5 دلیل که چرا جوانان محلی ما باید میوه جمع کنند – Raina Dawn Lutzبهار و تابستان سال 2020 ترس ، استرس ، افسردگی ، اضطراب ، تغییر جهان و تغییراتی را به وجود آورد که هرگز ندیده بودیم.

طبیعت آورده ..

بارندگی های شدید.

آفتاب کمتر

اوه ، و كمك كمتر از كارگران خارجي (كشاورزان ما براي جمع آوري و كمك كشورهاي ديگر به كانادا متكي هستند) در فصل برداشت به دليل محدوديت سفر به دليل كوويد -19.

جمع آوری میوه برای من بیگانه نیست ، زیرا من به عنوان یک حرفه ای با تمرین خصوصی ، هنوز دوست دارم در مورد چیزهای کثیف ، متوسط ​​و کم حقوق …

تابستان امسال این یک پروژه فرعی خنده دار نبود. حیاتی بود.

و هنگامی که آنجا بودم ، به این فکر کردم که چند نفر دیگر می توانند از آن سود ببرند و به کشاورزان ما کمک کنند.

در اینجا دلایلی وجود دارد که من معتقدم جوانان محلی ما باید در این زمینه حضور داشته باشند ، خواه برنامه ای برای تجربه مدرسه باشد یا فرزندپروری اجباری. جمع آوری میوه باید به عنوان راهی برای جوانان در حال حاضر در دره ما زندگی کند ، خواه بخواهند کارآفرین شوند یا در محل کار کار کنند.

1. “این شخصیت را می آموزد.”

ضرب المثل قدیمی درست به نظر می رسد. باید زود بیدار شوید ، به مزارع یا باغ شبنم گزارش دهید ، دستورالعمل دریافت کنید (یا تعداد کمی از آنها ، و خودتان باید مشکلات را حل کنید) و دست به کار شوید و شما را مجبور به ترک منطقه راحتی کند. یک مهارت مادام العمر ضروری است – خواه شما در آینده کارآفرین باشید یا در یک تیم کار کنید. این یک درس عالی برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند. اصل ساده است. در سایه تلفن بنشینید و انتخاب نکنید – بدون پول. شانه ها و انگشتان خود را در طول روز انتخاب کرده و فشار دهید تا آنها را در حرکات جدیدی که ساعت ها به طور مداوم انجام می دهید گرم کنید – پول. اگر بدانم والدین برای فرزندان خود چه می خواهند ، ارزش دلار را به آنها می آموزد.

شماره 2 “این شما را برای دنیای واقعی آماده می کند.”

این دنیای واقعی است که به محض پایان تحصیل و ورود به دنیای بزرگ و بد به شما سیلی می زندبه میدونم میدونم. این شبیه چیزی است که با اراده به شما گفته شده است. اما واقعاً. هیچ چیز مانند یک تجربه کاری واقعا سخت (شروع قبل از 5 صبح) به شما نمی آموزد که کار سخت چگونه به نظر می رسد. همچنین می تواند به سرعت به شما بیاموزد که وقتی بزرگ می شوید نمی خواهید چه کار کنید. در هر صورت ، شما برنده می شوید. موسیقی یا کتاب الکترونیکی را روشن کنید ، آفتاب بگیرید و برای کار حقوق بگیرید. همه مشاغل اینگونه نخواهند بود.

شماره 3 “کشاورزان درخشان”.

دیدگاهتان را بنویسید