرد: متقاضیان هر آزمون در زیرگروه های مختلف باید کارت مربوط به هر آزمون را به صورت جداگانه دریافت کنند.

وی تصریح کرد: دانشگاه مازندران به عنوان دانشگاه منتخب وظیفه نظارت و حراست از آزمون استان مازندران را بر عهده دارد.

شایان ذکر است آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۱ در پنج گروه آزمایشی هنر، علوم انسانی، ورزش، علوم تجربی و زبان های خارجی به ترتیب در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و شنبه صبح از ۸ لغایت ۱۱ تیرماه برگزار می شود. ۱۴۰۱ م. همزمان در سراسر کشور در دانشگاه. مازندران برگزار می شود.

انتهای پیام