۱۳۲ روستای سیستان و بلوچستان امسال از آسفالت بهره مند می شوندایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل شرکت مسکن انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ۱۳۲ روستای استان تا پایان امسال در قالب طرح هادی از نعمت آسفالت برخوردار می شوند.

مصطفی بیگ مداح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، با بیان اینکه طرح هادی ابزار مهمی برای توسعه روستاها است، اظهار داشت: این طرح با هدف جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها، بهبود شرایط روستاها انجام می شود. روستا و افزایش نسبت جمعیت در روستا. رفاه ساکنان این مناطق است و با تأمین زیرساخت ها و کاهش بخشی از مشکلات این قشر تأثیرگذار بر تولید، برای دستیابی به رفاه اجتماعی راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: در این راستا این اداره کل آسفالت ۱۳۲ روستای سیستان و بلوچستان را در اولویت قرار داد و نتیجه آن آغاز عملیات اجرایی ۹۰ روستا در سال ۱۴۰۰ بود.

مدیرکل شرکت مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین این اداره کل با تهیه و انعقاد تفاهم نامه ای با دهیاران، اجرای آسفالت ۴۲ روستای دیگر استان را از محل اعتبارات روستایی مورد توجه قرار داد. اعتبارات قیر نیز آغاز می شود که به زودی ۱۴۰ میلیارد تومان برای آسفالت این روستاها اختصاص می یابد تا بر اساس اهداف پیش بینی شده از این پروژه مهم تا پایان سال در ۱۳۲ روستای شهرستان بررسی و بررسی شود. شاهد مزایای این قشر زحمتکش در شهرستان باشید.

مدا از آسفالت ۵۰ هزار متر مربع معابر در روستاهای رامین و عثمان آباد حاشیه چابهار خبر داد. با ۱۴ میلیارد تومان وام و تاکنون ۲۰ هزار متر مربع آسفالت انجام شده است.

وی گفت: شرکت مسکن انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان نیز با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از سوی مجری این وزارتخانه احداث ۱۲ هزار متر مربع راه در روستاهای گونش و تمپه در وظایف شهرستان خاش را اجرا می کند. امور ماشین آلات ساختمانی برای نگهداری.

انتهای پیام