14 ایده برای ساندویچ های گیاهی – Desiree Nielsen


درست انجام شده ، ساندویچ یک زیبایی است: معطر ، دلچسب و شاید کمی کثیف یا تند. اگر شما هم مانند من طرفدار ساندویچ هستید ، من ایده های زیادی برای ساندویچ گیاهی مورد تایید متخصص تغذیه برای هر خواسته و مناسبی دارم.

من عاشق یک ساندویچ خوب هستم من فقط می خواهم ساندویچ های بیشتری بدانند که چگونه این کار را انجام دهند. من با یک میکروسکوپ خسته کننده از هموس و چند تکه بادمجان کبابی خیس خورده به پایان رسیدم. بنابراین من آن را دریافت کردم به نوعی خوب سرت به کار خودت باشه. مانند Shiitake BLT در کتاب آشپزی “گیاهان بیشتری بخورید”. در دسته جمع می شود ، همیشه با مقداری از مواد کثیف ، گونه یا پنیری. ساندویچی که انتظار شام را دشوار می کند. اگر این نوع ساندویچ را دوست دارید ، من چند ایده برای ساندویچ های گیاهی دارم ، فقط برای شما (و من!).

طرز تهیه ساندویچ سالم

به همان اندازه که یک متخصص تغذیه از نامیدن غذا به عنوان “سالم” متنفر است ، می دانم که اکثر مردم فقط می خواهند مطمئن شوند که ساندویچ های آنها مانند سایر غذاهایی که می خورند بدن آنها را تغذیه می کند. خبر خوب؟ تهیه یک ساندویچ واقعا مغذی آسان تر از آن است که فکر می کنید.

به عنوان مثال ، من به یک ساندویچ همانطور که به یک بشقاب نگاه می کنم نگاه می کنم: آیا غلات کامل وجود دارد؟ میوه ها و سبزیجات؟ کمی چربی و پروتئین مفید؟ منظورم این است که گاهی اوقات فقط پنیر را روی کباب پز می کنم و یک روز آن را صدا می کنم … اما وقتی در مرحله خوردن بسیاری از ساندویچ ها هستم ، می خواهم آنها متعادل بمانند تا احساس سرزندگی کنم.

 • بیایید در مورد نان صحبت کنیم: باز هم ، گاهی اوقات من ساندویچی با پوسته خوب می خواهم … اما من هر روز سراغ نان سبوس دار با فیبر بالا می روم. نان مورد علاقه من ابدی با دانه های جوانه زده Silver Hills به این دلیل است که 2 برش حاوی 10 گرم فیبر و 12 گرم پروتئین گیاهی برای من است ، بنابراین هر ساندویچی که بخورید واقعاً مرا سیر می کند! سایر گزینه های غنی از مواد مغذی 100٪ چاودار یا خمیر ترش یا ساندویچ های روباز ، برش های چاودار به سبک اروپایی-یا نان آجیل و دانه ، مشابه آنچه در ریشه های جدید من است ، است. (Psst … من به طور منظم با Silver Hills همکاری می کنم زیرا آنها را دوست دارم … اما این پست حمایت نمی شود!)
 • میوه ها و سبزیجات: اینجا جایی نیست که بخیل باشید. چه آنها را بپوشید و چه به صورت جانبی ، سعی کنید یک فنجان خوب بخورید! و به یاد داشته باشید که در اینجا می توانید با بافت ها بازی کنید. کمی هویج یا چغندر را رنده یا مارپیچ کنید. خوشه ای از فلفل قرمز بو داده در کوزه ها. پیازها را ترشی کنید! با آن خوش بگذرانید.
 • گزینه های پروتئین گیاهیپاسخ: اگر با نان سبوس دار جوانه زده شروع کنید ، پروتئین کافی دریافت کرده اید. آنقدر که فقط افزودن 2 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی طبیعی به شما یک ساندویچ با 17 گرم پروتئین می دهد !! سایر گزینه های پروتئین گیاهی شامل لوبیا خرد شده ، برش های توفو دودی ، اسمیر غلیظ هموس ، توفو ترشی یا تمپه است. شما حتی می توانید با افزودن قلب کنفی ، پروتئین را در پستو نفوذ کنید.
 • ادویه: اگر از رژیم غذایی کم سدیم استفاده نکنید ، ادویه ها ، اگر در حد اعتدال مصرف شوند ، واقعاً خیلی عالی نیستند (اما اگر شما هستید ، باید بدانید که نان سدیم زیادی نیز دارد!). اگر سدیم برای شما مهم نیست ، از چاشنی هایی مانند سس مایونز ، خردل دیژون ، پستو ، چاتنی و سس های تند استفاده کنید تا طعم و تندی را افزایش دهد که ساندویچ شما را تکان می دهد!

14 دستور العمل ساندویچ گیاهی خوشمزه و سالم

برای همه طرفداران سامی وگان من … در اینجا برخی از دستور العمل های ساندویچ گیاهی مورد علاقه من از سراسر اینترنت وجود دارد!

بهترین ساندویچ گیاهی برای صبحانه

این ساندویچ صبحانه خوشمزه و غنی از گیاهخواری ، تهیه شده از نخود “تخم مرغ” و نان غلات سبوس دار ، سرشار از فیبر و پروتئین گیاهی است تا صبح شما را دوباره پر کند. فقط 10 ماده و کمتر از 10 دقیقه برای پخت یک وعده!

این دستور غذا را بررسی کنید

شیرینی با تخم نخود ، اسفناج و آووکادو
ساندویچ پستو (وگان)

مهمترین چیز در TikTok تخم مرغ پستو است. در اصل ، شما تخم مرغ را در کره موجود در پستو می پزید ، اما من ساندویچ لمسی خود را روی آنها گذاشتم …

این دستور غذا را بررسی کنید

گیاهخوار کره ای که ساندویچ خودش را با تخم مرغ پستو درست می کند
بوفالو جک فروت پنیر وگان کبابی

این پنیر تند ، گوشتی و دودی ، این پنیر کبابی گیاهی با جک فروت بوفالو یک ساندویچ دلپذیر اما سالم با پنیر کبابی است که همه غذاهای راحت شما را سیر می کند!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ با تخم مرغ گیاهی (سطح پایین FODMAP)

این ساندویچ تخم مرغ گیاهی با محتوای FODMAP کم بسیار حریص است و حتی سریعتر از سالاد تخم مرغ سنتی عمل می کند! فقط 10 دقیقه برای پخت و 10 ماده یا کمتر.

این دستور غذا را بررسی کنید

دست هایی که ساندویچی با تخم مرغ گیاهی روی بشقاب سفید نگه داشته اند
ساندویچ TLT

ساندویچ گیاهی TLT ، با الهام از ساندویچ کلاسیک BLT. این نسخه شامل تمپو با چیپوتل ترشی به همراه گوجه فرنگی گیلاسی پخته شده ، کمی کاهو خرد شده و ماسه آووکادویی سخاوتمندانه بر روی یک یا دو تکه نان خوب است.

این دستور غذا را بررسی کنید

نمای نزدیک ساندویچ TLT گیاهی
ماهی تن وگان 5 دقیقه ای

با تمام طعم هایی که میل دارید ، این ساندویچ های ماهی تن نخود گیاهی بسیار راحت تهیه می شوند و سرشار از فیبر و پروتئین گیاهی هستند.

این دستور غذا را بررسی کنید

ما یک ساندویچ از نخود متخصص تغذیه ثبت شده Desiree Nielsen جمع آوری می کنیم
تارتان از سبزیجات سرخ شده و حمص

تارتان های تهیه شده از سبزیجات بو داده و هوموس در خانه تکرار می شوند و برای شام کامل هستند. نکته: تارتان را با فتا وگان سازماندهی کنید!

این دستور غذا را بررسی کنید

دستور العمل تند گیاهخوار Banh Mi با توفو

ظریف ، شیرین ، شور و تند ، این دستور غذای گیاهی حمام توفو دارای همه چیز است. من این ساندویچ گیاهی معطر را با توفو شیرین و خوش طعم با آیسینگ هویزین ، سبزیجات ترشی تند و بسیاری از گیاهان معطر و طعم دهنده بسته بندی کردم. لذت بردن!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ با توفو و سبزی در یک بشقاب با یک شیشه ترشی و سس تند
ساندویچ مرغ سرخ شده وگان

ساندویچ گیاهی با مرغ سرخ شده ، با الهام از زبان کره ای: قارچ صدفی ترد ، معطر ، سس مایونز تند از گوچوژان ، کیمچی از تربچه ، همه بین نان های نرم ساندویچ شده اند.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ مرغ سرخ شده وگان از چسا خورخه
ساندویچ سالاد نخودچی بر روی تانن

این دستور ساندویچ در نسخه های کلاسیک وگان پیچیده است ، اما طعم بیشتری دارد. یکی از بهترین دستور العمل ها برای شام های گیاهی با طندان ، سبزیجات تازه و کرانچ سخت.

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ نخود در مزرعه تاهینی با گیاهان
بهترین ساندویچ گیاهی با پنیر کبابی

ترد ، چرب ، نمک ، پنیری ، ذوب شده ، فوق العاده خوشمزه ، یک ساندویچ پنیر کبابی وگان راحت کننده که از مواد مفید تهیه شده است.

این دستور غذا را بررسی کنید

یک ساندویچ پنیر گیاهی بزرگ کبابی
ساندویچ با الهه سبز هوموس

این ساندویچ سالم ، دلچسب و تازه هوموس یک مهر تأیید مشتاق از ساندویچ ساکن شما می گیرد.

این دستور غذا را بررسی کنید

تم توسط روبن نورا کوک

پانسمان خانگی روسی ، تمپه برشته و پنیر سوئیسی گیاهی بین برش های نان چاودار قرار گرفته است تا این غذای گیاهی روبن درست شود. آرامش بخش ، دودی و خوشمزه است!

این دستور غذا را بررسی کنید

ساندویچ تمپ روبن نوری کوک
یک ساندویچ با کلم و لوبیا سفید و چیپس کلم

دستور چاپ را چاپ کنید
دستور پخت مو

یک ساندویچ گیاهی سبک با لوبیا سفید با کلم ترد

ترکیب کاملی از لوبیای سفید خامه ای لیمو با لایه های کلم ترد! این ساندویچ تنها در 20 دقیقه آماده می شود ، وقتی روی نان سرشار از فیبر سرو شود بسیار سیر کننده است و اگر می خواهید ناهار را در روز یکشنبه میل کنید ، گزینه بسیار خوبی خواهد بود.

زمان پخت20 دقیقه

زمان پخت10 دقیقه

کل زمان20 دقیقه

دوره: شام ، ناهار ، غذای اصلی

آشپزخانه: آمریکایی

رژیم غذایی: فاقد گلوتن ، گیاهی ، گیاهی

کلمه کلیدی: کلم ، ساندویچ ، لوبیا سفید

فواید رژیم غذایی: بدون لبنیات ، بدون گلوتن ، بدون آجیل ، گیاهخوار ، گیاهخوار

بخش ها: 4 ساندویچ

نویسنده: Desiree Nielsen، RD

عناصر

کلم ترد

 • 1 یک دسته بزرگ کلم فرفری بدون استخوان و به قطعات بزرگ پاره شده است
 • 2 قاشق روغن زیتون
 • ¼ قاشق چایخوری نمک
 • ریز نیشگون تکه های چیلی خشک شده

لوبیا سفید

 • 2 قوطی های 14 اونسی لوبیا سفید خامه ای مانند کانلینی یا دریا تخلیه و آبکشی کنید
 • 2 قاشق آب لیمو تازه فشرده شده
 • 1 میخک کوچک سیر خرد شده یا خرد شده
 • ½ قاشق چایخوری نمک
 • فلفل تازه ترک خورده چشیدن
 • کمی پاپریکا دودی (اختیاری)

لوازم ساندویچی

 • 8 برش ها نان مورد علاقه شما
 • سس مایونز گیاهی

دستورالعمل ها

کلم ترد

 • فر را با دمای 400 درجه فارنهایت (205 درجه سانتیگراد) گرم کنید. دو بشقاب برای یک قاب با کاغذ روغنی آماده کرده و کنار بگذارید.

 • در یک کاسه بزرگ ، تکه های کلم را با روغن زیتون ، نمک و تکه های چیلی بریزید. وسوسه نشوید که مقدار زیادی پودر فلفل قرمز یا نمک اضافه کنید ، زیرا با کوچک شدن تکه های کلم در فر ، ادویه آن تشدید می شود.

 • کلم را به مدت 5 دقیقه سرخ کنید ، سینی ها را بچرخانید و 3-6 دقیقه دیگر سرخ کنید تا کمی ترد شود اما کاملاً شبیه کلم نباشد.

 • اگر کلم شما فقط روی یک سینی قرار گیرد ، سریعتر از آنکه کلم روی هر دو قفسه باشد پخته می شود. با دقت مطمئن شوید که کلم نمی سوزد و سپس آن را کنار بگذارید.

لوبیا سفید

 • در همین حال ، در یک کاسه متوسط ​​یا غذاساز ، لوبیا سفید ، آب لیمو ، سیر ، نمک و فلفل را مخلوط کنید. در صورت استفاده ، فلفل قرمز دودی اضافه کنید.

 • با چنگال یا نبض هم بزنید تا مخلوط شبیه یک تکه پاستا شود. وقتی لوبیا خشک به نظر می رسد ، کمی روغن زیتون به آن اضافه کنید تا کرکی شود. آب لیمو و نمک را به مزه بچشید و تنظیم کنید.

ساندویچ جمع کنید

 • برش های نان مورد علاقه خود را برشته کنید.

 • نازک سس مایونز را بریزید ، سپس نصف فنجان مخلوط لوبیا را اضافه کنید. با کلم پیچ ترد بپاشید و لذت ببرید!

یادداشت

هنگامی که روی هم انباشته می شوند ، این ساندویچ ها فقط کثیف هستند … اما اگر دوست ندارید ، سر پا بروید و کمی نازک تر پراکنده شوید. اگر این کار را انجام دهید ، این دستور به راحتی 5-6 ساندویچ درست می کند!
گزینه B: با صورت باز و سپس چاقو و چنگال سرو کنید!
اگر یک تختخواب دارید به جای سیر خام به جای سیر خام 2-3 حبه سیر تفت داده شده نیز بسیار خوشمزه است.

دیدگاهتان را بنویسید