۳ قاضی نوروزی در دادسرای کرمانشاه مستقر می شوندایسنا/ کرمانشاه دادستان استان کرمانشاه از برنامه ریزی برای انتصاب سه قاضی از نوروز برای خدمت در دادسرای کرمانشاه خبر داد.

شهرام کرمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به تشریفات در نظر گرفته شده برای نوروز امسال در کرمانشاه، اظهار کرد: در این راستا به هر یک از دستگاه های اجرایی استان دستوراتی برای در دستور کار این ایام صادر شده است.

وی بر تامین امنیت کامل مردم و مسافران در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: مسافران نوروزی مورد تکریم دستگاه قضایی استان هستند و با هرگونه تجاوز و ایجاد مشکل برای آنها برخورد جدی می شود.

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه ادامه داد: در همین راستا دستگاه قضایی استان در ایام نوروز با استقرار قاضی علی البدل در دادسرای عمومی به مشکلات احتمالی مردم و مسافران در این ایام رسیدگی می کند.

وی تاکید کرد: سه قاضی علی البدل همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در دادسرای کرمانشاه مستقر هستند.

کرمی ادامه داد: همچنین قضات به صورت ۲۴ ساعته با نیروی انتظامی در ارتباط و پاسخگو هستند و یک سری تصمیمات ویژه برای تامین امنیت و رفاه مهمانان نوروزی در حال بررسی است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر