رژیم لاغری سریع

۱۵ چیزی که قبل از انتخاب پلتفرم اینترنت اشیاء پزشکی (IoT) در سلامت دیجیتال باید بپرسید


نویسنده: سارا اقبال

نشست جهانی DIA 2018 بازگشته است و بار دیگر Biotaware مشتاق پیوستن به هزاران نماینده ای است که امسال در بوستون شرکت خواهند کرد. کنفرانس سالانه فرصتی عالی به ما می دهد تا با همکاران قدیمی آشنا شویم، چهره به چهره با برخی از مشتریان جهانی خود ملاقات کنیم و با شخصیت های جدید در صنعت پیوند برقرار کنیم.

در حالی که به بستن چمدان‌هایمان فکر می‌کنیم، در اینجا سه ​​موضوع داغی وجود دارد که توجه ما را برانگیخت و امسال مشتاقانه منتظر شنیدن بیشتر در مورد آنها هستیم…

دستگاه های پوشیدنی

دستگاه‌های پوشیدنی و دستگاه‌های متصل بیشتر و بیشتر در چشم‌انداز بالینی ظاهر می‌شوند، و صنعت پتانسیل عظیمی را که می‌توان از افزودن اطلاعات فعالیت کمی به یک مطالعه به دست آورد، پی برد. با نزدیک شدن به نقطه اوج که در آن نظارت بر فعالیت به هنجار پروتکل مطالعه تبدیل می شود، مشتاق شنیدن داستان های پذیرندگان اولیه هستیم. از موفقیت‌های بزرگ گرفته تا داستان‌های جنگ تا موانع بی‌شماری که باید بر آنها غلبه کرد.

انطباق

با پیچیده‌تر شدن مطالعات در مورد بسیاری از دستگاه‌های متصل، به نظر می‌رسد که موضوع انطباق هنوز تا یک «راه‌حل» واقعی فاصله دارد. هرگز از چالش نترسید، ما مشتاقانه منتظر شرکت و پیوستن به گفتگو هستیم. چگونه می توانیم از فناوری استفاده کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که یک مطالعه اطلاعات ثابت و اثبات شده ای را تولید می کند؟ آیا می‌توانیم از ماهیت «همیشه متصل» دنیای امروز برای افزایش مشارکت بیمار و افزایش انطباق استفاده کنیم؟

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی

همانطور که مطالعات حجم فزاینده ای از اطلاعات را در ابعاد فزاینده ای تولید می کنند، حتی وظایف پردازش اولیه از “کار فشرده” به “به ظاهر غیرممکن” تغییر می کند. آیا زمان آن رسیده است که برای حل این مشکل به آینده نگاه کنیم؟

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی با چنان سرعتی پیشرفت کرده‌اند که «استاندارد» امروزی در مقایسه با «حالت هنر» سه سال پیش تقریباً غیرقابل تشخیص است. با توجه به بسیاری از فروشندگان پیشرو ابر که اکنون سیستم های تقریباً آماده ای را برای استفاده از یادگیری ماشین ارائه می دهند، ما علاقه مندیم در مورد نقش صنعت در هوش مصنوعی بدانیم – آیا برای عصر جدید ماشین آماده هستیم؟

اگر هر یک از این ۳ موضوع مهمی که می‌خواهیم بررسی کنیم توجه شما را جلب کرد، یا فکر می‌کنید یک جلسه DIA وجود دارد که نمی‌توانیم آن را از دست بدهیم، برای ما بنویسید. توییت یا برای ما پیام بگذارید

می بینمت در بوستون!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر