15 فایده مهم مو که باید از آنها استفاده کنید


شما همه چیز را که باید در مورد شانه های چوبی بدانید یاد خواهید گرفت:

 • شانه های چوبی – یکی از ساده ترین تغییرات به نفع مو
 • شانه های چوبی: نوع مناسب موهای شما را انتخاب کنید
 • 15 مزایای مو چرا باید امروز عوض کنید!
 • مراقبت روزانه از شانه چوبی.
 • مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی
 • چربی زدایی روی ابزارهای چوبی مو

شانه های چوبی بخشی جدایی ناپذیر از مراقبت از موهای من هستند و در این مقاله 15 مزیت برتر مو را برای شما توضیح می دهم که چرا باید از شانه یا برس چوبی استفاده کنید. مو جزء لاینفک روال زیبایی ماست. چه مرد باشید یا زن ، به احتمال زیاد سعی می کنید از موهای خود مراقبت کنید تا موهای شما تا حد ممکن زیبا به نظر برسند.

یک شانه چوبی برای موهای سالم خوب است

اگرچه همه ما آرزوی داشتن موهای سالم و زیبا را داریم ، اما بیشتر ما بیشتر از فایده آن آسیب می رسانیم ، اما غذاهایی را که حاوی مواد شیمیایی هستند تجمع می دهیم. معمولاً ما فکر می کنیم که در واقع آسیب بیشتری می رساند.

ترمیم طبیعی مو را از کجا شروع کنیم؟ یکی از ساده ترین تغییراتی که می توانید برای مو ایجاد کنید استفاده از شانه یا برس چوبی است.

شانه های چوبی: 15 مزایای مو چرا باید امروز عوض کنید!

 1. شانه های چوبی نسبت به مواد مصنوعی در پوست سر نرم تر است. شانه های پلاستیکی یا فلز (خدای نکرده) سخت هستند و می توانند پوست سر را خراشیده و آسیب بزنند.
 2. روغن های سبوم باید از پوست سر به نوک مو حرکت کنند. شانه های درخت روغن های طبیعی را به طور مثرتری روی موها پخش می کند.
 3. در دوران کودکی ، ما اغلب از بازی کردن با الکتریسیته ساکن در موهایمان لذت می بردیم. با این حال ، واقعیت این است که الکتریسیته ساکن می تواند باعث آسیب شود. شانه ها و شانه های چوبی الکتریسیته را هدایت نمی کنند ، بنابراین موها را از ایستایی و آسیب محافظت می کند.
 4. اگر زمان بیشتری را برای پوست سر خود صرف کنید و از آن مراقبت کنید ، نسبت به آنچه که احساس می کنید درست است حساس تر می شوید. شانه های چوبی در پوست سر بهتر و نرم تر از پلاستیک هستند. برای لذت بخش تر شدن شانه زدن ، از یک شانه چوبی استفاده کنید و زمانی را برای کاوش شانه هایی که در سرتان حرکت می کنند اختصاص دهید.
 5. الیاف طبیعی چوب به حالت دادن به موهای شما کمک می کند. اگر نوشیدنی های فوق العاده طولانی دارید ، انتهای آن کاملاً خشک است. شانه های چوبی به طور طبیعی چربی پوست سر را به نوک موها می کشند.
 6. شوره سر می تواند برای برخی از افراد نگران کننده باشد. ماساژ پوست سر با شانه چوبی ساده است اما در درمان شوره سر موثر است. روغن طبیعی پوست سر را تحریک می کند که به از بین بردن خشکی و شوره سر کمک می کند.
 7. پوست سر شامل طیف گسترده ای از نقاط طب فشاری است. شانه زدن با شانه چوبی جلوه ماساژ را می دهد. همچنین جریان خون و چربی طبیعی پوست سر را تحریک می کند. سپس روغن را در تمام طول میله جابجا می کند و موهای سالم تری به شما می دهد.
 8. اساس موهای بلند و قوی پوست سر سالم است. شانه های چوبی به پرورش پوست سر سالم کمک می کند ، زیرا گردش خون را بهبود می بخشد و در عین حال مواد مغذی را به فولیکول های مو می رساند.
 9. شانه های چوبی از طریق توزیع چربی های طبیعی پوست موهای شما را براق و براق می کنند.
 10. آیا تا به حال موهای چرب دیده اید؟ جذاب نیست ، درست است؟ موها معمولاً چرب می شوند زیرا پوست سر چربی تولید می کند اما به طور م alongثر در تمام طول مو پخش نمی شود. شانه های چوبی در دور نگه داشتن پوست سر از چربی موثرتر از موهای مصنوعی هستند.
 11. چوب یک ماده طبیعی است ، بنابراین احتمال ایجاد حساسیت کمتر است. شانه های مصنوعی و فلزی می توانند برخی از بیماری ها و حساسیت های پوستی را تشدید کنند.
 12. در صورت سشوار کشیدن موهای خود ، از شانه چوبی برای کاهش خطر داغ شدن بیش از حد و آسیب مو استفاده کنید. چوب الکتریسیته را هدایت نمی کند ، بنابراین در حالی که موهای خود را حالت می دهید ، تازه می ماند و شانه های فلزی داغ می شوند و بار حرارتی را روی موهای شما افزایش می دهند.
 13. یک شانه یا برس چوبی با کیفیت خوب می تواند یک عمر دوام بیاورد. آنها به سرعت یک شانه پلاستیکی خراب نمی شوند.
 14. پوست سر سالم به معنی موهای قوی تر و بلندتر است. یک برس چوبی گردش خون را تحریک می کند ، بنابراین فولیکول های مو به اندازه کافی مواد مغذی لازم را دریافت می کنند. با حذف ناخالصی ها و تنظیم چربی ، روند رشد مو نیز تشویق می شود.
 15. هنگام شانه زدن موها با برس چوبی ، روغن های طبیعی پوست سر به طور مساوی توزیع می شوند و تارها براق ، براق و درخشان تر می شوند.

ما برای هر نوع مو یک نوع شانه متفاوت پیشنهاد می کنیم:

شانه های چوبی به اندازه نمونه های پلاستیکی آنها در دسترس نیستند. با این حال ، هنوز می توانید آنها را به صورت آنلاین یا در اکثر فروشگاه های بزرگ و در آمازون پیدا کنید.

بسته به نوع مو یا مدل مویی که می خواهید به آن برسید ، می توانید شانه ها را انتخاب کنید. شانه های چوبی یک ابزار ساده هستند که به شما امکان می دهد موهای خود را بهبود بخشیده و از مزایای موهای خود از امروز لذت ببرید

 • هر نوع مو: تاج چوب صندل
 • مو فرفری: شانه ای کوتاه با دندان های پهن
 • موهای ضخیم بلند: شانه با دسته موج دار
 • موهای صاف یا موج دار: شانه چوبی دندانه دار
 • موهای صاف یا خمیده: برس مو ساخته شده از موهای چوبی
 • ماساژ: شانه باشکوه ساخته شده از چوب صندل
 • ماساژ: برس مو ساخته شده از موهای چوبی

یک شانه چوبی بخرید و بگذارید تا سالهای آینده از موهای شما مراقبت کند.

مزایای مو و نحوه مراقبت از شانه یا برس چوبی

اگر روی یک شانه یا برس چوبی سرمایه گذاری کنید ، به زودی خواهید دید که این فقط یک شانه نیست ، بلکه یک اثر هنری است! این ابزاری است که از خود طبیعت ایجاد شده است و در طراحی آن زیبایی وجود دارد.

مراقبت از ابزار چوبی مراقبت از مو بسیار ساده است. شما باید آنها را به طور مرتب بشویید و ضد عفونی کنید و مطمئن شوید که تا حد ممکن خشک شده اند.

مراقبت روزانه از شانه چوبی

بعد از هربار استفاده موها را از شانه یا برس جدا کنید. همچنین شانه یا برس را روی سطوح خشک ذخیره کنید ، زیرا آب در نهایت می تواند سلامت چوب را از بین ببرد.

حمام می تواند به یکی از مرطوب ترین اتاقهای خانه شما تبدیل شود. اگر شانه ها را در حمام نگه می دارید ، یک شیشه شیشه ای با دهان باز پیدا کنید و از آن برای ذخیره شانه بین برنامه ها استفاده کنید.

چربی زدایی روی ابزارهای چوبی مو

ممکن است متوجه شوید که وقتی چربی در قسمت بیرونی ظاهر می شود ، شانه نیاز به تمیز کردن دارد. همانطور که می دانید روغن ها می توانند بسیار مقاوم باشند و فقط با گذاشتن شانه در زیر آب از بین نمی روند.

برای شل شدن و تمیز کردن چربی از شانه ها و برس های چوبی ، آنها را یک شب در محلول سرکه ، روغن درخت چای و آب خیس کنید. صبح ، شانه را زیر آب گرم (نه جوشان) کنار بگذارید و چربی باید بلافاصله تخلیه شود.

همچنین می توانید از یک قاشق کوچک شامپوی ملایم برای از بین بردن چربی های سرسخت استفاده کنید. سپس شانه یا برس را کاملاً بشویید تا شامپوی اضافی پاک شود.

مزایای مو: شانه و برس چوبی

اطمینان حاصل کنید که برس ها و برس ها همیشه خشک هستند. اگر آنها هنوز خیس می شوند ، یا اگر آنها را فقط شستید ، آنها را با یک حوله تمیز خشک کنید و در یک شیشه با دهان باز برای خشک شدن بگذارید ، ترجیحاً در یک شیشه.

امیدوارم از شانه چوبی جدید خود لذت ببرید و در اسرع وقت از مزایای منحصر به فرد مو برخوردار شوید!

راه حل های جامع برای ترمیم مو ، زندگی پاک و سلامت مطلوب

اگر می خواهید در مورد ریزش مو بیشتر بدانید ، موارد من را ببینید صفحه علت ریزش مو

یا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاکسازی زندگی و شیوه زندگی جامع ، روش من را مطالعه کنید صفحه سلامت بهینه

بررسی بهترین روغن های ضروری برای بازگرداندن موهای قوی تر و ضخیم تربهدیدگاهتان را بنویسید