رژیم لاغری سریع

۱۰ تائید کاهش وزن برای قوی نگه داشتن شما


توسط کیتلین اچ،

۱۳ دسامبر ۲۰۲۱

تصدیقات

وقتی سفر کاهش وزن خود را شروع می کنید، ممکن است احساس وحشتناکی داشته باشید. شما باید برنامه ای را انتخاب کنید که از یک سبک زندگی کاملاً جدید پشتیبانی کند. شما باید عادات غذایی و نوشیدنی خود را تغییر دهید، یاد بگیرید، برنامه ریزی کنید و موفقیت خود را در این مسیر بسنجید. شما حتی می توانید تناسب اندام را در ترکیب قرار دهید، که سطح کاملا جدیدی از عوارض را به همراه دارد.

و مهمتر از همه، شما باید به طور کامل به این برنامه ۱۰۰٪ پایبند باشید. این یعنی ایجاد یک الگوی جدید و انجام آن، یک روز، یک قدم کوچک در یک زمان.

اما مهم نیست که سفر چقدر سخت باشد، در نهایت همیشه ارزشش را دارد. زندگی تازه و رضایت عمیقی از ایجاد تغییر برای بهتر شدن خواهید داشت.

رسیدن به آنجا سخت است، اما یکی از راه‌های بسیار موثر برای ادامه دادن در زمانی که شرایط سخت می‌شود، جملات تاکیدی مثبت است. جملات تاکیدی مثبت جملات یا عباراتی هستند که با هدف حرکت به سمت بسیاری از چیزهایی که می توانیم به دست آوریم به خود می گوییم.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما تأییدات مثبت را به اشتراک می گذاریم. عباراتی در مورد کاهش وزن – چیزهایی که می توانید صبح هنگام بیدار شدن از خواب، قبل از خواب شبانه و به خصوص در تمام آن لحظات سخت بین آن ها در ذهن خود تکرار کنید.

۱) خودم را دوست دارم و می پذیرم.

ممکن است هنوز آن طور که می خواهید ظاهر یا احساس نکنید، اما باید به کسی که در حال حاضر برای رسیدن به آن تلاش می کنید افتخار کنید.

۲) آنچه را که در بدنم می گذارم انتخاب می کنم.

هیچ چیز وجود ندارد که هیچ کس نتواند آن را از بین ببرد – و آن قدرت انتخاب است. هیچ کس شما را مجبور نمی کند که چیزی را که نمی خواهید بخورید یا بنوشید.

۳) مدیونم.

شما شایسته این هستید که بهترین نسخه از خود باشید و مهمتر از همه، توانایی رسیدن به آن را داشته باشید.

۴) روی فعالیت ها و افرادی که به من دست می یابند تمرکز خواهم کرد.

غذا برای تغذیه بدن ما قرار دارد، نه اینکه یک خروجی فراگیر برای همه چیز از مهمانی گرفته تا برخورد با احساسات ما باشد. رویداد و دوستان یا خانواده خود را به یک جاذبه واقعی تبدیل کنید. غذا باید ثانویه باشد.

۵) من صبور هستم.

هیچ چیز با ارزشی فوراً به دست نمی آید. به یاد داشته باشید که نور انتهای تونل آنجاست. رسیدن به آن نیاز به زمان و ثبات دارد.

۶) من سزاوار بهترین ظاهر و احساسم هستم.

شایستگی نقش مهمی در توانایی پیشرفت دارد. شما لیاقتش را دارید و فکر می کنید این شما را به آنجا می رساند.

۷) اعتماد به نفس خود را در آغوش می کشم.

اعتماد به نفس برای همه به طور طبیعی به وجود نمی آید. اما تاکید مجدد اعتماد به نفس گامی بزرگ به سوی استقامت است.

۸) از احساسی که ورزش در من ایجاد می کند لذت می برم.

چه هر روز پیاده روی کنید، چند بار در هفته یک ویدیوی تناسب اندام انجام دهید یا یک عضویت کامل در باشگاه داشته باشید، تمرکز بر احساس بدن خود در حین و بعد از تمرین راهی مطمئن برای ادامه حرکت به جلو است.

۹) حتی زمانی که عود می کنم یاد می گیرم.

هر بار که با موفقیت به اهداف خود می رسید، چیزی یاد گرفته اید! این قانون زمانی اعمال می‌شود که شما مرتکب اشتباه می‌شوید یا همه چیز آنطور که انتظار داشتید پیش نمی‌رود. تا زمانی که یاد بگیرید، برنده می شوید!

۱۰) رژیم غذایی سالم آسان است.

با Diet To Go، غذا خوردن سالم به آسانی ضربه زدن، سفارش دادن، تحویل و گرم کردن است. ما از فکر کردن به غذاهای آماده و آماده برای سرآشپز خود که از نظر تغذیه و اندازه غذا به خوبی متعادل هستند، فکر نمی کنیم. هیچ فکری لازم نیست به سادگی گرم کنید، غذا بخورید و در مسیر سریع دستیابی به اهداف خود باشید! *

در پایان، بخش بزرگی از رسیدن به جایی که می خواهید شروع کنید، داشتن یک ذهنیت مثبت است. مواقعی وجود خواهد داشت که گفتن این کار آسان تر از انجام آن است. تکرار جملات تاکیدی مثبت برای خود در آن لحظات به ادامه راه شما کمک می کند!

———————————————— ———————————-

نویسنده: کیتلین اچ
مدیر انجمن رژیم غذایی برای رفتن

کیتلین مدیر انجمن Diet To Go است و یک دونده پرشور است. او مشتاق تعامل آنلاین با دیگران و حفظ یک سبک زندگی سالم و فعال است. او معتقد است که اعتدال امری کلیدی است و افراد در صورت داشتن تغذیه سالم و تناسب اندام بیشترین موفقیت را در کاهش وزن خواهند داشت.

سبک زندگی / تندرستیرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر