۴۹ نفر بهبود یافته و ۳ نفر مبتلا به ویروس کرونا در فارس جان خود را از دست دادنداسنا / پیرس بر اساس گزارش آماری شیوع ویروس کرونا در فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ نفر به دلیل ابتلا یا مشکوک به ویروس کرونا در بیمارستان‌های فارس بستری شدند و سه بیمار نیز بر اثر عوارض ناشی از این بیماری جان خود را از دست دادند. .

بر اساس آخرین گزارش آماری از شیوع ویروس کرونا در فارس، از ابتدای شیوع این بیماری تا بامداد روز شنبه ۱۴ شهریورماه، ۲ میلیون و ۲۱۹ هزار و ۲۳۲ آزمایش تشخیص مولکولی و آزمایش سریع در آزمایشگاه‌های استانداری تهیه شد که شامل ۶۵۵ هزار و ۲۴۹ مورد می‌شود. بیماران مثبت

همچنین با احتساب ۴۹ بیمار جدید بستری شده در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۵۱ بیمار مثبت و مشکوک بدون علامت در بیمارستان های شهرستان بستری شدند که ۸۰ نفر از آنها به دلیل وخامت جسمانی تحت مراقبت های ویژه در بخش های مراقبت ویژه قرار گرفتند. موقعیت.

متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته سه مورد فوتی جدید کووید ۱۹ در فارس به ثبت رسید و مجموع جان باختگان کووید ۱۹ از ابتدای شیوع تاکنون به ۸۱۱۵ نفر رسیده است.

همچنین از ابتدای شیوع این بیماری، ۶۴۴ هزار و ۵۲۹ شهرستان مبتلا به کووید-۱۹ بهبود یافته و از بیمارستان ها ترخیص شده و یا در انزوا در خانه رها شده اند.

در حال حاضر مجموع دوزهای تزریقی واکسن کرونا در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با احتساب چهار دوز، هشت میلیون و ۲۵۱ هزار و ۶۶۹ دوز است که سه میلیون و ۴۳۰ هزار و ۷۶۹ دوز اول و سه دوز است. میلیون و ۱۳۷ هزار و ۱۷۶ دوز نوبت دوم، یک میلیون و ۵۶۸ هزار و ۲۱۵ نوبت نوبت سوم و ۱۱۵ هزار و ۵۰۹ دوز به عنوان یادآوری واکسن.

انتهای پیام