5 راه برای جلوگیری از میکروب در صورت داشتن کودک نوپا – که هنوز آن را امتحان نکرده اید! – تغذیه مادلین


کودکان نوپا موجودات ناز ، زیبا ، سرگرم کننده و شایان ستایش هستند … اما آنها همچنین بسیار جنینی هستند! اگر کودک نوپایی دارید و تا به حال از عطسه در صورت خود اجتناب کرده اید ، یا تماشا کرده اید که پس از لمس چیزی وحشتناک دستان خود را در دهان خود می گذارند … دقیقاً می دانید منظور من چیست.

با ادامه فصل آنفولانزا در سال جاری و همچنان ویروس کرونا (COVID-19) در ذهن ما باقی می ماند ، من می خواهم در مورد چند نکته ، ترفند و راز مورد علاقه خود در مورد جلوگیری از گسترش میکروب ها در مسیرهای شما به شما بگویم.

1به بگذارید ناخن های آنها تا حد امکان کوتاه شود. اکثر ما بزرگسالان زمان شستن ناخن های خود را با برس ناخن نمی شویم و می دانیم که بچه های کوچک ما اصلاً این کار را نمی کنند. انگشتان آنها دائماً در دهان هستند و زیر ناخن ها میکروب های زیادی پنهان شده است. روی یک ناخن تراش اندازه کودک نوپا سرمایه گذاری کنید ، بگذارید پنج دقیقه نمایش را تماشا کند تا به آنها کمک کند و دست به کار شوند!

2 بینی آنها را بشوییدبه Xlear یک اسپری بینی فوق العاده ساده و ساده (برای بچه ها!) می سازد که به پاک شدن بینی حاوی جنین کمک می کند قبل از اینکه عفونت واقعاً ریشه دواند و به بقیه بدن شما سرایت کند. هر زمان که در اطراف گروهی از افراد بوده اید ، مخصوصاً در سفر ، از آن استفاده کنید.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
3 حوله حمام و حوله آشپزخانه را یک روز در میان عوض کنید. اگر کودک نوپای شما مانند من دستان خود را می شست … به احتمال زیاد اکثر میکروب ها بر روی یک حوله پاک می شوند نه اینکه از تخلیه خارج شوند.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
4 ضدعفونی کننده های دست را در ماشین ادامه دهیدبه از آنها برای فرزند خود استفاده کنید هر یک زمانی که آنها را از گروه انتخاب می کنید (پیش دبستانی ، پارک ، مهد کودک و غیره). من دریافتم که دستمال مرطوب بدون الکل بدون الکل م thanثرتر از یک ضدعفونی کننده مایع دست است (که فقط می تواند خاک را پخش کند و به اندازه آب و صابون قدیمی خوب م effectiveثر نیست). ⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
5 از این دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید! در کالیفرنیا ، بسیاری از ما دستگاه های تصفیه هوا خریداری کردیم تا خانه های خود را از دود مضر در طول همه آتش سوزی ها پاک کنیم. اما آنها همچنین می توانند با کاهش میکروب های موجود در هوا که نه تنها شامل ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا می شوند ، بلکه می توانند کوچکترین میکروب های هوا را از بین ببرند ، بلکه ذراتی را نیز که می توانند آلرژی را بدتر کنند ، حذف کنند. من در حال حاضر از یک نمونه فوق العاده ساخته Coway استفاده می کنم. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀

آیا نکاتی غیرعادی در مورد چگونگی جلوگیری از میکروب در کودکان خردسال دارید؟ آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید تا دیگران بتوانند از آن بهره مند شوند!

دیدگاهتان را بنویسید