۵ نکته ضروری برای سفرهای نوروزی در ایام کروناپس از پشت سر گذاشتن ۳ موج کرونا در سال ۱۴۰۰ و رسیدن به وضعیت فعلی در آغاز سال جدید، سفرها مانند هر سال قبل از شیوع کرونا دوباره رونق گرفت، اما آیا تحت هر شرایطی می توانیم سفر کنیم؟

با توجه به دندان های ما بر اساس اعلام دفتر بیماری های واگیر وزارت بهداشت، علیرغم آزادی سفر، دو شرط برای واکسیناسیون و عدم وجود بیماری وجود دارد، اما برای سفر باید به نکات زیر توجه شود:

سفر خود را تا پایان واکسیناسیون به تعویق بیندازید.

از وضعیت همه گیر Quid 19 در مقصد خود آگاه باشید و اطلاعات کافی در مورد شیوع بیماری، محدودیت ها و قوانین مقصد در Quid 19 کسب کنید.

هنگام ورود به فضاهای بسته و شلوغ از ماسک مناسب استفاده کنید. این مهم در ایستگاه ها، حمل و نقل عمومی شهری و بین شهری است.

_ هنگامی که علائم (تب، سرفه، گلودرد، آبریزش بینی و بدن درد) در شما ایجاد می شود، نتیجه آزمایش بای پس عروق کرونر مثبت است یا در خانه در حالت استراحت هستید و به دلیل بیماری یا قرنطینه قرنطینه را کامل نکرده اید. برای تماس با بیمار سفر نکنید.

اگر به هر دلیلی مجبور به سفر هستید و به طور کامل واکسینه نشده اید، باید قبل از سفر و پس از بازگشت از مقصد آزمایش کووید ۱۹ بدهید.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر